Teisme – dviejų moterų nužudymu kaltinamas vyras: aiškėja detalės apie nelaimę

Dviejų moterų nužudymu ir namo sudeginimu kaltinamas 35-erių Marius Marcinkus suimtas trims mėnesiams. Penkis kartus Lietuvoje už smurtinius nusikaltimus ir Norvegijoje už išžaginimą teistas vyras dabar lauks dar vieno teismo,  jam gresia griežčiausia bausmė – įkalinimas iki gyvos galvos.

Policijos pareigūnai į teismo posėdį veda 35-erių M. Marcinkų. Jis sekmadienį kartu gerdamas susipyko su sugyventine ir jos motina, pas kurias gyveno pastaruosius kelerius metus. Moterys dėl smurto iškvietė policiją, tačiau pareigūnai vyro namie nerado. Pareiškimą rašyti namo šeimininkė atsisakė. Išvažiavus policijai, M. Marcinkus grįžo ir, kaip įtariama, kirviu užkapojo abi moteris, padegė namą ir pabėgo.

„Kad prieš aukas buvo smurtauta, galimai naudojant įrankius, tai galėčiau patvirtinti, nes tokie preliminariai nurodyti duomenys specialisto“, – sako prokurorė Laimutė Martinavičienė.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Teisme – dviejų moterų nužudymu kaltinamas vyras: aiškėja detalės apie nelaimę

Ekspertai dar aiškinasi, ar moterys buvo nužudytos iki padegant namą, ar sudegė gyvos.

Itin sunkiu nusikaltimu kaltinamą M. Marcinkų prokurorė prašo suimti maksimaliam trijų mėnesių laikotarpiui. Nes laisvėje jis gali slėptis nuo teisingumo ir daryti kitus nusikaltimus.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mįslinga mamos ir dukros mirtis: mįslingą gaisrą gaubia dvigubos žmogžudystės įtarimai

„Manau, kad būdamas laisvėje jis gali siekti paveikti dalyvius, tai yra liudytojus, gali siekti sunaikinti ar paslėpti duomenis ir objektus, kurie gali turėti tyrimui reikšmės“, – pasakoja L. Martinavičienė.

Kaltinamasis tyrimo metu savo kaltės neneigė, tad teismas skyrė griežčiausią galimą kardomąją priemonę.

„Ikiteisminio tyrimo teisėja, įvertinusi surinktą tyrimo medžiagą, įtariamąjį charakterizuojančius duomenis, nutarė prokurorės pareiškimą tenkinti ir skyrė įtariamajam kardomąją priemonę suėmimą trijų mėnesių laikotarpiui“, – teigia teisėja Renata Maziliauskienė.

Už nužudymą ir turto sunaikinimą M. Marcinkus gali būti nubaustas griežčiausia bausme – laisvės atėmimu iki gyvos galvos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų