Tėčio ir dukros pokalbis automobilyje privers ašaroti: teko imtis skubių veiksmų

TV3 grupės projektui „VideoSHOTas“ atsiųstame vaizdelyje nufilmuotas šypseną keliantis tėčio ir dukros pokalbis automobilyje po pasivaikščiojimo gamtoje. Islandijoje filmuotame vaizdo įraše matyti, kaip ant galinės sėdynės sėdinti mažametė mergytė kramsnoja picą ir tuo pat metu užsimano miego.

„Duok man tą picos gabaliuką“, – savo dukros gražiai paprašo tėtis, kuris išsigando, kad ši gali užspringti.

Visgi gerokai išalkusi mergytė nebuvo linkusi atiduoti gardaus kąsnio ir toliau snūduriuodama jį laikė įsidėjusi į burną. Pamatęs, kad jo raginimai dukrai nė motais, rūpestingam tėčiui neliko nieko kito, kaip tik paslapčia išimti picos gabaliuką iš dukros burnos.

Vos tik vyriškis pabandė tai padaryti, mergytė tokį jo veiksmą iškart pastebėjo ir įrašo pabaigoje puolė į ašaras.

Savo akimis pamatyti vaizdelį galite siužete, esančiame straipsnio pradžioje. 

Nufilmavai ką nors įspūdingo ir tu? Išgręžk telefoną, atiduok geriausią savo video ir laimėk naujausią Samsung Galaxy S21 Ultra 5G telefoną sudalyvavęs projekte „VideoSHOTas“!

Daugiau apie projektą sužinok čia: Siųskite savo vaizdo įrašą į konkursą „VideoSHOTas“, balsuokite ir laimėkite „Samsung“ prizus!


Rašyti komentarą...
J
Juuu
2021-04-10 12:25:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bet visų pyktis liejasi iš karto per kraštus,bele apšmeižti, įžeisti pas mus niekad nemoka su gera nuotaika tai priimti,graudu
Atsakyti
-3

S
Svečias
2021-04-11 11:33:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Paskutiniu laiku atkreipiu dėmesį, kad lietuvaičiai nebemoka džiaugtis gyvenimu. Tėtis dalinasi džiaugsmingu momentu, džiaugėsi savo dukryte ir atsiranda tokių kuriems tai neįdomu. Tai nežiūrėkite kam žmogų dergti. Nebeturime visai moralės. O tėčiui linkiu ir toliau taip mylėti savo atžalas. Sėkmės
Atsakyti
-1

D
Dalia
2021-04-11 17:45:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tiesiog simpatiškas vaizdelis su mažu vaiku.Gražu!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų