Sveiko tėčio mirtis sukrėtė visą šeimą: mirė likus 3 dienoms iki skiepo

Tony McFayden, septyniasdešimtmetis britas, trijų vaikų tėvas, vasario pirmą dieną mirė  ligoninėje, ir jo šeima teigia, kad jis niekada neturėjo jokių sveikatos problemų.

Iš Southporto kilęs Tony į pensiją išėjo tik lapkričio mėnesį. Spėjama, kad COVID-19 virusu jis užsikrėtė maždaug prieš mėnesį iki savo mirties. Liverpool Echo praneša, kad duktė Kelly Williams nuvežė tėtį į ligoninę, kai jis pasiskundė, jog niekada gyvenime nebuvo taip prastai jautęsis.

Pagerbdama savo tėvą, 39 metų Kelly sakė: „Tėtis buvo nepaprastai mylintis ir dosnus žmogus. Jis visada padėdavo kitiems, buvo labai nepriklausomas ir itin darbštus. Jis išėjo į pensiją tik lapkričio mėnesį, o netrukus susirgo. Nors jam buvo 70 metų, jis atrodė lyg 50, visiems sunku buvo patikėti, kad jis yra daug vyresnis.  Jis buvo jaunas širdimi ir tryško gyvenimo džiaugsmu“.

Kelly pasakojo: „Mano sesuo užsikrėtė COVID-19 darbe, o jie gyveno kartu. Po kelių savaičių tėčio sveikata labai pablogėjo ir teko vežti jį į ligoninę. Tėtis guodėsi, kad dar niekada taip blogai nesijautė. Ironiška, kad kai tėtis mirė, po trijų dienų paštu atėjo kvietimas skiepytis nuo COVID-19. Jo fizinė būklė buvo puiki, jis neturėjo jokių sveikatos problemų, todėl nepaprastai sunku susitaikyti su jo mirtimi“

Tony dirbo vairuotoju, o pusę metų gyvendavo Ispanijoje. Jis buvo ne tik puikus tėtis, bet ir nuostabus dėdė savo sūnėnui Adamui, turinčiam autizmą ir Dauno sindromą. Juos siejo ypatingas ryšys. Net kai susitikdavo po ilgesnio laiko tarpo, jie tuoj pat pasijusdavo kaip senais gerais laikais, o per savo paskutinį susitikimą jie pernakt šoko, rašo mirror.co.uk

Adamui  42 metai ir jis gyvena savarankiškuose grupiniuose namuose kartu su kitais žmonėmis ir jais rūpinasi personalas. Pagerbdama Tony atminimą, Kelly įkūrė fondą ir nori surinkti lėšų Adamui, personalui ir kitiems gyventojams. Internetiniame puslapyje thegofundme Kelly rašo:

„Norime surinkti lėšų, kurios tiesiogiai bus skiriamos Adamui ir trims kitiems gyventojams, kurie savarankiškai gyvena tuose namuose, prižiūrimi rūpestingo kolektyvo. Norime, kad pasibaigus karantinui, jie galėtų pasimėgauti išvyka ar trumpomis atostogomis.

Adamo mama Helen pasirūpins, kad mūsų norai būtų įgyvendinti. Jei Tony būtų gyvas, jis su džiaugsmu tam pritartų. Fondas auga, o tai rodo, kad Tony žmonėms rūpėjo“, – džiaugėsi Kelly.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų