Šventų Kūčių išvakarėse tautiečiai šturmavo prekybos centrus

Kam pritrūko dovanų, o kas puolė pildyti šaldytuvus gausiam šventiniam stalui.  Žmonės neslepia bijantys tokios masės žmonių, bet be šventinio maisto likti nenori. O ką krauna į savo pirkinių krepšius ir kaip nusiteikia sutikti šventes?

Dieną prieš Kūčias likusiose dirbti maisto prekių parduotuvėse – sausakimša. Tautiečiai krauna į krepšius nespėtas įsigyti dovanas ir maisto produktus. O prie mėsos gaminių eilės – be jokio saugaus atstumo. Žmonės sako – baisu, bet reikia:

„Baisu, labai daug žmonių.“

„Taip. Kadangi persirgusi, tai nelabai bijau.“

„Šiuo metu įtampa ir nerimas, nes labai daug žmonių. Norisi kuo greičiau dingti iš čia.“

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Inspektoriai tikrina prekybos centrus: turėjo pastabų

Ir vardija, kokie paskutinės minutės pirkiniai krepšeliuose. O čia ir žuvis, ir mėsa, ir daržovės, ir jau paruošti užkandžiai:

„Tiesiog tris, keturias prekes tradicines, silkę, duonos gaminiai, pagardai, galbūt alkoholio.“

„Šiaip jau viską nusipirkom, tik gėrimai liko.“

„Mažai gaminsiu, nes tik baigiau darbus. Buvo daug darbų ir šiandien ta diena, kai atėjau apsipirkt. Kūčias sugalvojau pabandyt, pagamint iš kruopų, tai pabandysiu tokį dalyką pati.“

(97 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pirkėjai užplūdo prekybos centrus

Prekybos tinklo „Rimi“ atstovė pasakoja, kad tautiečiai šiandien į parduotuves suplūdo pirkti šviežio maisto: vištienos, antienos, šviežios žuvies.

„Šviežią maistą tautiečiai nori nusipirkti šiomis dienomis, tai va dabar ir matome tuos pirkėjus. Bet vėlgi tam mes esam pasiruošę, kaip skaičiuojame pirkėjų skaičius, kad neviršytų visų leistinų normų“, – sako „Rimi“ atstovė Renata Keršienė.

Išaugo alkoholio pardavimai. Taip pat jau pagamintų patiekalų bei užkandžių, prie kurių ilgai plušėti virtuvėje nereikia.

„Šiais metais itin paklausūs yra kulinarijos gaminiai, nes žmonės iš tiesų Kalėdas švęs mažesniame šeimos rate ir nusipirkti jau pagamintus maisto produktus, ir tų gaminių pardavimus mes išties matom didesnius“, – pasakoja „Maksima“ atstovas Tomas Bašarovas.

REKLAMA

Turgavietėse taip pat buvo pats įkarštis. Pirkėjų šiandien daug. Kas ieško vaišių švenčių stalui, o kas paskutinę dieną puola prie dovanų artimiesiems.

„Linksmesnė prekyba nei būna trečiadieniais. Jaučiasi. Visi, kaip sakant, ne taip smarkiai kaip būdavo anksčiau, bet“, – teigia pardavėjas Tadas.

Tautiečiai neslepia, jog gausiai apsiperka dar ir dėl to, jog švenčių metu trumpiau dirbs parduotuvės. Kūčių dieną prekybos centrai „Rimi“, „Iki“ dirbs iki aštuntos valandos vakaro, „Maxima“, „Norfa“ – iki 7 vakaro. „Lidl“ iki pusės septynių. Pirmąją Kalėdų dieną nedirbs nė vienas prekybos centras. Gruodžio 26-ą duris lankytojams atvers nuo devintos ryto, o užsidarys taip pat keletu valandų anksčiau nei įprastu darbo metu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų