Svajonių namą įsigijusi Žižė: galvodavome, kokie čia ponai gyvena

TV3 laidos „Mano pinigai“ viešnia verslininkė ir dviejų dukrų mama Julija Žižė, kuris laikas su vyru gyveno nuomojamame kotedže. Julija prisimena, kad pradėjus lauktis antros dukros šeima nusprendė, kad laikas įsigyti savo namus. Kuris laikas šeimai teko gerokai pataupyti, kad sukauptų pradinį įnašą. Tačiau moteris niekada nesigailėjo dėl šio šeimos sprendimo ir jau kuris laikas gyvena, kaip pati įvardija, savo svajonių namuose. 

„Pati paskola ir savo turto įsigijimas man yra kaip investicija. Nes ar tu moki 1000 eurų už nuomą ir sumoki kažkam į kišenę, kas iš to gyvena ir galbūt lizingu apsimoka tris butus, nes pasiėmęs yra paskolą. Ar tu tiesiog išsirenki savo svajonių namus, apie kuriuos visada svajojai, kuriuose auginsi šeimą, kurie yra patogūs, kurie yra miške kaip mūsų atveju. Mes čia sveikai gyvename, kvėpuojame ir manau vistiek yra protingesnis sprendimas toks, negu gyventi kažkur už 500 eurų mieste ir mokėti kažkam į kišenę“, – teigė laidos pašnekovė. 

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Svajonių namą įsigijusi Julija Žižė: galvodavome, kokie čia ponai gyvena

Renkantis nuosavus namus pagrindinis argumentas J. Žižei su vyru buvo kaina, nes labai nesinorėjo turto ne pagal savo galimybes. „Iškarto nusprendėme ieškoti būsto, už kokią sumą nuomavomės. Mes nebandėme apžioti nei daugiau, nei mažiau“, – savo patirtimi dalinsis veikli moteris.

Klaipėdoje augusi J. Žižė atskleis, kad visada svajojo įsigyti namą, kurio aplinka primintų pajūrį ir šią svajonę jai pavyko įgyvendinti. Moteris tikina, kad šiuo metu gyvena tarsi pasakoje. „Kai čia atsikraustėme į šituos namus, man taip atrodė vau, čia mano namai… Čia tokios aukštos lubos ir visa kita, mes prie to nepratę ir taip galvodavome, kokie čia ponai gyvena. Mes mėnesį laiko patys jautėmės kaip ne namuose, kvapas ne mūsų, viskas nauja“, – prismins drabužių kūrėja. 

Laidą „Mano pinigai“ žiūrėkite kiekvieną šeštadienį 11 val. per TV3 televiziją.

Visą reportažą žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
R
Rolis
2020-01-14 06:20:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neturit ir nevalgot
Atsakyti
0

M
Maša
2020-01-13 21:24:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
O mes mėsos nevalgom!Nei žalios,nei marinuotos,nei rūkytos!
Atsakyti
-1

P
Povilas,Savickas
2020-01-12 19:30:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Esu paukstinynksteja pradirbes 17m ir galiu garentuoti,kad mes valgom pati sveikiausi lietuviska produkta kiek zalia kiek marinuota tiek virta ar rukyta.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų