Sūnus išvijo motinos sugyventinį į gatvę: kaip pasielgė vyras sujaudino ne vieną

Penkiasdešimties metų vyras turi susiradęs moterį, su kuria nori gyventi ir jai pasipiršti, bet dėl nesutarimų su vyriausiuoju sūnumi šiuo metu yra priverstas gyventi automobilyje. Jokūbas pasakoja, kad su Vitalija jos namuose gyveno dvejus metus, tačiau pasinaudodamas teisinėmis priemonėmis sūnus išgrūdo Jokūbą iš namų.

„Iš pradžių viskas buvo labai gerai. Jokūbas yra labai geras virėjas ir su juo ryšis buvo labai geras. Vėliau, pragyvenus pora mėnesių, pradėjome bartis. Viskas dėl mano pavydo, nes aš esu labai pavydi“, – neslepia Vitalija.

Vitalija šiuo metu savo mylimąjį lanko automobilyje, o iš savo sūnaus išgirdo ultimatumą: arba – jis, arba – mylimasis.

„Būna, kad su ašaromis išeinu, paverkiu, man sunku yra. Tikrai daug galvoju, kodėl viskas taip...“, – atskleidė dėl mylimo vyro išgyvenanti moteris.

Jokūbas pasakoja, kad santykiai su aštuoniolikmečiu sūnumi pradėjo blogėti, kai jo mama pradėjo jį įtarinėti turint kitų moterų. Anot jo, Vitalija yra labai pavydi ir labiausiai ant jo pyksta dėl to, kad jis dar nėra oficialiai išsiskyręs su pirmąja žmona.

„Jis vaikas girdėdavo, kad aš esą turiu kitas ir jis dėl to pykdavo. Jis tikėdavo daugiau mama, negu manimi“, – pasakos vyras.

Šiuo metu Jokūbas neturi, kur prisiglausti, nes dar prieš kurį laiką sudegė jo tikrieji namai. Vyras svarsto, kad geriausiai būtų išsinuomoti kambarį ir toliau norėtų tęsti santykius su Vitalija.

Viską dėl mylimos moters pasiryžęs padaryti vyras „TV Pagalbos“ studijoje nustebino visus ir paprašė Vitalijos rankos.

Ką nuspręs pasirinkti tarp dviejų ugnių atsidūrusi moteris?

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

 


Rašyti komentarą...
s
sunus teisus
2020-05-09 17:38:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sunus buvo teisus, bet ta Pagalba pi,,sa prota visiems. Ta Jokuba ne karta rode, kazkoks valkatinis alfonsas, cigonas nuo vienos bobos prie kitos, visos isveja ji lauk. Dirbti nenori tik gyvena bobu saskaita. Nepasiduok, sunau, mesk ta dykaduoni cigona lauk.
Atsakyti
-16

E
Elita
2020-05-10 01:48:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rodo nesamones meto pinigus rodo nesamones ,kvailos diskusijos .Dar neisiskires jau persas visi ploja asaroja Durniu laivas o neTV pagalba
Atsakyti
-15

m
maryte
2020-05-09 20:04:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sunus saunuolis o motina paskutine glusas matyt kad masto subine o cigonas ne durnas
Atsakyti
-15

SKAITYTI KOMENTARUS (25)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų