Veterinaras Morkūnas į tokią situaciją pakliuvęs dar nebuvo: moterį atsisakė priimti visos įstaigos

Lietuvoje ir visame pasaulyje siaučiant COVID-19 virusui daugybė žmonių negali gauti jiems įprastų paslaugų, o ypatingai tai palietė ligonius ar į netikėtą bėdą pakliuvusius nelaimėlius. Į „TV Pagalbą“ kreipėsi moteris, kuriai vestuvinis žiedas užveržė pirštą. Užveržė taip stipriai, kad iš skausmo moteris netgi verkia, tačiau jokios pagalbos iš medicinos įstaigos taip ir nesulaukia.

Iš pradžių moteris kreipėsi į greitosios medicinos pagalbos (GMP) medikus, tačiau šie nukreipė į šeimos daktarą. Čia moteris išgirdo atsakymą, kad padėti jai šiuo metu niekas negali. Sutrikusi moteris griebėsi šiaudo ir bandė pagalbos prašyti ugniagesių, visgi ir čia jai buvo atsukta nugara.

„Greitoji nevažiuoja, pradėjo pasakoti apie koroną. Aš nesergu, mano akys operuotos, visa laiką prabuvau biuletenyje. Sūnus bandė pjauti, bet niekaip neišeina, jis storas yra,“ – veterinaro Pauliaus Morkūno klinikoje pasakojo moteris.

Klinikos specialistai ryžosi bandyti nuimti žiedą, nes, pasak P. Morkūno, tokioje situacijoje visiškai nebesvarbu, kam reikia pagalbos – žmogui ar gyvūnui.

„Jei gyvenime kažkas būtų pasakę, kad reikės moteriai vestuvinį žiedą su replėmis nuiminėti, tai būčiau nepatikėjęs…,“ – juokėsi veterinatas.

Ar pavyko P. Morkūnui pagelbėti į bėdą pakliuvusai moteriai žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
G
Gitarė
2020-05-02 12:47:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokie šaunūs gydytojai TV Pagalbos veterinaras Morkūnas, kad tokie gydytojai būtų žmonių tai būtume visi sveiki. Kai pažiūriu jūsų laidą tai net širdį suspaudžia, kiek jus dėmesio skiriate gyvūnams, o Panevėžyje gydytojai nei puse dėmesio neskiria. Jei tau kas blogai tai reikia laukti 3-4 valandas kol kas ateis ir net nekreipia dėmesio.
Atsakyti
-6

V
Veronika
2020-05-02 15:36:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokių veterinarų ,kaip Paulius Morkūnas turbūt negali niekas pasakyti bent kokį neig. komentarą ,tik labai labai džiaugtis gali juo kaip tikrų Dievo siųstų į žemę Gelbėtoju gyvūnų .
Šiuo atveju dėl atliktos operacijos, dėl sudėt. ant piršto užmauto žiedo komplikac.
Tokių medikų pasigesti gali ne tik gyvūnėliai ,bet ir žmonės
Atsakyti
-4

S
Saule
2020-05-02 16:52:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Paulius Morkūnas , ñe vien nuostabus , geras , sąžiningas vet . Gydytojas. PIRMIAUSIA JIS YRA ŽMOGUS IŠ DIDŽIOSIOS RAIDĖS !!!
Manau , kad ne vienas iš mūsų norėtume , kad mūsų mylimukus šeimos narius - prižiūrėtu tik Jis .Šiam žmogui jaučiu didžiulę pagarbą --- štai iš ko reikia pasimokyti ne tik Panevežio , bet ir kitiems vet. --- pirmisusia būkit žmonėmis !!!
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (19)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų