Sostinėje ryte avariją sukėlęs girtas vairuotojas – Generalinės prokuratūros darbuotojas

Vilniuje girtas Generalinės prokuratūros darbuotojas sukėlė avariją: nesuvaldė visureigio, kliudė elektros stulpą ir apvirto. Dėl incidento ryte buvo uždaryta Verkių gatvė.

Skubėdami atlaisvinti užblokuotą kelią Vilniaus gelbėtojai ką tik atvertė ir patraukė eismui trukdantį automobilį. Ryte Verkių gatvėje sudaužytas visureigis, jo vairuotojas, kaip paaiškėjo, dirba Generalinėje prokuratūroje ir važiavo lengvai apgirtęs.

Veikiausiai į darbą skubėjęs vyras automobilio „Nissan X-Trail“ nesuvaldė posūkyje – į jį įlėkęs pernelyg greitai nuskriejo ir elektros linijos atramą ir ją kliudęs apvirto. Atvažiavo ir gelbėtojai, nes pranešta, kad vairuotojas negali išlipti. Buvo atvažiavę ir medikai, jie nustatė, kad vairuotojas nesužeistas.

Jis sako, kad mašina nuslydo: „Lietus, lietus. Ir greitis, faktas – greitis nedidelis, o visi vis tiek važiuoja, spaudžia vienas kitą ir va, į elektros stulpą, va, tą įlėkiau.“

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniuje apsivertė girto vairuotojo automobilis

Policijai kilo įtarimų, kad vairuotojas prie vairo sėdo su kvapeliu. Alkoholio matuoklis parodė lengvą šešių dešimtųjų promilės girtumą. Už tokį girtumą atimama teisė vairuoti, skiriama maždaug tūkstančio eurų bauda.

O jei dar ir sukelta avarija – gali grėsti ir baudžiamoji atsakomybė. Per šią avariją žmonės nesužeisti, todėl baudžiamosios bylos vairuotojas greičiausiai išvengs.

Tačiau pažymėjimas gali būti atimtas net penkeriems metams: „Nu tai vakar žmoną į ligoninę išvežė, tai su kaimynu pusę litro išgėrėm ir...“

Paaiškėjo, kad vyriškis dirba Generalinėje prokuratūroje – tačiau avarijos kaltininkas ne rezonansines bylas tiriantis prokuroras, o ūkio dalies darbuotojas, atsakingas už sandėlį ir šilumą.


Rašyti komentarą...
G
Gitanas
2020-07-10 19:06:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
to Zenas : Kaip kalbėtum jeigu būtų sužeides tavo artimą žmogų?
Atsakyti
-1

G
Gitanas
2020-07-10 19:03:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip čiulbetum jeigu būtų sužeides tavo artimą žmogų?
Atsakyti
0

t
to Zenas
2020-07-10 21:33:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
jau prisidirbai - štai kiek minusų gavai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų