Peiliu nuo smurtautojo mamą apgynusiam paaugliui su broliu teko palikti namus

Smurto artimoje aplinkoje atvejis Kauno rajone gali turėti labai netikėtą tęsinį. Policija informavo, kad liepos 9 d. apie 22 val. 30 min. Kauno r., namuose, girtas vyras (g. 1974 m.) smurtavo prieš 1977 m. gimusią moterį.

Visą tai savo akimis matė 2011 m. ir 2003 m. gimę vaikai. Pagal pirminę versiją, vyresnysis paėmė peilį ir juo sužalojo smurtavusį vyrą. Kaip stipriai buvo sužalotas asmuo – neaišku, nes jis iš namų pasišalino ir iki šiol nėra surastas.

Kauno policijos atstovai penktadienį patvirtino, kad galimai sužaloto asmens paieška šiuo metu tęsiama, o šeima, kurioje viskas įvyko, pareigūnams nebuvo žinoma.

Galimi įvairūs scenarijai

Ikiteisminį tyrimą kontroliuojanti Kauno apylinkės prokuratūros 4-ojo skyriaus prokurorė Lina Zakarauskaitė naujienų portalui tv3.lt teigė, kad įvykis šviežias, todėl viską derėtų vertinti, kaip pirminius duomenimis:

„Tas asmuo man nebuvo žinomas. Iš karto noriu pasakyti, kad kol kas turime tik pirminę versiją. Reikia apklausti liudytojus. Turime gauti tikslią informaciją. Reikia išsiaiškinti, ar tas asmuo apskritai yra sužalotas.

Žinoma, jei policijos suvestinėje įvardytos aplinkybės pasitvirtintų ir tas sužalojimas peiliu būtų, tai galėtume kalbėti ir apie tai, kad turėtų būti pradėtas ir kitas ikiteisminis tyrimas. Bet šiuo metu dar anksti apie tai kalbėti.“

Šeima buvo žinoma

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Kauno skyriaus vyriausioji specialistė Ramunė Liubinaitė teigė, kad šeima tarnybai buvo žinoma:

„Taip, šeima buvo žinoma. Šeimai taikoma atvejo vadyba, teikiamos paslaugos. Šeima turi problemų ir nemažų, bet gerbdami ir saugodami jos interesus, nedetalizuosime. Galiu pasakyti, kad problemos yra kurį laiką besitęsiančios. Bandoma padėti šeimai, kad vaikai galėtų augti saugioje aplinkoje ir būtų užtikrinti interesai.“

REKLAMA

Pridurta, kad vaikai atsidūrė nesaugioje aplinkoje, todėl šiuo metu jie laikinai yra apgyvendinti pas artimus giminaičius.

„Vaikai yra perkelti į saugią aplinką. Mūsų specialistai vyksta susitikti su vaikais, pabendrauti, pasikalbėti. Įvykio metu nuspręsta, kad saugiau paimti vaikus nei palikti juos namuose“, – pridūrė R. Liubinaitė.


Rašyti komentarą...
G
Gal juokaujat
2020-07-10 16:30:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
:D aha tik gere visi ir nemaziau. Darbuose gerdavo... Nusiimkite rozinius akinius ponia Dalia
Atsakyti
-1

D
Dalia.
2020-07-10 12:44:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tarybiniais laikais nebuvo kada pijokauti ,reikėjo dirbti mokytis .sportu užsiiminėti būreliuose dalyvauti o dabar nei darbo nei užsiėmimų uztad ką noriu tą darau tegyvuoja dabartinė alelsisve!!!
Atsakyti
-15

L
LIUDAS
2020-07-10 11:52:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
PAGAL TARYBINI GYVENIMO BUDA PIJOKYSTES
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų