Simbolis ant šiukšliadėžės sukrėtė moterį: tai – ženklas nusikaltėliams

Socialinio tinklo „TikTok“ vartotoja Jade išėjusi išmesti šiukšles ant savo konteinerio pastebėjo labai keistą simbolį. Mergina nežinojo jo reikšmės, todėl jį nufilmavo ir paprašė savo sekėjų pagalbos. Tačiau išgirdusi atsakymus mergina nedelsiant kreipėsi į policiją.

Jade ant savo šiukšliadėžės rado užrašą „1F“. Pasak jos sekėjų, Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Kanadoje šis užrašas reiškia vieną – viena moteris. Lyg to būtų negana, „TikTok“ vartotojai merginai papasakojo, kad toks žymėjimas plačiai naudojamas tarp nusikaltėlių – ypač vagių. Tai reiškia, kad moters namai yra stebimi ir galbūt kas nors planuoja juos apvogti. 

„Tai reiškia, kad esi stebima. Būk atsargi“, – rašė vienas vartotojas.

„Tai reiškia „viena moteris“. Jie praneša vagims ar kitiems nusikaltėliams, kad tu gyveni viena“, – tikino dar vienas internautas.

Tokie atsakymai ne juokais išgąsdino Jade ir ji netrukus kreipėsi į policiją. Į įvykio vietą atvykę pareigūnai, pasak merginos, nieko negalėjo padaryti, bet pripažino, kad merginai gali grėsti pavojus. Policininkai patarė merginai pasisaugoti ir kurį laiką pagyventi kitur. Tiesa, sniegą nuo šiukšliadėžės jie nuvalė, tačiau net ir po to ant konteinerio buvo galima įžiūrėti užrašą „1F“.

Kai kurie internautai merginai patarė pagudrauti ir ant šiukšliadėžės uždėti daugiau sniego ir užrašyti „2M“. Esą šis užrašas reikštų, kad name gyvena „du vyrai“. Tačiau Jade nusprendė nerizikuoti, o kurį laiką pagyventi pas savo mamą.

Mergina tikina, kad anksčiau ar vėliau sugrįš į savo namus, bet juose stengsis nebūti viena.

Socialiniame tinkle „TikTok“ Jade vaizdo įrašas buvo peržiūrėtas daugiau nei 8 milijonus kartų.

Savo akimis pamatyti vaizdelį galite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
T
Tadas
2021-01-19 14:44:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu kiek galima toki briedą rašyti? Toks jausmas kad akmens amžiuje gyvename, nusikalteliai neturi mobiliujų rašinėja ant sniego :))) kitaip informacijos neperduosi ? :)
Atsakyti
-1

S
Saulius
2021-01-19 15:28:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Milijono verta naujiena
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų