Išgirdusi, kas vyksta rajone, mergina nustėro: žmonės šaukė, kad jų laukia mirtis

„Dar niekada nebuvau taip pridėjusi į kelnes“, – savo socialinio tinklo „TikTok“ paskyroje rašė viena kanadietė. Kvebeke gyvenanti mergina nufilmavo, kaip jos gyvenamajame rajone ėmė kaukti sirenos. Tiesa, jos buvo ne bet kokios, todėl ne juokais išgąsdino ne tik ją, bet ir jos kaimynus.

Kaip matyti Evelyne Lanciault vaizdo įraše, išėjusi į balkoną ji įrašė, kaip visame rajone skamba sirenos iš siaubo filmo „Purgenas“. Šiame siaubo filme rodoma, kaip ištisas 12 valandų nustoja dirbti visos gelbėjimo tarnybos, o gatves užplūsta keršto, kraujo ir mirčių ištroškę miestelėnai, kurie gali vykdyti bet kokius nusikaltimus nebaudžiami.

Evelyne vaizdo įraše girdėti ne tik jos, bet ir kaimynų sumišimas. Kažkas iš jų per visą rajoną net net surėkė: „Mes visi mirsime.“

Kaip vėliau kituose vaizdo įrašuose savo įspūdžius pasakojo Evelyne, išgirdusi šias sirenas ji iškart užrakino duris, uždarė langus, užtraukė užuolaidas ir nekėlė kojos iš namų. Tiesa, to ji taip pat nedarė ir dėl Kvebeke įvestos komendanto valandos.

Evelyne pridūrė, kad vienu metu lauke net girdėjosi žodžiai, kad „dabar leidžiama vogti, žudyti“. Tai ne juokais išgąsdino visus gyventojus.

Kitą dieną į lauką išėjusi Evelyne tikrai nerado jokių kūnų ar kitų nusikaltimų įkalčių. Vėliau, kai vaizdelis platformoje „TikTok“ virto tikra interneto sensacija ir sulaukė daugiau nei 12 milijonų peržiūrų, vienas vaikinas su mergina susisiekė ir prisipažino, kad jis yra kaltas dėl naktį paleistos siaubo filmo sirenos.  

Nors vaikinas atsiprašė, Evelyne turėjo žinutę visiems, kuriems šis juokelis pasirodė juokingas: „Noriu kreiptis į visus ir pasakyti, kad jūs nežinote, kas yra jūsų kaimynai – galbūt tai šeimos ar žmonės su psichikos sutrikimais. Todėl negąsdinkite jų, nes nežinote, kaip jie gali sureaguoti. Būkite atsargūs.“

Savo akimis pamatyti vieno merginos kaimyno „juokelį“ galite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
D
Dble
2021-01-15 10:36:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taigi rašo kolonėlės kas koks ciuvas paleido sirenas o ir seip jeigu tai būtų tikra per pasaulį plestusi šitą žinia
Atsakyti
0

D
Dble
2021-01-15 10:36:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taigi rašo kolonėlės kas koks ciuvas paleido sirenas o ir seip jeigu tai būtų tikra per pasaulį plestusi šitą žinia
Atsakyti
0

H
Ha ha
2021-01-15 11:18:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Cia geras D D D mergina pridejo i kelnes. Uzjauciu jos drauga.
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų