Šiaulių rajone gaisre žuvo moteris – viskas per neatsargų rūkymą

Skaudi nelaimė Šiaulių rajone. Liepsnas namuose pamatęs sūnus puolė gelbėti nevaikštančią motiną, tačiau nesėkmingai. Gaisre 64 -erių moteris žuvo. Ugniagesiai sako, kad gaisro priežastis – neatsargus rūkymas lovoje.

Šakynoje esančiame name gyveno 64 po insulto vaikščioti nebegalėjusi ir prie lovos prikaustyta moteris. Pirmas liepsnas pamatė su motina gyvenęs sūnus, tuo metu, kai įsiplieskė gaisras, jis buvo išėjęs. Ugniagesiams atvykus, namas jau degė atvira liepsna.

Sūnui per liepsnas pavyko prisibrauti prie motinos, tačiau moters būta itin stambios ir jos ištraukti nepavyko.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šiaulių rajone gaisre žuvo moteris: nelaimę sukėlė nuolatinis rūkymas lovoje

„Pamačiau, dūmai rūksta, aš puoliau tris kibirus gesint. Ištempt neišėjo iš lovos“, – sako žuvusios sūnus Vidmantas.

„Užgesinus gaisrą viduje, buvo rastas moters kūnas. Bendraujant su sūnumi, gyventoju ten tuo, jis paaiškino, kad jam pareinant namo per stogą rūko juodi dūmai. Įėjus į vidų, atvira liepsna degė lova ir prie lovos grindys. Mama rūkė“, – pasakoja vyresnysis inspektorius Vytautas Šidlauskas.

Neabejojama, kad namas įsiplieskė nuo neužgesintos cigaretės. Gaisre žuvusi moteris dažnai rūkė lovoje.

Namas sudegė visiškai, vyras gaisre prarado ir savo motiną, ir visą namie buvusį turtą, dokumentus. Sūnus naktį glaudėsi pas kaimynus, o vėliau tikisi giminių pagalbos.

„Rasiu, priims mane kas nors. Pas gimines, giminių turiu“, – teigia Vidmantas.

Šią savaitę dar vienas gaisras kilo Šiaulių rajone, Kairiuose, jo metu sudegė gyvenamasis namas, laimei, žmonių aukų išvengta.

Per pirmąjį šių metų pusmetį Lietuvoje kilo per 5190 gaisrų. Tai beveik trečdaliu mažiau nei praėjusiais metais per tą patį laikotarpį. Tai mažiausias 6 mėnesių gaisrų skaičius per 17 metų. Iki liepos 1 dienos gaisruose žuvo 52 žmonės, iš jų 2 vaikai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų