Sergančią motiną vaikai paliko likimo valioje: dukra atskleidė, kodėl taip pasielgė

„TV Pagalbos“ laidoje – neįtikėtinai jautri ir skaudi vienos šeimos istorija. Prieš metus Janina sužinojo, kad serga ketvirtos stadijos inkstų vėžiu. Moteris turi du vaikus – sūnų ir dukrą, tačiau vaikai visiškai atsiribojo nuo motinos. Šiandien labiausiai Janiną neramina tai, kad net jei ir norėtų atsisveikinti su savo vaikais paskutinį kartą, tokios galimybės ji neturėtų. 

Moteris sako, kad jau yra susitaikiusi su likimu ir gyventi jai liko nebedaug. Šiuo metu ji net neturi savo abiejų vaikų telefono numerio ir negalėtų jiems paskambinti, net jei norėtų susitaikyti ar atsiprašyti. 

„Vaikai, kai sužinojo, kad aš sergu, jie manęs atsisakė. Viskas buvo gerai anksčiau, bet jie dabar jau kokie 4-5 metai manęs nebelanko, net kai aš susirgau“, – gelbėtojai Rūtai Filejevai guodėsi Janina. 

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sergančią moterį vaikai paliko likimo valioje: dukra atskleidė, kodėl taip pasielgė

Kad liga ją vargino ir sekino, moteris pasakoja jautusi jau ketverius metus, tačiau į medikus nesikreipė.

„Labai pradėjo skaudėti pilvą, iškviečiau greitąją, mane nuvežė ir nustatė žarnų nepraeinamumą. Man padarė operaciją, ji sakė praėjo gerai, viskas tvarkoje, bet man po jos atėmė kojas. Aš dabar dar vargiai iki tualeto nueinu, bet aš atsistoti nebegaliu ir mano vaikščiojimas jau pasibaigė“, – braukdama ašarą šiandien pasakoja Janina. 

Vienintelis Janinos ramstis šiuo sunkiu metu – jos sugyventinis. Vyras neslepia, kad šiandien visame pasaulyje ir Lietuvoje siaučiant pandemijai sunkiausia užduotis yra patekti pas gydytojus. 

R. Filejevai teko išties nelengva užduotis – susisiekti su Janinos vaikais ir pasikalbėti apie mamos ligą bei patiriamas kančias. 

Janinos dukra atskleidė, kad daug svarbių dalykų jos motina nutylėjo ir prieš televizijos kameras taip ir nepasakė. 

„Nuo šešiolikos metų mane pasiėmė auginti močiutė, jos mama, o mano brolio buvo atsisakyta teisiškai Vaikų teisėse, buvo raštai parašyti, kad abu tėvai jo atsisako. Brolis nuo dešimties metų, o aš nuo šešiolikos. Jeigu ji buvo tokia pavyzdinga motina, tai kaip ji iki tokio lygio „dasigyveno“, – iki šiol motinai negali atleisti jos dukra.

Visą motinos ir dukters pasakojimą rasite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
M
Ma
2021-01-03 10:41:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bet kaip greitai tie " teveliai " atsimena vaikus,kai sveikata suslubuoja
Atsakyti
-8

I
Ina
2021-01-03 10:56:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atsisake ir viskas, tegu nebeiesko ka seniai pamete
Atsakyti
-5

.
.....
2021-01-02 20:59:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nežinau kaip bendraut apsimestinai, juk meilės prievarta niekaip neįdėsi, nes širdyje vietoj meilės seniai apsigyvenęs skausmas. Nors ir labai suprantu, kad tėvus reikia mylėt, bet kaip tai padaryt nežinočiau, net ir patart negalėčiau kaip tai padaryti. Galima nusižemint, nusileist, galima bendraut, kalbėt, bet tai kas viduje...... žodžiu gali vykt tik vaidyba....
Atsakyti
-14

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų