REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Policijos pareigūnai sulaukė neeilinio pranešimo – paskambinęs vyras teigė, kad prieš 10 minučių nužudė savo mylimą moterį. Toks prisipažinimas ant kojų sukėlė visas tarnybas, o visą situaciją užfiksavo TV3 laidos „Farai“ operatorius.

Policijos pareigūnai sulaukė neeilinio pranešimo – paskambinęs vyras teigė, kad prieš 10 minučių nužudė savo mylimą moterį. Toks prisipažinimas ant kojų sukėlė visas tarnybas, o visą situaciją užfiksavo TV3 laidos „Farai“ operatorius.

REKLAMA

Skambinęs vyras dar pridūrė, kad šiuo metu yra ne namuose, o eina į parduotuvę gerti degtinės. Atvykus į įvykio vietą pareigūnai ten jau rado medikus. Prie namo pareigūnas prisiminė, kad šiuo adresu jau teko tramdyti siautėjantį vyrą.

Dar prieš akimirką policininkai ruošėsi blogiausiam, o pasirodo namų šeimininkė gyva, sveika ir žodžių kišenėje neieško. Brangiausiasis šiuo metu pasišalinęs, tačiau jo sugrįžimui moteris tinkamai pasiruošė.

„Buvome susikivirčiję, bet dabar kirvį pasidėjau“, – sakė moteris. 

Neprognozuojamas sugyventinio elgesys šeimininkės nei kiek nestebino.

„Šiandien nesipykome ir aš kažkaip nepripjauta“, – teigė vyro sugyventinė. 

Pajuokavusi apie kirvį, moteris prasitarė, kad tikisi pagalbos. Pareigūnai moters bėdoje nepaliko ir pasirūpino, kad pilietei netektų pačiai gintis. 

REKLAMA
REKLAMA

Moteris policininkams įvardijo vyro požymius, o, kadangi kaimelis nedidelis, policininkai pirmiausia nuspendė patikrinti jo aplinkines gatves ir kiemus. Apsukę kelis ratus tuščiomis gatvėmis, pareigūnai nusprendė dar kartą paskambinti ieškomam piliečiui. Deja, pokalbis baigėsi neprasidėjęs. 

REKLAMA

Policininkai nutarė išklausyti bendruoju pagalbos numeriu gautą skambutį – nerišli šneka baigėsi prisipažinimu padarius nusikaltimą. 

„Klausyk, aš užmušiau žmogų. Užmušiau moterį ir einu gerti toliau. Ji mano mylima moteris, bet ji man nusibodo, ji man visą gyvenimą sugadino. Einu į parduotuvę gerti degtinės, o ką man daryti“, – paskambinęs 112 sakė vyras.

Policininkai įsiminę vyro balsą nusprendė jam paskambinti dar kartą ir šį – pavyko. Pokalbio metu pareigūnai greitai sumojo, kad pilietis grįžo į namus. Kai pareigūnai įžengė pro duris, pokalbis dar tęsėsi – dėl to vyriškį ištinka šokas.

REKLAMA
REKLAMA

„Aš tai galvojau, kad su broliu kalbu“, – sakė vyras.

Pilietis niekaip neatsigavo iš šoko ir nesugebėjo atsakyti į klausimus. Galutinai prispaustas akimirkos svorio, vyriškis griebėsi šiaudo.

„Atsiprašau. Atsiprašau, susimoviau“, – pamatęs pažįstamą policininką sakė vyras.

Nuoširdi atgaila – sveikintina, tačiau atsakomybės išvengti nepavyko. Vyrui dar kartą bandoma paaiškinti, kokie pažeidimai buvo padaryti. Ką tik atgailavęs ponaitis pareiškė, jog padarys nusikaltimą vos išvykus policininkams.

„Penkios minutės, išvažiuojate ir viskas“, – teigė vyras.

Eilinį kartą pilietis per vėlai suprato, kad prisišnekėjo. Jis buvo informuotas, kad šį kartą keliaus su pareigūnais, o jo išlydėtuvės buvo itin trumpos. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Būk gerutis, eik n**** iš čia!“, – sugyventinį išlydėjo moteris.  

Nusprendęs eiti iki galo, vyriškis prisipažino turįs ginklą. Spintelėje tarp daugybės daiktų guli pistoletas. Pilietis tikino, kad tai – kovinis ginklas. Deja, tai tik vaikiškas žaislinis pistoletas. 

Kokios nuobaudos laukia vyro, sužinokite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Laidą „Farai“ žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį 20 val. per TV3 televiziją.

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „Farai“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų