Po skyrybų su italu moteris prarado viltį susigrąžinti vaikus

„TV Pagalbos“ laidoje – skaudi jaunos, vaikų netekusios moters istorija. Oksana gyvena Lietuvoje, o jos du mažamečiai už dviejų tūkstančių kilometrų saulėtoje Sicilijoje. Moteris jau nesitiki atgauti savo vaikų, tačiau pati nedaro nieko, kad kažkas pasikeistų. Situacija domėjosi gelbėtoja Rūta Filejeva.

Oksanos mama Irena pasakoja, kad šiuo metu jos dukra be perstojo geria, o jos vaikai šiuo metu gyvena Sicilijoje su savo seneliais. Pasak moters, jos 38-erių dukros gyvenimas pradėjo byrėti prieš porą metų ir sparčiai tebebyra iki šios dienos.

„Jos vyras italas ir jis kai kitą susirado septyniolikmetę, ji pradėjo išgerinėti. Buvau užkodavusi ją du kartus, ji aštuonis mėnesius nebegėrė ir pinigus siuntė vaikams, bet po to vėl pradėjo gerti“, – pasakoja Oksanos mama.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Po skyrybų su italu moteris prarado viltį susigrąžinti vaikus

Naujasis Oksanos širdies draugas Vidmantas pasakoja, kad moteris jam iškvietė policiją ir apkaltino smurtavus po to, kai šis jai nenupirko alaus.

Irena pyksta, kad Vidmantas taikstosi su jos dukros reikalavimais ir taip ją dar labiau smukdo, esą abu jie turi priklausomybę alkoholiui.

„Jei aš jai nepakišu to alaus, tai ji vis tiek eis, ieškos kažkur jo, kažką parduos arba eis skolintis“, – teisinosi jis.

Oksana jau prarado viltį, kad kada nors atgaus savo vaikus. Ji įsitikinusi, kad Italijoje gyvenantys jos vaikai yra viskuom aprūpinti, todėl jai nėra jokių galimybių jų susigrąžinti į Lietuvą.

„Ką man daryti, jei vyras italas nepasirašo man dokumentų ir neduoda vaikų atsivežti į Lietuvą...“, – prieš televizijos kameras guodėsi moteris.

Jos situaciją išklausiusi R. Filejeva neslepė apmaudo tokiu moters požiūriu, o pirmas dalykas, kurį turėtų padaryti ji, tai – nustoti gerti.

„Mes negalime tau esant tokios būsenos padėti sugrąžinti vaikų, viskas Jūsų rankose Oksana, ne mano rankose, bet jūsų rankose“, – svarstė R. Filejeva.

Ar sutiks Oksana priimti jai siūlomą pagalbos ranką ir sutiks gydytis nuo alkoholizmo?

Visą laidos ištrauką žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:

 


Rašyti komentarą...
I
Irma
2020-10-19 09:22:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tėvas turi lyges teises į vaikus.
Atsakyti
0

o
ontegso
2020-10-18 06:28:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pаžinčių svetainė suаugusięms, norintiеms sųsirasti pаrtnеrį, norintiеms pаšimylеti
Atsakyti
0

C
CCCP
2020-10-19 08:41:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Daugiau lekut i kitas salis ir darykit vaikus su kitatauceis ,,dzaukis ka da i kupra negavai
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų