Kaimynas jaunos šeimos gyvenimą pavertė pragaru: turėjo bėgti iš savo namų

Šeima priversta kraustytis iš savo namų – jie sako, kad juos nesiliauja persekioti siaubūnas kaimynas Emilis, kuris grasina kirviu, ne sykį buvo pakėlęs ranką ir prieš moterį. „TV Pagalbos“ laidoje bauginančia situacija domėjosi gelbėtoja Sandra Žutautienė.

Į automobilio baką pripiltas cukrus, sunaikintas asmeninis turtas, grasinimai kirviu ir moralinis šantažas – tai tik maža dalis to, ką patyrė šios istorijos herojai. Šiuo metu žmonės tiesiog bijo įkelti koją į savo kiemą.

„Kaimynas iki to privedė, kad reikėjo išsikraustyti, daug žalos padarė, tiek kad ir vaikus buvo baisu į kiemą išleisti ir pačiai eiti į lauką. Mašinai langus išdaužė, kai malkas vežėsi, mums pagrasino su kirviu, antrą sekmadienį man ir mano vyrui į akis pripurškė ašarinių dujų. Mums po langais buvo pasistatęs bokso kriaušę, kaip grasinimo priemonę“, – pasakojo moteris.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Siaubūnas kaimynas privertė šeimą bėgti iš savo namų: išvydo klaikų reginį

Šiuo metu situacija tokia, kad žmonės net bijo grįžti į savo namus ir susirinkti jiems priklausančius daiktus. Šeima įtaria, kad kaimyno pyktį jie užsitraukė po to, kai nesutiko jam perleisti šalia sodybos esančio nedidelio žemės gabaliuko.

„Užsipuolė mane prie šulinio, sudaužė siurblį, kai vandens norėjau pasisemti, dėl to yra pareiškimas paduotas ir ikiteisminis tyrimas pradėtas. Du kartus su lazda į galvą gavau ir koją, turime filmuotą medžiagą. Tas Emilis buvo užsipuolęs ir prie mašinos mane, griebė už gerklės“, – teigė kaimyno smurtą patyrusi moteris.

Atvykusi į vyriškio namus juose S. Žutautienė išvydo visur išdėliotas vaizdo stebėjimo kameras, o šeimai priklausančiuose pastatuose – išdaužytus langus, išmėtytus daiktus.

Visą įbaugintos šeimos pasakojimą žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
P
PP
2020-10-11 20:34:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kodėl žmonės nesikreipė į LR teisėsaugą,vietos valdžią? Ar čia viskas vyko taip kaip parašyta?
Atsakyti
0

K
Kardas
2020-10-12 09:11:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rykščių reikia tam kaimynui gerų,paskui dar druskos pabarstyt ant subinės.
Atsakyti
0

M
Meja
2020-10-15 09:32:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nieko nedaro nei teisėsauga nei dar kažkas kreipkis kur nori. Mes taip pat begom iš savų namų dėl vaikų saugumo dėl kaimo paauglių...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų