Po 15 metų santuokos sudužo vyro širdis: sporto klubas tapo lemtinga vieta

Po 15 metų santuokos sudužo Andžėjaus širdis. Skyrybas išgyvenantis vyras TV3 laidai „Prieš srovę“ teigė, kad jo 14 metų jaunesnė žmona su juo netikėtai išsiskyrė. Vyro nuomone, dėl visko kaltas jos asmeninis sporto treneris. 

Andžėjus su žmona susilaukė dviejų dukryčių. Jos šiuo metu gyvena su mama. Vyras teigė, kad jo santuoka subyrėjo jam visai to nesitikint. 

Vyras pasakojo, kad žmona nusprendė jį palikti pradėjusi lankytis sporto klube ir ten sutikusi raumeningą trenerį. 

„Aš Vilniuje netyčia sutikau ne ten, kur ji iš tikrųjų turėjo būti. Tai buvo diena, ji sėdėjo kavinėje. Aš nemačiau veido, bet ji sėdėjo su vyru.

Aš važiavau su automobiliu ir jai paskambinau. Ji pasakė, kad važiuoja į oro uostą mamą pasitikti. Tai ir pasakiau: palauk, kur oro uostas, o kur tu? Ji atsakė tiesiai šviesiai: ką aš negaliu pasėdėti su draugu kavos išgerti? Atsakiau, kad gali“, – pasakojo, kaip pamatė savo žmoną su kitu vyru. 

Vyras pasakojo, kad paskutiniu metu jo ir žmonos santykiai suprastėjo ir jie pykdavosi dėl smulkmenų. Andžėjaus teigimu, moteris tapo išranki ir norėjo gyventi prabangiai.

Andžėjaus žmona jų santykių ir skyrybų detalių nekomentavo.

Vyras taip pat papsakojo, kaip jo žmona pranešė, kad nori skirtis. Kaip tai įvyko, galite sužinoti reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Prieš srovę“ žiūrėkite kiekvieną antradienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „Prieš srovę“.


Rašyti komentarą...
A
As
2021-04-18 14:04:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Po laidos turetu kazka susirast. Neprastas variantas.
Atsakyti
0

v
vita
2021-04-19 06:32:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kažkam rūpi svetimi pinigai,bet laimės kartais jie neatneša.Gyvent reik dabar,o negalvoti kas bus rytoj.Kai meilė trapi ir nieko tu nepadarysi.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų