Plungės „Betmenas“ jau 12 metų kovoja su kaimynu: „Yra lygesnių už lygius“

Kaimynų karas tęsiasi jau 12 metų. Plungiškis teigė, kad tiek laiko neranda teisybės – jo kaimynas savo namuose įsirengęs pobūvių salę, o už svečių automobilių stovėjimą bendroje gatvėje mokesčių nemoka.

Plungiškis Jonas Muralis ir pats turi kelias kavines Plungės mieste, todėl jam tenka miesto savivaldybei mokėti už klientų pastatytus automobilius. Vyras nesupranta, kodėl jam ir kaimynui taikomos kitokios sąlygos, todėl vyras kreipėsi į TV3 laidą „Prieš srovę“. 

„Aš jokios nesantaikos skaitau nėra, aš su juo nieko neturiu. Jeigu valdžios institucijos dirbtų ir teismas dirbtų taip, kaip priklauso, nes prieš įstatymą yra visi lygūs. Bet pasirodo ne, yra lygesnių už lygius. 

Vat ir sugalvoja, kad galbūt jis yra lygesnis. Už ką? Aš dabar įvardinti galiu – dėl to, kad policijos dienos buvo tris kartus švenčiamos šioje vietoje. Reikia atsidėkoti, taigi davė nuolaidą, pigiau padarė“, – aiškino Jonas, kodėl jo manymu kaimynui nereikia mokėti už svečių automobilių stovėjimą. 

Save Plungės „Betmenu“ vadinantis vyras pasakojo, kad paskutinis jo ir kaimyno konfliktas baigėsi lūžusia ranka. Jonas filmuodamas prie kaimyno namų stovinčius automobilius nuo jo draugo gavo su lazda per ranką. 

„Man trenkė su šiaurietiško vaikščiojimo lazda. Pirmiausiai gavau per ranką, iškrito aparatas. Tada pasilenkiau tą aparatą paimti, trenkė dar sykį per ranką. 

Aš jį pasiėmiau ir filmavau toliau, jis toliau keikdamas ant manęs puolė. Aš pasisukau ir mano nugara mėlyna, yra du smūgiai, kraujosruvos“, – incidentą nupasakojo J. Muralis. 

Verslininkas Plungės savivaldybei dėl kaimyno elgesio pateikė ne vieną skundą, kreipėsi į policiją, teismą ir į Seimą, tačiau norimo atsakymo taip ir nesulaukė.

„Aikštelė neturi konstrukcijų, todėl ji nėra aikštelė. Gerbiamieji, kokios turi būti statybinės konstrukcijos keliui? Visai kitą punktą parašė. Seimo kontrolierius liko patenkintas. Kai aš kreipiausi, sakė, kad jums atsakė savivaldybė. Nu, ir kas?“, – pasakojo „Betmenas“.

REKLAMA

Jono kaimyno žmona teigė, kad ji nežino apie paskutinį konfliktą, kuriame vyrui lūžo ranka, tačiau, kaip sakė ji, Jonas jiems gyvenimą ėda jau 12 metų. 

„Negaliu nieko atsakyti. Aš nesikišu, nežinau ir nemačiau“, – sakė Jono kaimyno žmona. 

Daugiau šios istorijos detalių ir ką J. Muraliui pranešė tyrėjai, žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje. 

Laidą „Prieš srovę“ žiūrėkite kiekvieną antradienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 laidą „Prieš srovę“. 


Rašyti komentarą...
P
Plung
2021-03-06 13:30:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Muralis visiem plungiskiam gerai zinomas asmuo,tai negerbiamas,nesaziningas,nepadorus,konfliktiskas(kaip zemaitiskai dauguma pasakytu psichinis)Nelaime tureti toki kaimyna.
Atsakyti
0

N
Ne
2021-03-06 14:00:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tą pasirenkat reportažo herojų- kiek yra pinigų valstybiniams bankams nunešęs
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų