Pilkojo rudens orai: sinoptikai turi 3 svarbias žinias

Šiandien jie buvo pilki, vietomis su lietumi, kai kur bolavo rūkas. Šį vakarą irgi bus debesuota, kai kur lynos. Apie vidurnaktį kiek smarkiau pradės lyti pajūryje, vėliau lietaus debesys nukeliaus per visą šalį. Ryto valandomis lis daugiausia į rytus nuo Kauno, kitur – jau labai nedaug. 

Be to, ryto valandomis pradės stiprėti ir pietų, pietvakarių vėjas. Dieną stipriausi gūsiai bus prie jūros ir šalies šiaurėje. Iš žemų, greitai dangumi skriejančių debesų truputį palynos, tačiau taip bus tik kai kur ir tik labai nedaug. 

(43 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ruduo Vilniuje

„Turiu jums tris žinias: pirmoji – lietinga bus ir artimiausiomis dienomis. Kitaip tariant, artimiausią parą bus būdingi lapkričio mėnesiui orai. Jie visą laiką bus pilki, debesuoti, o dieną – dar ir vėjuoti. Smarkiausi vėjo gūsiai bus prie jūros ir šalies šiaurėje. Naktį kurį laiką lis visur, dieną palynos tiktai vietomis iš dangumi greitai skriejančių debesų. Žemiausia temperatūra naktį bus apie 6–8, rytuose 3–5, prie jūros 9–10 laipsnių, dieną bus iki 9–11, rytuose 7–8 laipsniai šilumos“, – sinoptikas Naglis Šulija. 

Ketvirtadienio naktį palis vos kai kur, dieną jau daug kur, bet į rytinius šalies rajonus lietus gali ir nespėti. Gūsingas pietų, pietvakarių vėjas sustiprės dar labiau, ypač prie jūros. Žemiausia temperatūra naktį bus apie 6–8, aukščiausia dieną bus apie 8–10, prie jūros galbūt 11 laipsnių šilumos.

Penktadienio naktį palis daug kur, dieną jau gali būti ir mišrių kritulių. Jie telksis daugiausia vakarinėje šalies pusėje. Naktis dar vėjuota, ypač prie jūros, dieną vėjas aprims. Naktį vyraus 2–4, dieną 4–6 laipsniai šilumos. Menko šaltuko ir kai kur plikledžio galima tikėtis šeštadienio naktį. 

(66 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ruduo Belmonto parke

„Ką gi, kol kas permainų nedaug, orai bus drungni, drėgni ir vėjuoti. Tiek šį kartą apie juos, o pabaigoje – lapkritis puikiosiose jūsų nuotraukose. Labai ačiū už jas, ir likite su mumis“, – pridūrė sinoptikas.

Tuo metu Skandinavijos šalyse, taip pat Didžiojoje Britanijoje juos lems labai energingi ciklonai, čia bus vėjuota, daug kur lis, kai kur kris šlapias sniegas. Pietuose orai daug ramesni, daug kur švies saulė.

Štai Romoje rytoj orai saulėti ir 19, Barselonoje taip pat saulė ir 17 laipsnių šilumos. Saulėtame Paryžiuje rytoj 15, Londone gražūs orai ir taip pat 15 laipsnių šilumos. Berlyne rytoj apniukę orai ir 12, Varšuvoje 11 laipsnių šilumos. Į rytus nuo Baltijos irgi nebus vėsu, tačiau bus vėjuota, be to, palis. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų