Žiema primins apie save: kai kur iškris šlapdriba

Orai rudenėja – šiaurinėje Europos dalyje vis labiau įsitvirtina ir jėgas kaupia metų laikui būdingi vėjuoti ciklonai, bet kitur vis dar karaliauja ramios aukštesnio slėgio sritys. Ciklonai dabar lems orus ir Baltijos regione, todėl pilkoji ramybė yra jau nustumta tolyn į rytus ir Lietuvoje nusistovės vėjuoti, kartkartėmis su lietumi orai.

Antradienio naktį pasirodžiusi šlapdriba, tikėtina, kris ir ryte. O vėliau gana greitai iškeliaus tolyn į rytus. Kitur Lietuvoje dangumi greitai plauks žemi pilki debesys, kartkartėmis vis palis – dažniausiai ir trumpai, ir negausiai.

„Kiitaip tariant, bus šlapia ir vėjuota. Ryto valandomis šlapdriba gana greitai iškeliaus tolyn į rytus, diena bus vėjuota, tai šen, tai ten vis palis, dažniausiai ir trumpai, ir negausiai. Naktį atvės iki 3–5 laipsnių, kur kris šlapdriba, bus apie 1–2, prie jūros 9 šilumos, dieną bus 2 ar 3 laipsniais šilčiau nei naktį.

Trečiadienį vėjas bus dar stipresnis. Ir naktį, ir dieną trumpai palis, dažniausiai negausiai. Oras naktį daug kur atvės iki 3–5, prie jūros maždaug 9 laipsnių, dieną šils iki 8–10, kai kur 11 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienio naktį lietaus tikimybė nedidelė, dieną beveik visur palis. Pietvakarių vėjas taps dar smarkesnis, ypač prie jūros, tačiau bus gana šilta – naktį vyraus 5–7, dieną bus iki 8–10 laipsnių šilumos. Savaitės pabaigoje vėjas aprims.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų