Paviešino, ką klasėje išdarinėja 70-metis mokytojas – veiksmai verčia išsižioti

Virdžinijos valstijos „Tidewater“ koledžo fizikos ir astronomijos dėstytojas Davidas Wrightas virto tikra internetos sensacija, kai jo studentai nusprendė pasidalinti ištraukomis iš jo pamokų. Nors vyrui jau kone 70 metų, jo entuziazmo pavydi ne vienas jaunesnis dėstytojas ar mokytojas.

Koledžo studentė Erica Church, lankanti Davido paskaitas, pripažino, kad buvo kiek sunerimusi, kai sužinojo, kiek jo dėstytojui metų. Ji manė, kad jam jau seniai laikas į pensiją, ir baiminosi, jog jo paskaitos bus nuobodžios. Tačiau mergina buvo labai maloniai nustebinta jau pačią pirmą dieną.

„Pačią pirmą dieną jis vaikščiojo ant stiklo duženų. Maniau, kad tai beprotiška, bet nebuvau mačiusi nieko panašaus“, – pasakojo Erica Church.

Pasirodo, kad Davidas Wrightas kiekvienoje savo paskaitoje studentams demonstruodavo eksperimentus – tokius, kuriuos retas iš dėstytojų sugalvotų rodyti. Sužavėti studentai visą semestrą filmavo Davido eksperimentus ir jais pasidalijo socialiniame tinkle „Twitter“, kuriame jie sulaukė beveik 27 milijonų internautų dėmesio.

Pats Davidas Wrightas po vaizdo įrašo sėkmės žiniasklaidai pasakojo, kad dėstydamas vadovaujasi viena esmine taisykle.

„Jei man pačiam nebus linksma dėstyti, tai studentams juo labiau nebus įdomu manęs klausyti. Tu turi degti aistra ir mylėti tai, ką darai. Tikiuosi, kad žmonės tai pastebi“, – teigė fizikos dėstytojas.

Ir panašu, kad jo pastangos tikrai neliko nepastebėtos, nes susižavėjimas Davido Wrighto paskaitomis susidomėjo begalės žmonių už „Tidewater“ koledžo sienų. Internete paplitus vaizdo įrašui tūkstančiai žmonių ėmė girti dėstytoją ir žavėtis jo mokymo metodais, pavydėdami jo paskaitas lankantiems studentams.

Ištraukas iš Davido Wrighto paskaitų galite pamatyti vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų