Pareigūnai sulaikė Klaipėdoje ir Šiauliuose veikusių nusikalstamų gaujų narius

Pareigūnai sulaikė šešis Klaipėdoje bei Šiauliuose veikusių nusikalstamų gaujų narius. Atlikę kratas jų namuose policininkai rado ne tik dešimtis dūkstančių eurų, o ir kastetų, kirvių bei šaunamųjų ginklų su amunicija. Jais įtariamieji planavo išsiaiškinti santykius su kitos grupuotės nariais.

Uostamiesčio pareigūnai vieną po kito iš automobilių traukia ir ant žemės guldo galimai vienos Klaipėdoje veikusios nusikalstamos gaujos narius. Jų namuose atlikę kratas pareigūnai čia aptiko tikrą ginklų arsenalą, narkotinių medžiagų, steroidų bei kalną pinigų.

„Rasta apie 30 000 eurų grynais pinigais taip pat galimai žaloti žmones skirtų įrankių – peiliai, kastetai, kirviai ir kiti dalykai bei ginklai“, – sako Klaipėdos apskrities policijos atstovė Andromeda Grauslienė.

Įtariamus šių daiktų savininkus sekti kriminalistai pradėjo dar prieš dvejus metus, kai vienas klaipėdietis pranešė, kad jį apšaudė, sumušė ir apiplėšė nežinomi asmenys. Įtardami, kad taip dvi gaujos aiškinasi santykius, pareigūnai ėmė vynioti siūlo galą kol nustatė, kad įtariamieji pasitelkę draugus iš Šiaulių praėjusią vasarą pakvietė konkuruojančios gaujos narius susitikti galimai planuodami su jais susidoroti.

Tada policininkai tam užkirto kelią. O surinkę daugiau įkalčių dabar nusikaltėlius ir sučiupo. Įtarimus pareigūnai pareiškė 7 klaipėdiečiams ir šiauliečiams, 6 jų uždarė į areštinę. Už visus nusikaltimus įtariamiesiems gresia nuo dviejų iki dvylikos metų nelaisvės.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų