Pareigūnai Smiltynės pliaže surengė reidą: išvados nustebino

Uostamiesčio policininkai ir Viešosios tvarkos skyriaus specialistai šukuoja paplūdimius ir įspėjimus žeria su alkoholiniais gėrimais aptiktiems poilsiautojams. Tačiau tokio reido rezultatais suabejoja paplūdimyje stiklinius butelius ir skardines renkantys benamiai, kurių maišai kasdien pilni alkoholio taros.

Smiltynės paplūdimiu papatruliuoja policijos pareigūnai ir Viešosios tvarkos skyriaus specialistai. Jie akylai stebi ar pajūrio lankytojai poilsiauja tinkamai – prižiūri besimaudančius vaikus, nesiautėja bei nevartojo alkoholinių gėrimų.

Vos už kelių žingsnių pareigūnas pastebi du jaunuolius su atidarytomis sidro skardinėmis. Policininkai nematė, kad vaikinai jį gėrė, tad ir baudos skirti negali. Tik įspėja.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pareigūnai Smiltynės pliaže surengė reidą: išvados nustebino

Įspėjimo sulaukia ir dar viena poilsiautojų porelė. Žmonės su pareigūnais nesiginčija, tačiau apie alkoholio vartojimo paplūdimyje taisykles turi savo nuomonę.

Visi sutikti poilsiautojai įspėti. Nors žmonių pliaže apstu, jie elgiasi atsakingai ir alkoholio nevartoja – konstatuoja policininkai.  pareigūnų reido rezultatai juoką kelia jau ne pirmus metus pliažo šiukšliadėžėse uždarbio ieškančiam Rokui su kolega. Benamiai vos patempia pilnus maišus pliaže rastų alkoholio butelių ir skardinių.

Paėjėję toliau, iki kitos šiukšlinės vyrai moja žurnalistams. Šaukia, kad rado ir daugiau alkoholio pliaže įrodymų.

„Alus, putoja, matai. O sakai nieks negeria. Sakau, čia randi, alaus, čia visko randi. Matot, kas darosi. Palangoje buvau ir čia Klaipėdoje. Alkoholį geria visi. Nešioja tie ir siūlo visko. Alkoholį vartoja, matai. O jūs netikėjot. Randu su alkoholiu, viskuo. Kiek čia laipsnių– 4,6“, – sako benamis Rokas.

Tokiais reido rezultatais stebisi ir poilsiautojai. Tiesa, jų nuomonės, ar reikia paplūdimyje apskritai vartoti alkoholį, skiriasi:

„Prie jūros tas buvimas gali pasieiti ir be alkoholio. Yra kur jį galima vartoti. Ir kavinės. O čia paskui ir vyksta visokie, tai į jūrą nuėję pagėrę skęsta, visokių niuansų būna.“

REKLAMA

„Porą dienų čia esam ir jokių problemų nebuvo kilę. Aha, gal kas nors alaus išgeria, bet nei triukšmo, nei elgesio, nieko neteko matyti.“

Vis dėlto, jei pareigūnai paplūdimyje pamatys alkoholį geriančius poilsiautojus, jiems skirs iki 30 eurų siekiančią baudą. Nors vasara ir baigiasi, tokius patikrinimus policininkai ir Viešosios tvarkos skriaus pareigūnai žada rengti iki rugsėjo pabaigos.


Rašyti komentarą...
L
Liucija
2020-08-30 23:02:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tuo pačiu galėtų ir poilsiautojus su šunimis nors įspėti
Atsakyti
0

S
Skunkas
2020-09-08 09:00:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip benamis negeria...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų