Panevėžyje – neįprasta byla: moteris meilužį sekė prikaišiojusi blakių savivaldybėje

Panevėžio teismas narplioja neįprastą bylą. Tarp buvusių miesto savivaldybės bendradarbių įsiplieskęs romanas baigėsi dar neregėtu skandalu. Neištikima moteris su sutuoktiniu kaltinami neteisėtu informacijos rinkimu apie savivaldybės darbuotojus. Paaiškėjo, kad blakių darbe prikaišiojusi moteris meilužiui sekti kartu klausėsi ir kitų darbuotojų pokalbių.

Buvusi Panevėžio miesto savivaldybės darbuotoja Justina Aleknienė į teismą dabar vaikšto kartu su sutuoktiniu. Pora kaltinama neteisėtu informacijos apie privatų bendradarbių gyvenimą rinkimu ir pasiklausymo įrangos savivaldybėje įrengimu. Į seklių vaidmenį sutuoktiniai įsijautė po to, kai išaiškėjo moters meilės romanas su kolega.

„Kodėl ji tą darė, jos ir klauskit, nes visur buvo pridėta, tualetuose, šiukšliadėžėse, telefonuose, mašinose žmonėms daugybė. Aš tai papuoliau rūkomajam“, – sako nukentėjusi darbuotoja Loreta.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Panevėžyje – neįprasta byla: moteris meilužį sekė prikaišiojusi blakių savivaldybėje

„Sutuoktinių pora yra kaltinama kartu įrengę įrenginius neteisėtai savivaldybės patalpose ir neteisėtai rinkę informaciją apie privatų asmens gyvenimą. Taip pat Alekna yra kaltinamas viešosios tvarkos pažeidimu“, – pasakoja prokurorė Lina Lomonienė.

Nors į ketvirtą dešimtį įkopęs vyras pirmas išsiaiškino apie žmonos neištikimybę, vėliau pats įsitraukė į nešvarų žaidimą. Paaiškėjus romanui, savivaldybės darbuotojas su ištekėjusia kolege santykius suskubo nutraukti. Tačiau jo ramybėje nepaliko nei įsižeidęs sutuoktinis, nei pati moteris, vis tiek toliau atkakliai siekusi buvusio meilužio dėmesio.

„Ten buvo romanas kokius 3 mėnesius. Jis niekaip negalėjo nuo jos atsikabinti, tiesiog fiziškai, kaip jis sakė, kiekvieną rytą ateidavo nuo 8-9 valandos į jų kabinetą kavą gerti, tada pietaudavo, tada nuo 14-15 valandos vėl kavą gerdavo“, – teigia nukentėjusi darbuotoja Margarita.

REKLAMA

Kai neapsikentęs persekiojimo savivaldybės darbuotojas kreipėsi į savo vadovus ir pareigūnus, tuomet ir paaiškėjo stulbinantys faktai. Tyrėjai moters kompiuteryje aptiko kelias dešimtis nelegaliai įrašytų pokalbių ir nuotraukų. Pasirodo blakių darbe prikaišiojusi moteris meilužiui sekti kartu klausėsi ir kitų savivaldybės darbuotojų.

Nukentėjusiaisiais šioje byloje pripažinti 7 savivaldybės darbuotojai ir buvęs moters meilužis su žmona. Dalis jų kaltinamiesiems pateikė ir ieškinius.

„Visaip, ir morališkai, ir teisiškai, ir kaip gali nukentėti žmogus, kuris daugiau kaip pusę metų yra persekiojamas visaip. Ne tik aš, bet ir artimi žmonės. Taip ir nukentėjęs jaučiuosi“, – kalbėjo nukentėjęs buvęs darbuotojas Dajus.

„Man neatrodo, kad žmogus sveiką protą turėtų, nes suprantat, nu visą laiką ta šypsena, ji ir į teismą ateina šypsodamasi. Ir kai pasakoja Stonys, tikrai protu nesuvokiama. Kaip žmogus sekė visur, sako, nuvažiuojam į Nidą atostogauti ir už 5 minučių praeina pro šalį jau Justina. Nu suprantat, tokių sutapimų nebūna“, – sako nukentėjusi darbuotoja Margarita.

„Teisėsaugos akiratyje pakliuvo visą tai, kai nukentėję asmenys pateikė skundus policijai, buvo pradėta atlikti įvairius veiksmus ir po truputį surenkant informaciją paaiškėjo tas, kas paaiškėjo“, – pasakoja L. Lomonienė.

Kokia ieškinių suma, neatskleidžiama, nes byla dėl asmeninių dalykų – uždara. Abu kaltinamieji savo kaltę neigia ir  motyvų nekomentuoja.

„Aš jos mamai pasakiau, ką ji išdirbinėja, čia įrašus visokius darė, sako, aš Justinos po kiek laiko paklausiau, ne, sakė, čia ne aš čia, STT, jūs suvokiat lygį žmogaus? STT padarė įrašus ir perkėlė į jos asmeninį kompiuterį“, – teigia nukentėjusi darbuotoja Margarita.

„Jie pozicijos savo neišdėstė, parodymų dar nedavė šioje byloje“, – kalbėjo kaltinamųjų advokatas Arnoldas Šukaitis.

Jei teismas sutuoktinius pripažins kaltais jiems gresia iki 4 metų laisvės atėmimas.


Rašyti komentarą...
R
Ritele
2021-04-20 21:41:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ką ir duodas visur tas pats matyt darbo neturi tai išdarinėja cirką bulvių ravėti tokius
Atsakyti
-3

t
taip
2021-04-21 06:54:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
gerai sakoma kad meiluzemis tampa moterys su nukripimais ,turincios psichologiniu problemu arba istvirkusios ...sitoje istorijoje matosi kad smegenu saukstas,persekiot zmogu uz tai kad pabarskino nei gedos neturi
Atsakyti
0

G
Gerda
2021-04-21 13:55:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Savivaldybės darbuotojų reputacija ??? Ar supranta kas tai, kaip tokie asmenys įdarbinami, pažintys, giminės ir draugai ???
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų