Pamačiusi, ką degalinėje išdarinėja vyras, moteris griebė kamerą: negalėjo sulaikyti juoko

Dėl didžiausią Šiaurės Amerikos naftotiekį paralyžiavusios kibernetinės atakos Jungtinėse Amerikos Valstijose buvo kilęs didžiulis chaosas, nes panikos apimti gyventojai ėmė šluoti kurą. Vienoje Virdžinijos valstijos degalinėje amerikietė nufilmavo, kokių veiksmų ėmėsi vienas vyras žūtbūt pasiryžęs įsipilti kuro.

Tiffany Rourk užfiksuotame vaizdelyje matyti, kaip vyras pilasi degalus į plastikinį butelį. Tiksliau, net į du mažus vandens butelius.

„Tai yra mažas vandens butelis, vandens butelis“, – su nuostaba kartojo Tiffany, kol jos draugė negalėjo sulaikyti juoko.

Šį įrašą moteris užfiksavo gegužės 11-ąją Ričmonde. Išsigandę pranešimų, kad gali nelikti kuro, amerikiečiai ėmė jo pirkti daugiau nei įprastai, piltis kurą į kanistrus ar net, kaip matyti šiame vaizdelyje, plastikinius butelius. Dėl tokių gyventojų veiksmų kai kur buvo sunaudotos visos degalų atsargos, o jų kaina ėmė sparčiai kilti.

Savo akimis pamatyti įrašą galite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Tiekimą paralyžiavo kibernetinė ataka

Portalas tv3.lt primena, kad programišių išpuolis gegužės 7-ąją paralyžiavo „Colonial Pipeline“ – vieno didžiausio JAV naftos produktų tiekėjų – veiklą. Ši bendrovė užtikrina degalų tiekimą Teksaso valstijoje ir rytinėje JAV pakrantėje.

„Colonial Pipeline“ užtikrina apie 45 proc. šios teritorijos kuro poreikių. Per šią bendrovę kasdien yra transportuojama 2,5 mln. barelių benzino, dyzelinio ar aviacinio kuro ir mazuto.

Dėl šio veiklos sutrikdymo Šiaurės Karolinos, Virdžinijos, Džordžijos ir Floridos valstijose buvo įvesta nepaprastoji padėtis. Prie situacijos palengvinimo neprisidėjo ir vietos gyventojai, kurie puolė į paniką ir suskubo pirkti daugiau kuro negu įprastai, dėl ko vidutinė benzino kaina pakilo iki 3 dolerių (didžiausia suma per paskutinius 6 metus).

„Bloomberg“ teigimu, „Colonial Pipeline“ teko įsilaužėliams sumokėti apie 5 mln. dolerių, kad būtų atgauta IT infrastruktūros prieiga ir būtų įmanoma toliau tęsti darbinę veiklą.

Plačiau apie situaciją skaitykite čia.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų