Paplūdimyje – poilsiautojų panika: linksmybės netrukus virto siaubu

Socialiniuose tinkluose paplito vaizdo įrašas iš Izraelio, Tel Avivo, kuriame nufilmuota, kokia panika dėjosi viename paplūdimyje gegužės 15-ą dieną.

Iš Gazos Ruožo paleistos raketos buvo nutaikytos į Tel Avivą, todėl paplūdimyje poilsiavę žmonės privalėjo slėptis ir ieškoti užuovėjos.

Fotografo Alexo Farfuri užfiksuotame vaizdo įraše matyti panikos apimti žmonės, ieškantys vietos pasislėpti. Kai kurie jų tiesiog gulėsi ant žemės taip ir neradę vietos užuovėjai. Fotografas taip pat užfiksavo ir raketų dūmus danguje.

Savo akimis pamatyti vaizdus galite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Konfliktas tęsiasi

Portalas tv3.lt primena, kad Izraelio aviacijos smūgių sprogimai pirmadienį paryčiais drebino Gazos Ruožą, tęsiantis ginkluotam konfliktui tarp žydų valstybės ir palestiniečių kovotojų, per savaitę nusinešusiam daugiau kaip 200 žmonių gyvybių, nors tarptautinė bendrija ragina deeskaluoti padėtį.

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Izraelis per kelias minutes surengė dešimtis smūgių tankiai apgyventame palestiniečių pajūrio anklave, kontroliuojamame islamistų judėjimo „Hamas“, sakė ten esantys naujienų agentūros AFP žurnalistai.

Dėl šių atakų daug kur nutrūko elektros tiekimas ir buvo apgadinta šimtai pastatų, pranešė vietos tarnybos.

Žuvusiųjų daugėja

Kaip rodo naujausi duomenys, nuo Izraelio kampanijos prieš „Hamas“ pradžios Gazos Ruože žuvo iš viso 197 palestiniečiai, tarp jų mažiausiai 58 vaikai, dar per 1,2 tūkst. žmonių buvo sužeista. Šis puolimas buvo pradėtas atsakant į anklavo kovotojų raketų atakas prieš žydų valstybę, išprovokuotas Jeruzalėje kilusių neramumų.

Izraelyje dėl palestiniečių kovotojų leidžiamų raketų žuvo 10 žmonių, įskaitant vieną vaiką, dar 282 žmonės buvo sužeisti.

Izraelio kariuomenė nurodė, kad nuo praeito pirmadienio žydų valstybės link buvo paleista apie 3 tūkst. raketų ir kad šios atakos buvo intensyviausios nei kada nors anksčiau. Daugiau kaip tūkstantį raketų numušė izraeliečių oro erdvės gynybos sistema „Iron Dome“ (Geležinis kupolas).

Daugiau apie žydų ir palestiniečių kovotojų konfliktą žiūrėkite čia:


Rašyti komentarą...
Žydrūnas
2021-05-20 18:08:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kur panika?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų