Katės drąsa nustebino net ir visko mačiusius pareigūnus: pamatę akistatą negalėjo patikėti

Vakarų Kanadoje esančio Port Mudžio miesto policijos pareigūnai užfiksavo ne itin dažnai čia pasitaikantį vaizdelį. Po miestą vaikštinėjantis plėšrus laukinis šuo kojotas kėlė baimę vietos gyventojams, tačiau tik ne juodos spalvos katei.

Įraše matosi, kaip pilkos spalvos kojotas artinosi prie automobilių stovėjimo aikštelėje palikto automobilio, o čia jo jau laukė už padangos pasislėpusi katė.

Vos tik gyvūnų žvilgsniai susitiko, kojotas leidosi į kojas, o katė ėmė šį vytis visu greičiu ir net išvijo lauk iš savo pamėgtos aikštelės.

Šis vaizdelis nufilmuotas greta Port Mudžio policijos komisariato įrengtoje automobilių stovėjimo aikštelėje, o juo policijos pareigūnai nutarė pasidalinti su visais miestelėnais savo „Twitter“ paskyroje. 

Vaizdo įrašą išplatinę pareigūnai juokavo, kad jų kieme kojotai tikrai nelaukiami. Anot jų, kitą dieną juodos spalvos katę jie ir vėl matė savo kieme, tad naminis gyvūnas savo teritoriją apgynė tikrąja ta žodžio prasme.

Kojotai vis dažniau užklysta ir į didžiuosius Šiaurės Amerikoje esančius miestus, kur juos vilioja galimybė susirasti lengvo grobio. Jie taip pat parkuose medžioja peles, žiurkes, voveres, triušius ir net namines kates. 

Savo akimis vaizdelį pamatykite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

 


Rašyti komentarą...
D
Di
2021-05-19 07:57:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kačių šeimos atstovai yra patys kiečiausi planetos medžiotojai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų