Domanto Sabonio neturėjusi Indianos „Pacers“ (17/30) patyrė dar vieną nesėkmę NBA rungtynėse.

Lietuvio klubas svečiuose 103:113 (25:24, 29:35, 20:33, 29:21) pripažino Finikso „Suns“ (36/9) pranašumą.

D. Sabonis nežaidė dėl čiurnos traumos. „Pacers“ komandai dėl traumų dar nepadėjo kiti du rezultatyviausi krepšininkai - Caris LeVertas ir Malcolmas Brogdonas.

Čiurną susižeidęs D. Sabonis turėtų praleisti dar vienas rungtynes, o tai reiškia, kad greičiausiai neįvyks jo dvikova prieš Joną Valančiūną. „Pacers“ prieš Naujojo Orleano „Pelicans“ žais naktį iš pirmadienio į antradienį.

Fynikso komandai Mikalas Bridgesas pelnė 23 taškus ir pakartojo asmeninį sezono taškų rekordą, tuo tarpu Bismackas Biyombo surinko 21 tašką.

„Suns“ klubas laimėjo šeštą kartą iš eilės ir turi geriausią rezultatą NBA.

NBA vicečempionai laimėjo nepaisant blogos Devino Bookerio nakties. Jis prametė 18 metimų iš 23, įskaitant ir bandymą efektingai įdėti mačo pabaigoje.

Pralaimėjusiems po 17 taškų surinko Lance’as Stephensonas ir Chrisas Duarte’as.

„Suns“ po dviejų kėlinių pirmavo 59:54, po to trečiąjį kėlinį pradėjo aštuoniais taškais iš eilės ir perėmė kontrolę. Kėlinio pabaigoje skirtumas tapo 20 taškų, o jam pasibaigus „Suns“ pirmavo 92:74.

Likus žaisti beveik keturioms minutėms „Pacers“ priartėjo iki šešių taškų, bet dar labiau sumažinti skirtumo nepavyko.

„Suns“: Mikalas Bridgesas 23, Bismackas Biyombo 21 (13 atk. kam.), Chrisas Paulas 18 (16 rez. perd.), JaVale’as McGee 13 (12 atk. kam.), Devinas Bookeris 11.

„Pacers“: Chrisas Duarte’as ir Lancte’as Stephensonas po 17, Goga Bitadze 16 (11 atk. kam.), Jeremy Lambas 14, Justinas Holiday ir Oshae Brissettas po 10.