Duobėje atsidūrė Čikagos „Bulls“ (28/16) krepšininkai. Pastarieji pralaimėjo jau ketvirtąsias rungtynes iš pastarųjų penkerių.

Šį kartą „Bulls“ klubas svečiuose 90:94 (20:24, 24:21, 25:23, 21:26) turėjo pripažinti Milvokio „Bucks“ (29/19)  komandos su Gianniu Antetokounmpo pranašumą, kuriai tai buvo antroji pergalė paeiliui.

Čikagos klubui šiame mače negalėjo padėti du pagrindiniai žaidėjai – Zachas LaVine‘as ir Lonzo Ballas, kurie dėl traumų praleido jau ketvirtą susitikimą iš eilės.

Visų rungtynių metu vyko atkakli dvikova. Verta paminėti, kad nė karto per visą mačą nė viena ekipa neturėjo dviženklio pranašumo. Didžiausias buvo fiksuotas 7 taškai.

Ir būtent toks atstumas komandas skyrė ketvirtojo kėlinio pabaigoje, kai sprendėsi mačo nugalėtojas (83:90). Visgi „Bulls“ per paskutines dvi minutes stengėsi atsitiesti. DeMaras DeRozanas per minutės atkarpą pelnė 4 taškus, tritaškį pridėjo Nikola Vučevičius ir deficitas sumenko iki vieno dvitaškio metimo (90:92).

Apsigynus tam pačiam D. DeRozanui nepavyko tolimu metimu persverti rezultato, tad teko varžovus siųsti prie baudų metimo linijos. Khrisui Middletonui ranka nedrebėjo ir šis realizavo abu metimus (90:94).

Per paskutines 12 sekundžių „buliai“ turėjo net tris galimybes sumažinti skirtumą, tačiau visi bandymai buvo netikslus ir pergalė atiteko „elniams“ – 90:94.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 30 (11/20 dvit., 0/3 trit., 8/12 baud., 12 atk. kam.), Khrisas Middletonas 16 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Jrue Holiday 13, Bobby Portisas 12 (1/7 trit., 13 atk. kam.), Donte DiVincenzo 7.

Bulls“: DeMaras DeRozanas 35 (9/15 dvit., 0/3 trit., 17/18 baud.), Nikola Vučevičius 19 (11 atk. kam.), Mattas Thomasas 11, Coby White‘as (0/9 trit.) ir Alexas Caruso (8 atk. kam.) po 7, Ayo Dosunmu 5 (6 rez. perd.).