Pergalę NBA lygoje iškovojo Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (17/28) ekipa, kuri svečiuose 102:91 (27:17, 19:25, 35:15, 21:34) pranoko Niujorko „Knicks“ (22/24).

Lietuvis per 33 minutes surinko 18 taškų (7/7 dvit., 1/4 trit., 1/2 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tris kartus suklydo, perėmė kamuolį ir blokavo du varžovo metimus.

Svečiai puikiai pradėjo mačą ir nuolat užtikrintai buvo priekyje. Tačiau šeimininkai dar prieš pertrauką kiek priartėjo, o po kellių taiklių metimų rezultatas buvo jau tik 41:39 „Pelicans“ naudai.

Vis dėlto lemiamas lūžis mače įvyko trečiajame susitikimo kėlinyje. J. Valančiūnas su komandos draugais surengė spurtą 22:5 ir vėl susikrovė solidų pranašumą 65:51.

Kėlinį svečiai iš viso laimėjo 35:15. Paskutinio kėlinio metu „Knicks“ dar kiek aptirpdė skirtumą, tačiau jiems teko vis vien pripažinti varžovų pranašumą

Pralaimėjusiems Mitchellas Robinsonas ir R.J. Barrettas pelnė po 17 taškų.

Nugalėtojams Joshas Hartas įmetė 17.

„Knicks“: R.J. Barrettas (6 atk. kam.) ir Mitchellas Robinsonas (15 atk. kam.) po 17, Immanuelis Quickley 14, Quentinas Grimesas ir Alecas Burksas po 13.

„Pelicans“: Jonas Valančiūnas 18 (10 atk. kam.), Joshas Hartas 17 (7 atk. kam.), Devonte Graham ir Brandonas Ingramas (6 rez. perd.) po 15, Jose Alvarado 13.