• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad iš kiemo pavogtas automobilis. Kartu su pareigūnais pabendrauti su nukentėjusiuoju vyko ir TV3 laidos „Farai“ operatorius.

Policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad iš kiemo pavogtas automobilis. Kartu su pareigūnais pabendrauti su nukentėjusiuoju vyko ir TV3 laidos „Farai“ operatorius.

REKLAMA

Atvykusius pareigūnus pasitiko pranešėjas ir paaiškino, kad pasigedo savo automobilio – pilkos spalvos „Opel Vectra“.

„Mašiną nuvarė, o mašinoje dokumentai. Visi dokumentai mašinoje“, – teigė vyras.

Šeimininkas aiškino, kad ant stalo gulėjusius automobilio raktus pagriebė jo pažįstamas, sėdo į automobilį ir nudulkėjo laukais. Vyras pareigūnams tiksliai įvardijo asmens vardą ir pavardę ir pasakė, kur pažįstamas gyvena.

„Jis išgėręs buvo ir dviratis jo čia liko“, – aiškino automobilio savininkas.

Į svečius pažįstamas atvyko dviračiu, o išvažiavo – su šeimininko automobiliu. Šeimininkas bandė prisiskambinti automobilį nugvelbusiam asmeniui, tačiau nepavyko. Šis neatsiliepė, todėl policininkai nusprendė imtis iniciatyvos ir pirmiausiai patikrino aplinkinius kaimus ir kelius. Deja, automobilio nepastebėjo. 

REKLAMA
REKLAMA

Patikrinus gyvenamosios vietos adresą policininkus pasitikusi moteris patvirtino, kad ieškomas vyriškis čia gyvena, bet jo nėra namuose.

REKLAMA

„Bet jis šiandien negrįžo, nebuvo namie. Ryte išvažiavo su dviračiu ir negrįžo. Aš žinau, kad jis šiandien išvažiavo, bet net nežinau kur.

Aš tai, pavyzdžiui, šiandien pasigedau pinigų“, – policininkams paaiškinusi, kodėl vyras yra ieškomas, atsakė kaimynė.

Policininkai toliau tęsė paieškas lauke ir pradėjo tempti, todėl buvo nuspręsta vykti į dar kitą adresą, kur galėtų glaustis ieškomas pilietis. 

Trečias bandymas sėkmingas – kieme stovėjo pilkas „Opel Vectra“. Policininkus pasitiko šio kiemo savininkas, ieškomo asmens dėdė, kuris policininkams aiškino, kad nei apie automobilį, nei apie vyrą nieko nežino.  

REKLAMA
REKLAMA

Policininkai nepatikėjo senjoro išvedžiojimais, todėl nedelsiant patikrino visus kambarius. Deja, viduje daugiau nieko nebuvo.

Senjoras pasakojo, kad radęs kieme svetimą mašiną, šeimininkas nenustebo, nieko nesiaiškino, tik skubėjo gamintis vakarienę. Pareigūnams įtarimą sukėlė du šaukštai keptuvėje. 

Jie pasiteiravo, ar tik vyras jiems nemeluoja ir slepia sūnėną, tačiau atsakymas labai nustebino.

„Ne, palaukite. O katulis? Aš duodu katinėliui“, – pradėjo teisintis senjoras.

Skubėdamas nukreipti temą vyras neprašytas pareigūnams pradėjo rodyti gyvūno dokumentus.

„Štai dokumentai ir baikite jūs čia!“, – kalbėjo senjoras.

Tačiau visa tai nutraukė netikėtai iš tamsos išnėrusi dama. Senjoras ją pamatęs nei kiek nenustebo.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Leiskite man, seneliui...“, – staiga senjoras pripažino, kad šį vakarą jo galvoje tik viena mintis – pasilikti su moterimi.

„Eikit eikit, pakutenkite moteriškę, jaunystė vėl pasibels“, – padrąsino pareigūnai.

Paaiškėjo, kad dėl šios priežasties svetimas automobilis kieme senjoro visai nedomino. 

„Automobilį pavyko rasti po gerų 3 valandų. Jį radome pas pranešėjo draugo dėdę, automobilis sveikas.

Pranešėjas pats paaiškino, kad jo sugyventinė ir sugyventinės draugas išvažiavo pas jo dėdę, todėl šiuo metu pranešėjas pretenzijų neturi“, – dar kartą susiekęs su pranešėju nuosekliai situaciją išdėstė policininkas.

Pradėtas įvykio aplinkybių patikslinimas.

Visą situaciją išvyskite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Laidą „Farai“ žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį 20 val. per TV3 televiziją.

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „Farai“.

Kokie ten farai? Klounai is cirko atvaziave. Sinjoras ar kas ten bebutu yra pazeista, jo nekaltumo prezumcija. Kuo jis kaltinamas, kad jo veida be jo sutikimo rodo? Ar jis viesas asmuo? Kokie tu pareigunu tiesioginiai reikalavimai? Eit pakutenti moteriske? Tai ju kaip pareigunu, pareigu virsijimas. Nei viena valstybe nesitycioja is savo salies pilieciu, isskyrus viena Lietuva. Kur nera, tikriausiai neinkonstitucijos, nei zmogaus teisiu. Tik policijos ir zurnalistu besalygiska laisve.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų