Olimpinė laida „Misija Tokijas“ – Lietuvos plaukikų klaida ir Gudžiaus galimybės finale

Devintąją Tokijo olimpinių žaidynių dieną visi tautiečiai sulaikę kvapą lauks sėkmingo Andriaus Gudžio pasirodymo lengvosios atletikos disko metimo rungties finale.

Svarbiausius devintos Tokijo olimpinių žaidynių dienos įvykius naujienų portalo tv3.lt laidoje „Misija Tokijas“ apžvelgė TV3 sporto komentatoriai Rytis Vyšniauskas ir Linas Kunigėlis.

Į finalą antru rezultatu patekęs 2017 m. pasaulio ir 2018 m. Europos čempionas A.Gudžius (65 m 94 cm) atrankoje nusileido tik varžybų favoritui švedui Danieliui Stahliui. Pasaulio čempionas ir planetos reitingo lyderis švedas finalo normatyvą, kuris buvo 66 m, įvykdė jau pirmu bandymu – 66 m 12 cm. 

Finalą, kuris Tokijo olimpiniame stadione prasidės 14.15 val. Lietuvos laiku stebėkite portale tv3.lt arba per TV3 televiziją. Lengvosios atletikos varžybas žiūrovams padės stebėti olimpinis čempionas Virgilijus Alekna, kuris apžvelgs A. Gudžiaus galimybes Tokijuje iškovoti olimpinį medalį. 

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lengvoji atletika Tokijuje: A. Gudžius ir A. Glebauskas

Tokijuje savo pasirodymą jau baigė trišuolininkė Diana Zagainova. Mūsiškė tenkinosi 28 vieta iš 34 dalyvių. D. Zagainova buvo toli ir nuo savo asmeninio ir kartu Lietuvos rekordo – 14 m 43 cm. Tokijuje 24-erių atletė geriausiu antruoju bandymu nušoko 13 m 10 cm, o pirmasis ir trečiasis šuoliai buvo neįskaityti.

Laidos metu taip pat bus apžvelgtos skambiausios kitų šalių olimpiečių pergalės. Įspūdingus rezultatus olimpiniame baseine toliau demonstruoja JAV žvaigždė Caelebas Dresselas. Jis pirmasis Japonijos sostinėje sugebėjo vyrų individualioje rungtyje distanciją nuplaukti greičiausiai istorijoje ir 100 m plaukimo peteliške finale finišavo per 49,45 sek., 0,05 sek. Taip jis pagerino sau pačiam priklausiusį pasaulio rekordą. C. Dresselas Tokijuje jau laimėjo trečiąjį aukso medalį.

Sportininkų komentarus ir varžybų akimirkas pamatykite laidoje, esančioje straipsnio pradžioje.

Dvi savaitės įtemptų kovų, karštų naujienų, interviu, tiesioginių transliacijų ir užkulisių – visai tai rasite naujienų portale tv3.lt.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų