Nufilmavo iš proto dėl žuvies einantį katiną: taip sugeba ne kiekvienas

TV3 grupės projekto „VideoSHOTas“ dalyvis atsiuntė liksmą vaizdelį, kuriame užfiksuota vasariška akimirka ir neeilinis katino talentas.

Nepaslaptis, kad katės itin mėgsta žuvis dėl intensyvaus jų kvapo, o pilname vandens kibiriuke plaukiojanti žuvytė – kiekvieno katino svajonė. Tiesa, ne kiekvienas murklys tokia žuvį sugebėtų iš kibiriuko išsitraukti savo letenomis.

Vaizdo įraše matyti, kaip katinas atkakliai letenomis vandenyje gaudo žuvį, kol galiausiai ją išsitraukia ant žolės ir pradeda puotą.

Finalinis „VideoSHOTo“ etapas

Kovo pradžioje startavęs ir gera nuotaika užkrėtęs TV3 grupės projektas „Videoshotas“ artėja prie pabaigos. Nepaprastos kasdienybės vaizdeliai papirko daugelio širdis, o balsavusieji jau nusprendė, kuris 21 vaizdelis, jų nuomone, galėtų pelnyti nugalėtojo statusą.

Nugalėtojui atiteks pagrindinis prizas – naujausias Samsung Galaxy S21 Ultra 5G telefonas. Jis leis vienu metu užfiksuoti tiek kinematografiškus 8K vaizdo įrašus, tiek neįtikėtinas nuotraukas. O su itin patobulintu portretinių nuotraukų režimu, galėsite fotografuoti foto studijai prilygstančias nuotraukas. Galaxy S21 Ultra 5G su greičiausia „Galaxy“ kada nors turėta mikroschema, stipriausiu stiklu, 5G bei visą dieną veikiančia baterija atitiks visus lūkesčius. „Knox“ saugumo platforma suteikia aukštos kokybės telefono apsaugą ir papildomo užtikrintumo saugant asmeninius duomenis.

Išrinkti tą laimingąjį, kuris jau gegužės 2 d. pelnys laimėtojo vardą, galite čia – https://www.tv3.lt/videoshotas


Rašyti komentarą...
S
Spiglys
2021-05-02 08:45:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geras žvejus.
Atsakyti
0

A
Aras
2021-05-03 10:39:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mano du katinai visada išsikrapšto žuveliokus iš vandens ir dar paraičioja, tokie čia ir neeiliniai gabumai.
Atsakyti
0

7
7⃣
2021-05-02 11:40:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų