katinas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „katinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „katinas“.

„TV pagalbos“ veterinaras Paulius išgyvena skaudžią netektį: „Jis gyveno ilgą ir laimingą gyvenimą“

Balandžio 28-ąją savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje laidos „TV pagalba“ veterinaras Paulius Morkūnas paskelbė, jog išgyvena skaudžią netektį – mirė jo 18 metų ištikimas draugas, katinas Murkis. „Skaudi profesinė diena... Jūs visi jį prisimenate, kaip 100 metų Murkį, kuriam buvo 18 metų. Deja vakar netekome labai gero draugo, kuris buvo mūsų priglaustas prieš 18 metų.
81 2024-04-29

Ugniagesiai gelbėjo jautį ir katiną

Ugniagesiai gelbėtojai gelbėjo apie 300 kilogramų sveriantį jautį ir katiną. Ankstų antradienio rytą, 5.30 val., buvo gautas pranešimas, kad Švenčionyse, Sodų gatvėje, tvarte įlūžus lentoms, į duobę įkrito jautis. Atvykę ugniagesiai ūkiniame pastate rado į srutų duobę įkritusį jautį. Išardžius ūkinio pastato stogą ir pasitelkus gyventojų keltuvą, apie 300 kilogramų sveriantis jautis buvo iškeltas, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas. 9.21 val.
Kriminalai 2024-04-10

Vilniuje skalbimo mašinoje išgyvenęs katinas Tomas nerimsta: mokosi įjungti elektrinę viryklę

Automatinėje skalbyklėje 20 minučių skalbtas vilniečių katinas Tomas iš veterinarijos klinikos grįžo namo. Jis sveikas ir išdykęs kaip anksčiau, o apie mirtimi galėjusį pasibaigti skalbimą dabar primena tik nuplikusi uodega. Tiesa, išdaigininkas iš klaidų nepasimokė – į skalbimo mašiną ir toliau lenda. Negana to, šeimininkų siaubui, jau bando įjungti elektrinę viryklę. Daugiau apie tai – TV3 žiniose.
74 2024-03-15

Vienoje Vilniaus vietoje gyventojai įspėjami saugoti gyvūnus: sunkiai suvokiama, kad taip elgiasi žmogus

Vilniuje, Markučių rajone, siautėja katinų žudikas maniakas – jis katinui nukapojo galvą, kojas ir uodegą. Tokį išniekintą katino torsą jis numetė autobusų stotelėje prie vaikų darželio. Žmonės jau bijo ne tik dėl savo augintinių, bet ir vaikų gyvybės, nes maniakas šiame rajone siautėja ne pirmą kartą. Pernai žmonės rado sušaudytą katiną, vėliau aptiko nupjautą katino galvą, po kurio laiko maiše rado dvi nukirstas galvas ir kojas.

Vilniečių katinas Tomas vos išgyveno – įjungtoje skalbimo mašinoje buvo apie 20 minučių

Sakoma, kad katinai turi devynias gyvybes, panašu, kad vienos vilniečių šeimos katinas Tomas, neturintis nė metų, vieną iš savo gyvybių jau išnaudojo. Katinas stebuklingai išgyveno po to, kai 20 minučių buvo skalbtas automatinėje skalbimo mašinoje. Tiesa, veterinarijos gydytojams dėl to teko nemažai pasistengti – Tomas iki šiol katinų reanimacijoje. Katinas Tomas trečią dieną guli katinų reanimacijoje. Ten jis papuolė po to, kai buvo išskalbtas automatinėje skalbimo mašinoje.

Paskelbė siaubą keliantį vaizdo įrašą iš Vilniaus: sunku patikėti

Vilniuje užfiksuotas žiaurus elgesys su katinu – vyras savo namuose smurtavo prieš gyvūną, jį sviedė į žemę. Į veterinarijos kliniką atvežtas katinas neišgyveno. Policija tvirtina, kad smurtautojas buvo neblaivus. Įspėjame, kad vaizdo įrašas gali šokiruoti jautresnius skaitytojus. Naujienų portalui tv3.lt skaitytojas atsiuntė vaizdo įrašą, kuriame galima matyti, kaip vyras savo namuose laiko katiną ir jį muša, daužo jį kumščiu, o po kiek laiko katiną sviedžia į žemę.

Sandra Žutautienė išgyvena skaudžią netektį: papasakojo, kaip viskas įvyko

Trečiadienį savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje buvusi „TV pagalbos“ gelbėtoja, atlikėja Sandra Žutautienė pasidalino skaudžia žinia – netikėtai mirė jos katinas. Tačiau už šios istorijos slėpėsi kur kas daugiau skaudžių aplinkybių, kurias garsi atlikėja papasakojo savo sekėjams.  Savo įrašu Sandra Žutautienė sutiko pasidalinti ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais.  „Mikutis.
2024-02-01

Kauno rajone gaisro metu sudegė katinas ir šuo

Zapyškio seniūnijoje penktadienį gaisro metu sudegė šuo ir katinas. Penktadienį 10:44 buvo gautas pranešimas, kad Zapyškio sen., Kuro k., Gervių g. dega namas. Atvykus ugniagesiams, namas degė atvira liepsna, stogas jau buvo įkritęs. Pastatas medinis – rąstinis, 10x10 m dydžio, 1 aukšto, stogas dengtas šiferiu. Nudegė visas stogas, apdegė 16 m² kambarys, vandeniu sulieti kiti kambariai ir juose buvę namų apyvokos daiktai.

Tai, ką alytiškė išvydo prekybos centre, paliko ją be žado: sunku suvokti

Atvykę į parduotuves neretai tikimės, kad mus pasitiks švara ir tvarka. Juk iš parduotuvių perkame maistą, ruošiame jį ir tiekiame savo artimiesiems. Tačiau kartais radiniai parduotuvėse gali mažų mažiausiai nustebinti. O praeitą savaitę alytiškės užfiksuotas radinys – šokiravo.   Alytiškė papasakojo apie tai, ką ji praėjusią savaitę netikėtai išvydo viename Alytaus prekybos centre.
2023-12-28

Raskite pasislėpusį kačiuką: pavyks pastabiausiems

Visi mato ant stalo esančias gėles, bet jūs galite turėti erelio regėjimą, jei katiną surasite greičiau nei per 15 sekundžių. Dauguma žmonių sunkiai randa kačiuką.  „X“, anksčiau žinomame kaip „Twitter“, naudotojas paskelbė valgomojo nuotrauką ir tik puikiai matantys žmonės gali pastebėti pasislėpusį katiną.  „X“ naudotojas ( @Thereisnocat_) yra žinomas dėl to, kad skelbia nuotraukas, kuriose yra pasislėpusių kačiukų, kurių dauguma žmonių iš pirmo žvilgsnio nepastebi.
2023-12-26
REKLAMA
REKLAMA

Iš prieglaudos paimtas katinas nenustoja stebinti: drąsiai nėrė į karšto vandens vonią

Įprasta manyti, kad katės nemėgsta vandes ir jo instinktyviai bijo. Visgi katiną iš prieglaudos įsigijusi tv3.lt skaitytoja liko nustebinta, kai vieną dieną jos katinas vardu Munis įšoko į karšto vandens vonią ir pradėjo žaisti su joje plaukiojusia kempine. Kaip teigė vaizdeliu pasidalinusi moteris, Munį pavasarį su penkiais broliais ir seserim rado gyvūnų prieglaudos „Naminukai“ darbuotojai.
2023-12-15

Nufilmavo ekstremalų katino poelgį: šeimininkę tai privertė klykti iš siaubo

Ant elektros stulpo tupintis ir garsiai kniaukiantis katinas Kanadoje pritraukė aplinkinių dėmesį, o išsigandusi šeimininkė į pagalbą iškvietė vietos elektros tinklų darbuotojus. Niufaundlando ir Labradoro provincijoje kanadietė Alice Reid nufilmavo, kaip jos katiną vardu Koko bandė gelbėti vietos elektrikas, tačiau dvi valandas pagalbos laukęs gyvūnas išsigando jį nukelti lipusio vyro.
2023-12-11

Gelbėjimo operacija Kaune: ugniagesiai iš automobilio variklio skyriaus vadavo katiną

Kaune iš automobilio variklio skyriaus ugniagesiai ištraukė katiną. Kaip pranešė Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, antradienio rytą, 7.41 val., gautas pranešimas, kad Žemalės gatvėje, į automobilio variklio skyrių įlindo katinas. Katinas ištrauktas iš automobilio „Volvo XC90“ variklio skyriaus.

Siaubas Gabrielės namuose: vaiko tėvui pakelti ranką prieš ją buvo negana

Gabrielė bijo būti savo pačios namuose. Jauna mama, su vos mėnesio amžiaus kūdikiu, po vaikino smurto buvo priversta nakvoti moterų krizių centre. Smurtavo vyras net prieš jųdviejų katiną Marselį. Jaunos šeimos problemas laidoje „TV Pagalba“ sprendė gebėtoja Rūta Filejeva. Kaip pasakoja jauna mama Gabrielė, ji buvo išvykusi, o kai grįžo namo – negalėjo patikėti tuo, ką pamatė. Ji griebė telefoną ir pradėjo tiesioginę transliaciją dėl to, ką rado bute.
235 2023-10-09

Kaune – paslaptingas gyvūnas, panašus į tigrą be dryžių: vaikai spėliojo, kas čia toks

Į Tado Ivanausko zoologijos muziejų buvo įneštas unikalus eksponatas. Mažiausi muziejaus lankytojai išvydę didžiulį žvėrį spėliojo, kas gi čia toks. „Man primena liūtą“, – sakė Benas. „Gal į leopardą man šiek tiek panašus“, – svarstė Agneta. „Į ką panašus? – Į tigrą be dryžių“, – kalbėjo Matilda.
Aktualijos 2023-10-01

Rusijoje motinai, kurios sūnus žuvo Ukrainoje, įteiktas katinas

Ukrainoje žuvusio mobilizuoto rusų kareivio motinai buvo įteiktas katinas, rašo UNIAN. Skelbiama, kad gyvūnas neva buvo atvežtas iš fronto linijos. Anot rusų žiniasklaidos, Uchtoje, Rusijoje gyvenančiai rusei katiną įteikė vietos regiono vadovas Vladimiras Uyba. Taip pat buvo paskelbtas vaizdo įrašas, kuriame V. Uyba sako, kad kačiukas Simba neva gimė fronte ir jį esą priglaudė minėtas žuvęs karys.
2023-09-28

Kaune iš lietaus kanalizacijos šulinio išgelbėtas katinas

Kaune šeštadienį iš lietaus lietaus kanalizacijos šulinio išgelbėtas katinas. Kaip sekmadienį pranešė Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, 5.17 val. buvo gautas moters pranešimas, kad prieš dvi dienas ji pasigedo savo katės ir dabar išgirdo kniaukiančią kaimynų šulinyje. Katinas iškeltas iš trijų metrų gylio lietaus kanalizacijos šulinio, perduotas savininkei.
Kriminalai 2023-08-27

Katiną Kefyrą vadina didžiausiu pasaulyje: pamatykite, kaip atrodo

Socialinių tinklų vartotojai negali patikėti ir netveria džiaugsmu – milžiniškas katinas, laikomas didžiausiu pasaulyje, yra tokio įspūdingo dydžio, kad beveik gali pats atsidaryti duris. Meino meškėno veislės katinui vardu Kefyras buvimas dėmesio centre nėra svetimas, nes jo šeimininkė Julija Minina iš Rusijos reguliariai dalijasi „Instagram“ įrašais, kuriuose demonstruoja įspūdingo dydžio katiną. Tačiau daugiau nei 72 tūkst.
2023-07-31

Klaipėdoje išgelbėtas mašinos variklio skyriuje užstrigęs katinas

Klaipėdoje ugniagesiai išgelbėjo mašinos variklio skyriuje užstrigusį katiną. Ketvirtadienį, 11.09 val., buvo gautas pranešimas, kad Turgaus aikštėje reikia pagalbos gelbstint gyvūną. Kaip pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, atvykus ugniagesiams, automobilio „Toyota“ variklio skyriuje buvo rastas įstigęs katinas. Jis buvo ištrauktas.  Tuo metu Jonavos ugniagesiams nepavyko padėti aukštai į medį įlipusiam katinui.

Keliama nauja versija dėl Kaune nukryžiuoto katino: skelbiama, esą jį aukojo velniams

Kaune sadistas žiauriai nukankino ir ant daugiabučio sienos nukryžiavo katiną. Nusikaltimą aiškinasi ir policija, ir gyvūnų mylėtojai. Žmonėms pavyko surasti vaizdo įrašus, kuriuose užfiksuotas egzekutorius. Tad viliasi, kad jį pavyks atpažinti, o už tai net siūlo atlygį.  Šunį ryte vedžiojusi gyventoja prie daugiabučio išvydo šokiruojantį vaizdą. Į sieną atremtas, lytiniais organais išpaišytas kartono lakštas, prie jo šaka, o ant jos nukryžiuotas katinas.

Išteisintas buvęs Utenos meras Katinas prašo iš valstybės apie 100 tūkst. eurų

Dėl piktnaudžiavimo teistas ir paskui visiškai išteisintas buvęs Utenos meras Alvydas Katinas iš valstybės reikalauja priteisti apie 100 tūkst. eurų žalos. „Penkeri metai teismų, tikrai buvo nepigi advokatų kontora. Kiekvienas centas yra pagrįstas dokumentu. Man, kaip verslu neužsiimančiam, brangiai kainavo – dešimtys tūkstančių eurų. Mes manome, kad ši byla neturėjo pasiekti teismo. Po išteisinimo galėtų kompensuoti“, – BNS sakė A. Katinas.
Aktualijos 2023-06-20

Kaune nukryžiuotas katinas: gyventojai ieško kankintojo, siūlo nemažai pinigų

Po kraupios katino egzekucijos Kaune, gyvūnų globėjai prašo gyventojų pagalbos. Užfiksuotas galimai katiną nukankinęs asmuo, turintiems informacijos siūlomas nemažas atlygis. Kaip skelbia VŠĮ „Rožinė pėdutė“, gyventojų prašoma padėti atpažinti vaizdo įraše užfiksuotą asmenį. „Atpažinus asmenį, reikėtų pranešti policijai, arba bet kam, kas praneštų už juos. Nešasi galimai maiše katę, šaką ant kurios ir buvo katinukas ir kartono lakštas. Savanorių pr. 407 Kaunas.

Kaune – katino egzekucija: rado „nukryžiuotą“, policija pradėjo tyrimą

Socialiniame tinkle „Facebook“ ėmė plisti nuotrauka, kurioje užfiksuotas kraupus vaizdas.  Skelbiama, kad Savanorių prospekte aptiktas katinas, kuriam įvykdyta egzekucija – jis buvo „nukryžiuotas“ ant kartono lakšto, ant kurio buvo nupiešti vyriški lytiniai organai.  Iniciatyvūs gyventojai ėmėsi įtariamojo paieškų – siūlomas 1500 eurų atlyginis už vertingą informaciją.  Portalas delfi.lt skelbia, kad policija dėl žiauraus elgesio su gyvūnais pradėjo tyrimą.

Vilniuje bute rasta apie 20 išsekusių katinų: šeimininkė gelbėtojams grasina

Landyne paverstame name ir kieme Naujojoje Vilnioje gyvūnų globėjai aptiko apie dvidešimt išsekusių katinų ir mažų kačiukų. O šeimininkės sūnui pravėrus buto duris, gyvūnų gynėjų laukė dar kraupesnė staigmena – ant grindų mėtėsi švelniakailio gaišena. Buto šeimininkė ginasi gyvūnų neskriaudžianti, esą priešingai, maitina ir prižiūri ne tik savo, bet ir kaimynų katinus. Tiesa, viešosios tvarkos pareigūnams parodyti, kaip ir kuo juos šeria, kaip atrodo gyvūnų laikymo vieta, moteris nesutiko.
131 2023-06-06

Pareigūnų automobilyje apsistojęs murklys sukėlė šypseną: privertė susimąstyti apie teikiamą naudą

TV3 laidoje „Farai“ – šypsena kelianti situacija, kuri nutiko tamsiuoju paros metu po miestą patruliuojantiems Alytaus pareigūnams. Į daugiabučio kieme stovintį tarnybinį automobilį nekviestas įšoko juodas katinas.  Gal norėjo pasišildyti? Ar užsimanė paragauti policininko duonos? Taip šią situaciją šmaikščiai aptarinėjo policijos pareigūnai. „Čia naujas kolega. Velnias toks, demonas“, – juodos spalvos murklio išvaizdą aptarinėjo šie.

Kernavėje gyvenantis katinas Naglis pragyvenimui užsidirba pats: išgarsėjo dėl unikalių gebėjimų

Kernavėje gyvenantis katinas Naglis gali drąsiai pretenduoti į turtingiausio Lietuvos katino vardą. Pernai vasarą švelniakailis senjoras užsidirbo net tris šimtus eurų. Kaip sako gyvūno šeimininkas – Naglis išlaiko ir save, ir savo dvynį brolį Markizą. Tiesa, nenuskriaustas ir aukų dėžutę saugantis parapijos šuo. Kernavės klebonas Marius Talutis kartu su vienuole Antanina rodo garsiausią Kernavės katiną Naglį. Tiesa, šiam svarbiausia ne prisistatymas, o skanukai.

Lenkijoje – ypatingas katinas: jį praminė katinų Kim Kardashian

Katinas, kuris, kaip juokauja lenkai, išpopuliarino vieną Lenkijos miestą. Katinas turi daugiau nei 20 tūkstančių sekėjų socialiniuose tinkluose. Ūsuotąjį, kurį žiniasklaida jau praminė katinų Kim Kardashian, aplankyti žmonės traukia ir iš Norvegijos, ir iš Jungtinės Karalystės. Juodai baltas katinas iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip tūkstančiai kitų. Jis vardu Gacekas ir yra populiariausias katinas Lenkijoje.
2023-03-18

Prastos žinios „Juventus“ klubui: darbą baigianti Utenos savivaldybė sumažino paramą

Šiame sezone sėkmingai Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) rungtyniaujantis Utenos „UniClub Casino – Juventus“ klubas sulaukė nemalonios žinios. Kadenciją baigianti Utenos valdžia nutarė sumažinti paramą klubui – pernai „Juventus“ gavo 360 tūkstančių eurų, o antradienį buvo patvirtina, kad 2023 m. suma sumažėjo iki 300 tūkst. eurų. Utenoje įvyks 20 metų nematytos permainos – nuo 2003 m. rajono meru buvęs Alvydas Katinas patyrė fiasko rinkimų pirmajame ture ir net nepateko į antrąjį.
2023-03-15

Reta, visame pasaulyje legendomis apipinta kačių veislė – parodoje Kaune

Japonijoje ši veislė žinoma jau labai seniai, tačiau už jos ribų apie ją nebuvo žinių iki pat 1960-ųjų. Tais metais japonų bobteilų kačių buvo atgabenta į Ameriką, čia joms buvo įmaišytas ilgaplaukių kačių genas. Europoje ši veislė iki šiol labai reta. Įsigyti šių kačių labai sunku, nes jos parduodamos tik su asmenine rekomendacija. Skiriamasis japonų bobteilų bruožas – panaši į triušio uodegą ar bumbulą. Japonų bobteilų atvaizdų galima pamatyti Viduramžių meno kūriniuose.

Vienos pavojingiausių Meksikos nusikalstamos grupuotės katė: štai, kaip ji atrodo

Vienos pavojingiausių Meksikos nusikalstamos grupuotės katė, kuri yra pažymėta ir tatuiruotėmis. Ji kartu su nusikaltėliais gyveno kalėjime, kuriame ją ir rado gyvūnų teisių aktyvistai. O dabar ši katė jau ieško ir naujų namų. Sfinkso veislės katė, meiliai bučiuojanti moterį, atrodo kaip šimtai kitų. Tačiau iš tiesų ji – tikra gaujos katė, turinti net tai įrodančių tatuiruočių.
2023-02-23

Klaipėdos policija tiria sunkiai suvokiamą įvykį: gatvėje negyvai suspardytas katinas

Žmonių žiaurumui ribų nėra. Uostamiesčio pareigūnai tiria sveiku protu nesuvokiamą nusikaltimą, kurį galėjo įvykdyti tik visiškai žmogiškumą praradęs ir net žmogaus vardo nevertas asmuo. Makabriškas nusikaltimas ketvirtadienį (vasario 9 d.) įvykdytas uostamiesčio Mokyklos gatvės rajone. Pareigūnai į neilgą Slyvų gatvę, einančią tarp Verpėjų ir Joniškės gatvių, iškviesti popietę. Gautas pranešimas, kad apie 15.20 val. gatvėje suspardytas katinas. Dėl patirtų sužalojimų gyvūnas nugaišo.

Katino nepriežiūra apkaltintas vyras parai buvo praradęs laisvę ir patyrė smurtą

Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmai du jaunuolius pripažino kaltais neteisėtai atėmus žmogui laisvę ir savavaldžiavus, naudojant psichinę prievartą bei fizinį smurtą. Du anksčiau neteisti ir kaltę pripažinę 20 ir 22 metų jaunuoliai praėjusią savaitę nuteisti lygtinėmis bausmėmis, įpareigoti mokytis arba dirbti, dalyvauti elgesio pataisos programoje ir naktimis būti namuose, pranešė teismas. Vyrų konfliktas kilo dėl neprižiūrėto katino.
Kriminalai 2022-11-14

Neblaivus kretingiškis pro buto langą išmetė katiną

Neblaivus Kretingos gyventojas antradienį pro buto langą išmetė katiną. Kaip pranešė Klaipėdos policija, apie 23.06 val. pro Miško gatvėje esančio buto langą buvo išmestas katinas. Neblaiviam (1,95 prom.) 1987 metais gimusiam vyrui įteiktas šaukimas atvykti į apklausą. Pradėtas tyrimas dėl žiauraus elgesio su gyvūnais.

Neeilinė avarija Klaipėdoje: gelbėdamas katino gyvybę vairuotojas be teisių rėžėsi į „Lexus“

Ketvirtadienio vakarą Klaipėdos pramoninėje dalyje įvyko avarija, rašo ve.lt. Susidūrė du automobiliai, aiškėja, kad avariją sukėlė teisių neturintis vairuotojas, bandęs išgelbėti katino gyvybę. Avarija apie 21.53 val. įvyko Svajonės gatvėje. Susidūrė Lexus 450 ir Peugeot 406. Į eismo įvykio vietą iškviesti ne tik policininkai, bet ir ugniagesiai. Pastarieji įvykio vietoje pasirodė jau po trijų minučių.

Kaunietis ugniagesys šio iškvietimo niekada nepamirš: sujaudino iki širdies gelmių

24-erių Martynas Kunigėlis – grafinio dizaino studentas bei ugniagesys gelbėtojas, jau trečius metus dirbantis Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos trečioje komandoje. Ugniagesys atskleidė, kokia yra kasdienybė priešgaisrinėje tarnyboje bei kaip pavyksta išlaikyti šaltą protą ugnies apsuptyje. Martynas šeimoje ne vienintelis ugniagesys gelbėtojas – priešgaisrinėje tarnyboje dirba jo tėtis ir senelis. Tačiau, kaip pasakoja pašnekovas, noras tapti ugniagesiu atėjo savaime.
2022-09-16

Vilniaus rajone vyras pneumatiniu šautuvu mirtinai sužalojo katiną

Vilniaus rajone iš pneumatinio šautuvo šovęs vyras mirtinai sužalojo katiną. Nusikaltimas įvykdytas sekmadienio pavakarę, apie 17 val., Mickūnų miestelyje, pranešė policija. Gyvenamojo namo kieme 64 metų vyras, šaudamas iš pneumatinio šautuvo, sužalojo katiną. Gyvūnas nugaišo. Pneumatinį šautuvą paėmė policijos pareigūnai, vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl žiauraus elgesio su gyvūnais.
Kriminalai 2022-07-04

Protu nesuvokiamas žiaurumas: Pakruojo rajone vyras nušovė katiną

Pakruojo rajone, Šikšnių kaime, Sodžiaus gatvėje, gyvenamojo namo kieme vyras ketvirtadienį nušovė katiną. Policijos duomenimis, į katiną, kuris dėl šautinės žaizdos kūne nugaišo, 1968 metais gimęs įtariamasis šovė iš nenustatyto ginklo. Vyras ieškomas, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Šakių rajone rasta katino gaišena be galvos: už tai gresia laisvės atėmimas

Šakių policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl žiauraus elgesio su katinu. Antradienį Šakių rajono policijos komisariate buvo gautas pranešimas, kad Šakių rajone, Lekėčių miestelyje, Draugystės gatvėje, už namo tvoros esančioje teritorijoje, rasta katino gaišena be galvos. Pasak policijos, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl žiauraus elgesio su gyvūnu.

Gyvas taikinys: išgama šaudė į katiną

Šilutės rajono policininkai ieško niekšo, kuris iš ginklo šaudė į moters augintinį. Kulka pataikė į katino koją. Sužeistu gyvūnu rūpinasi veterinarai. Šilutės rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl žiaurus elgesio su gyvūnais. Pareigūnai tyrimo ėmėsi surinkę papildomą informaciją ir sulaukę veterinarų išvadų. Pats nusikaltimas Žemaičių Naumiesčio miestelyje (apie 16 kilometrų nuo Šilutės) padarytas gerokai anksčiau.
Kriminalai 2022-03-29

Katino Hugo poelgis pravirkdė internautus – virtuvėje į neviltį varė savo šeimininkę

Internete plinta linksmas lietuvės Justinos užfiksuotas vaizdo įrašas. Ji nufilmavo savo katiną, vardu Hugo, kuris atkakliai priešinosi šeimininkės sumanymui ir norui namuose palaikyti tvarką.  Ant stalo krašto karališkai sėdintis pūkuotas katinas liko nepatenkintas, kai šeimininkė ant kėdės krašto padėjo virtuvinį rankšluostį. Vos tik moteris nuėjo toliau ruošti valgio, katinas letena timptelėjo už rankšluosčio krašto ir numetė jį ant žemės.
2022-03-11

Sankcijas pajus ir Rusijos katės: uždraudė dalyvauti parodose ir varžybose

Kol pasaulis stebi besitęsiančią Rusijos invaziją Ukrainoje, Kinijos socialinių tinklų vartotojai yra susirūpinę kita tema – Rusijos katėmis. Populiariame Kinijos socialiniame tinkle „Weibo“ išpopuliarėjo žodžių junginio „Rusijos katės uždraustos“ paieška. Apie tai informacijos per 24 valandas ieškojo net 118 milijonų vartotojų. Žmones sujaudino tai, kad kačių registro federacija (FiFe) nusprendė uždrausti Rusijos katėms pasirodyti tarptautinėse parodose, rašoma insider.com.
2022-03-03

Pamatykite, kaip katės išreiškia savo meilę

Nors dažnai sakoma, kad katės yra labai savarankiškos ir egoistės, ir kad iš tikrųjų jos nieko nemyli, tai nėra tiesa. Savo meilę jos parodo skirtingais būdais – tereikia suprasti jų kalbą.
2022-02-06

Gudrus katinas pribloškė šeimininkus – po tokio poelgio lietuvė ne juokais išsigando

Daugelis žino, kad mūsų namuose auginamos katės yra puikios medžiotojos, galinčios be didelių pastangų pagauti pelę ar paukštį. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad tam tikrose situacijose katės gali pademonstruoti neeilinį gudrumą ir pergudrauti pačius šeimininkus.
2022-02-03

Užfiksavo katino fobiją batams: sprukdamas dideliu greičiu plojosi veidu į stiklą

TV3 projekto „Videoshotas“ dalyviai pasidalino ne viena dešimtimi įsimintinų vaizdelių su savo augintiniais. Nors daugelis situacijų kelia šypseną, žiūrint šį vaizdelį norisi tik guosti skaudžiai užsigavusį katiną. Įraše matyti, kaip mergina žaismingai bandė pagąsdinti katiną vardu Kingas,užsiaudama naujus batus ir demonstratyviai eidama jo link. Išvydęs tai katinas pradėjo kaip įmanydamas greičiau ieškoti, kur pasislėpti ir kelis kartus juokingai slystelėjo ant parketo.
2022-01-11

Pamatę šį katiną internautai nesulaiko juoko: vadina Fredžio Merkurio kopija

Katinas, vardu Mostaccioli, išpopuliarėjo „Instagram“ tinkle dėl savo unikalaus kailio rašto, primenančio legendinio atlikėjo Fredžio Merkurio ikoniškus ūsus. Visų internautų širdis užkariavusį kačiuką dar 2020 metų rugpjūčio 30 d. JAV Kalifornijoje savo mamos sode kartu su trimis jo broliais rado dabartinė šeimininkė Natalie. Nusilpusius kačiukus moteris nugabeno į veislyną, kuriame dirba, ir slaugė, kol šie sustiprėjo.
2022-01-07

Namuose niekur nerado katino: išvydę slėptuvę šeimininkai čiupo kamerą

TV3 projekto „Videoshotas“ dalyvis dalinasi miela akimirka iš savo namų, kur kambario kampe buvusioje nedidelėje dėžėje rado susirangiusį katiną. Įraše matyti, kaip vos dėžėje telpantis pūkuotas katinas joje jaučiasi kaip pačioje patogiausioje lovoje. Prie murklio priėjęs šeimininkas jį paglostė, o katinas tik pasirangė ir toliau gardžiai knarkė. Panašu, kad šioje vietelėje katinas nusnūsti bandys dar ne kartą. „Susipakavo pats save“, – išvydę savo augintinį juokėsi jo šeimininkai.
2022-01-06

Berniuko reakcija į katino kaulijimą sukels šypseną: tėtis negalėjo sulaikyti juoko

Nuolatinis maisto kaulijimas yra viena dažniausių problemų, su kuria susiduria naminius gyvūnus auginantys žmonės. Lengvu augintinių grobiu dažnai tampa ir maži vaikai, kurie ne tik dažnai iš rankų išmeta gardžių kąsnelių, bet ir nesuvokia, kodėl negalima duoti gyvūnams ne jiems skirto maisto. Štai TV3 projekto „Videoshotas“ dalyvis užfiksavo jo namuose nutikusią kuriozinę situaciją.
2021-12-31

Atidžiau į savo Kalėdų eglutę įsižiūrėjusi lietuvė negalėjo patikėti: „Košmarai, vienu žodžiu“

Turintys augintinių puikiai žino, kad namuose statyti Kalėdų eglę yra didelė rizika. Tuo įsitikino ir TV3 projektui „Videoshotas“ vaizdelį atsiuntusi lietuvė. Kaip matyti įraše, šeimininkė pamatė, kad į namuose stovinčią kalėdinę eglutę įlipo katė, kuri joje, galima sakyti, įsipainiojo. „Ir kur tu įsilipai, rupūžioke? <...> Košmarai, vienu žodžiu. Pas mus Kalėdų eglutės nebus“, – vaizdo įraše girdėti kaip sako moteris. Bet tai buvo dar ne viskas.
2021-12-27

Katinų šeimininkai supras: ramybės negaunantis keturkojis parodė, kas yra bosas

Kai kas nors nepatinka katinams, šeimininkai tai pastebi iškart ir žaismingai tuo pasinaudoja. Visa tai matyti ir TV3 projektui „Videoshotas“ atsiųstame vaizdelyje. Įraše matyti, kaip katinas sėdi savo transportavimo namelyje, į kurį vis pasibeldžiama. Tai katinui nepatinka, todėl jis pravėręs dureles iškart bando įdrėksti žmogui, kad šis nuo jo atsikabintų ir nedrumstų ramybės. Kitaip sakant, rodo, kas čia yra bosas.
2021-12-19

Policijai slaptame skyriuje dirbantis katinas stebina visus: geba atlikti daugybę užduočių

Naujosios Zelandijos policija socialiniuose tinkluose išplatino vaizdo įrašą, kuriame užfiksuotas naujausias jų tarnybinis gyvūnas. Pūstauodegis vardu Arnoldas, pasak pareigūnų, dirba slaptame kačių skyriuje ir padeda pareigūnams įvairiose paieškose. Tarnybinės katės gali būti išmokytos atskirti įvairius kvapus, taip pat surasti žmones, medicinos preparatus, bombas ar narkotikus.
2021-09-02
Į viršų