REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Artėjant merų rinkimams tiek Vilnius, tiek Kaunas neriasi iš kailio, tačiau daugelį neramina klausimas, ar nepaisant Visvaldo Matijošaičio verslo sąsajų su Rusija, kauniečiai jį dar kartą nuspręs išrinkti meru.

Artėjant merų rinkimams tiek Vilnius, tiek Kaunas neriasi iš kailio, tačiau daugelį neramina klausimas, ar nepaisant Visvaldo Matijošaičio verslo sąsajų su Rusija, kauniečiai jį dar kartą nuspręs išrinkti meru.

REKLAMA

Kaunas jau netrukus atvers baigtą renovuoti Dariaus ir Girėno stadioną, tačiau komunikacijos ekspertas Linas Kontrimas ir politologas Mažvydas Jastramskis teigia, kad tai nėra kertinis aspektas, galintis padėti V. Matijošaičiui užsitarnauti kauniečių širdis.

Pone Kontrimai, kiek V. Matijošaičiui padės, populiarumo pridės savaitgalį vyksianti Kauno stadiono atidarymo šventė ir pats stadiono pastatymas?

L. Kontrimas: Jau beveik spalio vidurys ir Matijošaitis jau daugiau nei pusę metų gauna pylos dėl biznio, kurį paliko sūnui, nors iš tiesų šeima čia pat. Aš labai dažnai būnu Kaune ir kalbuosi su įvairiais kauniečiais, tai galima matyti, kad dalis meilės jam yra tęstinė, bet yra ir tų, kurie nebemyli. Dėl to joks stadiono atidarymas nepadės.

REKLAMA
REKLAMA

Tik klausimas, kiek jų yra, nes man atrodo, kad jei rinkimai būtų šiandien, V. Matijošaitis laimėtų, nors jis dar net nėra pasiskelbęs, jog į rinkimus eis. Nenoriu prognozuoti, nes dingtų intriga. 

REKLAMA

Kol kas mes matome tik du kandidatus, einančius prieš jį – Verygą ir Juozapaitį. Tai su visa pagarba antrajam ir vidutine pagarba pirmajam, man patinka Juozapaičio erudicija, išsilavinimas, todėl jis turėtų labai įdomiai atrodyti prieš juos, bet aš manau Matijošaitis vis tiek laimėtų.

Tas stadiono atidarymas dabar yra būtina priemonė parodyti, kad jis ištesėjo pažadą ir dar prieš Vilnių. Kauniečiams tai labai svarbu.

Pone Jastramski, vis dar veikia tas triukas, kad mes Vilniui „parodėme“? Kiek rinkėjui kauniečiui svarbu „parodyti“ Vilniui?

REKLAMA
REKLAMA

M. Jastramskis: Politikoje yra bendrumo su sportu, jei darytume paralelę – tai vienas serga už vieną komandą, kitas už kitą. Jei viena komanda laimi, tas komandos lyderis, kuris šiuo metu yra V. Matijošaitis, gauna papildomų taškų. 

Nepaisant to, kas prieš jį kandidatuos, tikriausiai nebus taip, kad kažkoks labai ryškus žmogus, ministras staiga nužengs, nes mes matome, kokio rango žmonės yra keliami, tai aš manau, kad jis bus perrinktas ir labai nesudėtingai. Čia net nekalbant apie stadioną, bet iš eigos – tai yra žmogus, kuris praėjusiuose rinkimuose gavo 80 proc. rinkėjų balsų. Čia yra kosmosas, kai kurie diktatoriai tiek negauna, nedrįsta sau užsirašyti, nes tai atrodys per daug nerealiai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Prie visiškai drastiško scenarijaus – verslo sąsajos su Rusija, kas yra nemoralus veiksmas, per pusę sumažina populiarumą. Tai yra daug, bet vis tiek lieka 40 proc. Jei žmogus su tiek eina į antrą turą, tai lengvai įveikia kitus. Juolab kandidatai – valstiečiai kelia Verygą, bet valstiečiams nacionaliniu lygmeniu prastai sekasi, tai jie tą kandidatą smukdys. Vytautas Juozapaitis – tikrai gera kandidatūra Kaunui, bet tarpukariu. Kai buvo Kaunas sostinė, kultūrinė ir intelektualinė sostinė, tada Juozapaitis tiktų, dabar ne. 

Visą pokalbį išgirskite laidoje, esančioje straipsnio pradžioje. 

Tik
MAtijosaitis. Kiti visi utėlės pyginus su juo. Matijosaitis Kaunui reikalingas vyras turi didelius mąstančius kiausus. Kaunas klestės. O Vilnius galės toliau ridikėlius sodinti ir smirdeti.
Aišku,tik Matijošaitis.Eilėje stovintys neturi nei autoriteto,nei supratimo apie ūkį.
Juozapaitis nebent juokdariu pas Matijošaitį
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
rekomenduojame
  • Lengvi patiekalai su kalakutiena


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų