Nepaprastas žavumas: ką tik gimusi koala ir gorilos mažylis išvydo pasaulį

Du nepaprastai žavūs mažyliai. Sidnėjaus zoologijos sode iš mamos sterblės pagaliau išlindo mažylė koala, ir į už 16 tūkst. km nuo jo esantį Berlyno zoologijos sodą, kuriame pirmą kartą per 16 metų pasaulį išvydo gorilos mažylis.

Į mamos kailį įsikibusio mažylio akys dar tik pratinasi prie aplinkos, nors jis ir nėra naujagimis. Sidnėjaus Tarongos zoologijos sode pasirodęs koalos mažylis nuo pernai slėpėsi mamos sterblėje – šiltoje ir jaukioje kišenėje ant pilvo. Tokias kišenes turi ir kengūros.

„Mažajam Hamfriui jau 8 mėnesiai, bet matėme jį vos porą savaičių. Daugiausia laiko jis leido sterblėje. Taigi Hamfris atsirado dar pernai gegužę ar birželį, bet kadangi šie gražuoliai yra sterbliniai – jie vystosi pilvo kišenėje“, – sako koalų prižiūrėtoja Laura Jones.

Dabar Hamfris jau laiką leidžia įsikibęs į mamos Willow pilvą ar nugarą. Tai jau penktas Willow atsivestas mažylis, pirmas šiame zoologijos sode per pastaruosius metus.

O štai Berlyno zoologijos sodas net 16 metų laukė štai šokios vaizdelio. 24-erių gorila Bibi pirmą kartą atsivedė mažylį. Dar nežinoma jo lytis ir mažasis goriliukas neturi vardo – bet panašu, kad šie dalykai rūpi tik prižiūrėtojams. Mažyliui svarbiausia – mamos meilė.

„Tai jos pirmas mažylis, bet jai puikiai sekasi. Ji juo rūpinasi lyg būtų patyrusi mama. Viską daro kaip reikia“, – pasakoja sodo prižiūrėtojas Christian Aust.

16-metis mažylio tėtis Sango, anot prižiūrėtojų, taip pat stengiasi. Tai pirmas jo palikuonis, Sango su gležnu mažyliu stengiasi elgtis švelniai.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų