Nelegaliai veistų šunų daugintojai jėga įsiveržė į šalia Klaipėdos esančią šunų prieglaudą

Šunų veisėjai, iš kurių gyvūnų gynėjai bei policija konfiskavo šunis už žiaurų elgesį su jais, šturmavo prieglaudą, kurioje keturkojai glaudžiasi, kol vyksta teismo procesai. Kilo ne tik tikras žodžių karas, o ir teko į pagalbą kviesti policijos pareigūnus bei apsaugos darbuotojus.

Šunų veisėjai šturmavo gyvūnų prieglaudą Klaipėdos rajone. Būrelis jų, lyg niekur nieko atsidarė įstaigos vartus ir suėjo į vidų. Tuo metu viena buvusi savanorė sako negalėjusi nieko padaryti. Susirinkę veisėjai aiškina, kad šios prieglaudos darbuotojai iš jų atėmė šunis, tad jie atvyko keturkojų aplankyti:

„Mes atvažiavom pasižiūrėti, kaip gyvena mūsų šunys. Mes tik pasižiūrėti atvažiavom. Dėl to, kad yra šunų, tai atvažiavo ir susirinko. Ne mano, sūnaus šunys, bet vis tiek.“

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nelegaliai veistų šunų daugintojai jėga įsiveržė į šalia Klaipėdos esančią šunų prieglaudą

Tačiau, anot prieglaudos darbuotojų, atvykę žmonės yra tie, iš kurių šunis jie privalėjo paimti. Sukinėjasi moteris, kurios patalpose Kretingos rajone pernai rugsėji viena mergina aptiko savo dingusį šunį. O šalia jo ir daugybę kitų, žiauriomis sąlygomis laikomų šunų. Istorija prasidėjo iki šiol besitęsiantis skandalas dėl nelegalių veisyklų: „Šita pati baisiausia daugintoja. Prašau išeiti iš teritorijos, jūs šioje prieglaudoje esate nepageidaujama. Aš pasakiau.“

Tarp nekviestų svečių ir kiti gyvūnų globėjams puikiai pažįstami asmenys, kuriems už žiaurų elgesį su gyvūnais jau iškeltos baudžiamosios bylos. Iš kai kurių šių asmenų buvo paimti, šunys nupjautomis balso stygomis.

Tarp prieglaudos savanorių ir veisėjų konfliktas vis labiau įsisiūbavo, nei viena pusė nenusileido. Aistroms nerimstant, prieglaudos darbuotojai iškvietė policiją. Atvyko pareigūnų ekipažas, o jam pavymui ir saugos darbuotojai.

Policininkai bandė abi konfliktuojančias puses raminti. Prieglaudos darbuotojai įtaria, kad šunų veisėjai iš tikro atvyko iš jų atimtus gyvūnus pasiimti ir to nepadarė tik dėl įjungtų žurnalistų kamerų ir policijos pareigūnų.

REKLAMA

„Visa Tauragės grietinėlė, iš kurios esam atėmę šunis, kurie yra konfiskuoti ir vyksta ikiteisminiai dalykai. Įsiveržė į teritoriją visa grupelė, išsisklaidė po teritoriją, kad negalėtum sugaudyti. Tai mums teko kviesti policiją, kviesti jumis į pagalbą“, – sako prieglaudos „Būk mano draugas“ savanorė Diana.

Vis tik galų gale policininkai dalį veisėjų išprašo. Tačiau vienas lieka ir niekur trauktis neketina. Ir tik pareigūnams pagrasinus, jei vyras iš teritorijos nepasišalins, jis bus išvestas jėga uždėjus antrankius, šis paklūsta. Šiam kartui incidentas lyg ir išspręstas. Tačiau prieglaudos darbuotojai bijo, kad veisėjai gali sugrįžti. Tad žada būreliais budėti ištisomis paromis.


Rašyti komentarą...
L
Laura
2021-04-22 20:33:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Buvau šioje prieglaudoje, mačiau kaip savanoriai prižiūri ir myli ten gyvenančius gyvūnėlius. Jaučiu jiems didžiulę pagarbą ir lenkiu prieš juos galvą. Jie ne tik globoja, bet ir gina ten esančius, tad belieka palinkėt jiems stiprybės ir ištvermės!!!
Atsakyti
-3

A
Albina
2021-04-22 20:10:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tuos iškrypėlius,nelegalus reikia nubausti dešimtukstantinem baudom.Jie gyvūnų kankintojai,žudikai.
Atsakyti
-2

a
as
2021-04-22 20:48:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
koks nesvietiskas naglumas tu zmogystu.......tik neatiduokite tiems zverims vargsu suniuku
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (21)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų