Neįprastas gydūno patarimas – koronavirusą ragina baidyti romu

Kviečiame susipažinti su gydūnu iš Kubos. Jis sako, kad gali padėti atsikratyti visų ligų. Tiesa, sveikatos bėdas vyras gydo su mačete, o koronavirusą baidyti ragina romu.

58-erių kubiečio Jorge gydymo įrankis – beveik pusės metro ilgio mačetė. Vyras sako, kad viskas prasidėjo nuo to, kai prieš 30 metų jį aplankė dvasia ir paragino imtis negaluojančiųjų gydymo.

„Kasdien pas mane ateina apie 150 žmonių. Atlieku skirtingas operacijas. Jie išeina patenkinti. Jei negalėjo paeiti, pradeda vaikščioti. Jei negalėjo pakelti rankos, pakelia“, – sako Kubos gydūnas Jorge Goliat.

Žmonės tiki, kad gydūnas padės išspręsti ir subtilesnes problemas.

„Mokslas negali paaiškinti, kodėl mums su žmona nepavyksta susilaukti vaikų, tad atvykome čia. Tikimės išspręsti problemą“, – pasakoja pacientas Ivan Oscar Lopez.

Turi jis receptą ir nuo koronaviruso.

„Pauostykite ir išgerkite romo bent kartą per savaitę. Po pusės butelio romo pamatysite, kad pandemija jūsų sielą aplenks“, – teigia J. Goliat.

Galbūt dėl to, kad ir išgėręs romo gydo lengvatikius, o gal dėl to, kad už paslaugas ima pinigus, Jorge jau susidomėjo ir Kubos pareigūnai. Visgi vyras sako, kad jis – ne šarlatanas ir žmones su mačete „operuos“ ir toliau.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų