Negyvi rasti motina ir sūnus: neabejojama, kad mirė apsinuodiję smalkėmis

Kelmės rajone nuošaliame vienkiemyje rasti negyvi motina ir sūnus. Giminaičiai praėjusią savaitę dar kalbėjo su artimaisiais, tačiau penktadienį ir šeštadienį susisiekti jau negalėjo. Kad žmonės mirė apsinuodiję smalkėmis beveik neabejojama, nes ir atvykus policijos pareigūnams namuose dar jautėsi smalkių kvapas.

Sunkiai šiomis dienomis privažiuojamame name giminaičiai rado 82-ejų motinos Janinos ir 56-ių sūnaus Zigmo kūnus. Kieme tik vienišas šuo vis dar saugo apgriuvusią sodybą. Už kelių šimtų metrų gyvenantis Simonas sako, kad seniai besimatė su kaimynais ir daug nebendraudavo. Tik vakar pastebėjo policijos automobilį, kuriam sunkiai sekėsi privažiuoti prie namo.

„Tai, kad čia važiavo, valė kelią apylinkė, matėm, daugiau nieko. Nebendraujam su anais iš viso. Išgeriantis tas sūnus buvo, jam ta epilepsija ar kažkas, kad ans apmirdavo kai kada“, – sako kaimynas Simonas Bielskis.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Negyvi rasti motina ir sūnus: neabejojama, kad mirė apsinuodiję smalkėmis

Spėjama, kad girtas sūnus užstūmė sklendę ir užmigo, motina judėjo tik vėžimėlio pagalba, tad atitraukti sklendžių negalėjo. Nuodingos medžiagos pražudė abu žmones.

„Iškart patekę pareigūnai į gyvenamą namą pajuto smalkių kvapą, tą patį patvirtino ir artimieji kurie rado lavonus. Pareigūnai apžiūrėjo krosnį krosnis rasta visos trys sklendės uždarytos, spėjama, galima mirties priežastį apsinuodijimą smalkėmis“, – pasakoja Kelmės policijos veiklos skyriaus viršininkas Ričardas Bracevičius.

Dar praėjusį  ketvirtadienį giminaičiai kalbėjosi telefonu su mama ir broliu, tačiau nei penktadienį, nei šeštadienį jie jau nebeatsiliepė į skambučius. Kūnus rado tik vakar iš Klaipėdos atvykusi sesuo.


Rašyti komentarą...
Z
Zilvis
2021-01-28 09:52:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Smalkiu kvapa?
Jos bekvapes kiek zinau.
Atsakyti
0

N
Nele
2021-01-30 13:42:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baisu... Senoliai "oriai" gyvena
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų