Neeilinė gelbėjimo operacija: jei ne viena detalė – keturkojis nebūtų grįžęs namo

Australijoje nuotykių ištroškęs keturkojis gelbėtojams tapo tikru galvos skausmu. Uolos šlaite įstrigusį nelaimėlį pastebėjo vietiniai gyventojai ir pranešė apie jį gelbėjimo tarnyboms. Keturkojį teko gelbėti net tris valandas. Tuo tarpu šuns šeimininkas nė neįtarė, į kokią nelaimę pakliuvo jo augintinis.

Į Australijos Belso paplūdimį iškviesti gelbėtojai. Apie nelaimę jiems pranešė šunį pastebėję vietiniai. Borderkolis Džimis sekmadienio rytą pabėgo iš namų ir, manoma, nuriedėjo nuožulnia uola net 20 metrų žemyn.

Gelbėtojui teko pavojingai leistis uola, nelaimėlį saugiai įdėti į krepšį ir atsargiai kilti aukštyn. Džimio gelbėjimo operacija truko net tris valandas.

„Manau, kad šuo džiaugėsi, kai mūsų komanda jį išgelbėjo. Jis atrodė laimingas, vizgino uodegą“, –sako ugniagesių vadas Mark Sinkinson.

Šuns šeimininkas nė neįtarė, kad jo devynmetis augintinis pateko į tokią situaciją.

Laimė, ant Džimio antkaklio gelbėtojai rado šeimininko telefono numerį. Po ištisas valandas trukusios gelbėjimo operacijos nuotykių ištroškęs nelaimėlis pagaliau susitiko su šeimininku ir grįžo namo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų