Neblaivus vairuotojas pirko alaus ir plaktuką, kad galėtų išmušti savo automobilio langą

Policijos pareigūnai gavo pranešimą apie galimai girtą vairuotoją. Sustabdžius minėtąjį automobilį vairuotojas pareigūnams prisipažino, kad yra neblaivus. Vairuotojo liudijimą su netikėtomis detalėmis užfiksavo TV3 laidos „Farai“ operatorius.

Vairuotojas neblaivus važiavo į kaime esančią parduotuvę, nes jam pritrūko svaigiųjų gėrimų. 

„Šiandien buvo gautas pranešimas, kad neblaivus vairuotojas sėda prie vairo ir ruošiasi važiuoti. Atvykus į minėtą vietą buvo pastebėtas šis, nurodytas automobilis. 

Vairuotojas pavažiavęs kelis šimtus metrų buvo sustabdytas. Jis prisipažino, kad vartojo alkoholį, nes atvyko į kaimo parduotuvę nusipirkti daugiau alkoholio“, – situaciją nupasakojo pareigūnas.

Policininkas teigė, kad vyras antru pūtimu į alkoholio kiekio matuoklį įpūtė 1,44 prom. Nors jis ir išvengė baudžiamosios atsakomybės, tačiau sulauks kitų pasekmių.

„Vairuotojui atimta teisė vairuoti mažiausiai metams laiko – nuo 1 iki 1,5 metų, o bauda nuo 800 iki 1100 eurų“, – pasekmes paaiškino pareigūnas. 

Pareigūnai kartu su vairuotoju laukdami vilkiko, kuris išgabeno neblaivaus vyro automobilį nuo kelio, pastebėjo, kad automobilio keleivio pusės langas yra išdaužtas. Pasiteiravus vairuotojo, kas buvo, paaiškėjo, kad tai jis padarė pats. 

„Kai atvažiavo prie parduotuvės, jam užsirakino automobilis. Vairuotojas negalėjo patekti į automobilį, tai jis priėjęs išmušė keleivio durelių stiklą ir taip atsirakino automobilį“, – įvykio detales pateikė pareigūnas. 

Vėliau paaiškėjo, kad vairuotojas langą išmušė virtuviniu plaktuku, kuris skirtas mušti mėsą. Jį vyras taip pat nusipirko kaimo parduotuvėje. 

Tikslią šio įvykio rekonstrukciją žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Farai“ žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „Farai“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų