Moteris surinko didžiausią kolekciją pasaulyje: šie meškiukai ją išgydė nuo visų ligų

Vengrijos senjorė surinko didžiausią pliušinių meškinų kolekciją pasaulyje. Moteris sako, kad šie meškinai ją išgydė nuo visų ligų, ir laukia, kada, pasibaigus koronavirusui, jų teikiamu džiaugsmu galės pasidalyti su visais.

62-ejų Velerija Schmidt, Vengrijoje vadinama tiesiog „Pliušinių meškiukų motina.“ Jos kolekcijoje, laikomoje nedideliame šalies kaimelyje, daugiau nei 20 tūkst. minkštų rudnosių. Juos moteris renka jau 40 metų. Įspūdinga kolekcija 2019 metais buvo įrašyta į Gineso rekordų knygą kaip didžiausia pasaulyje.

Vengrijoje įvesto griežto karantino metu moteris sako kasdien ateinanti apžiūrėti, kaip laikosi jos pliušiniai draugai. Juos apkabina ir net pakalbina. Ji sako, kad būtent šie žaislai padėjo išgydyti vaikystėje patirtas traumas, tad džiaugsmo sunkiu metu teikia ir dabar.

„Mano tėvai išsiskyrė, kai man buvo ketveri. Gyvenome pusrūsyje ir visai neturėjome pinigų. Mano motina gėrė, todėl ne tik žaislų, bet ir drabužių neturėjome“, – sako kolekcininkė Valeria Schmidt.

Todėl dabar savo meškinų kolekcijos teikiama šiluma moteris stengiasi dalytis su visais. Meškinus dovanoja vaikų darželiams, mokykloms ir neturtingoms šeimoms.

„Vaikams organizuoju specialias terapines ekskursijas. Vaikai gali pažaisti su pusšimčiu pliušinių meškinų. Tai labai maloni patirtis“, – pasakoja V. Schmidt.

Moters veikla dėl koronaviruso ribojimų šiuo metu nutrūkusi, tačiau ji tikisi, jau netrukus meškinus išvynioti iš plastikinių maišų ir atverti savo kolekciją lankytojams.


Rašyti komentarą...
V
Virginija 1
2021-01-20 05:00:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai malonu skaityti,kad moteris suteikia džiaugsma sau ir kitiems.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų