žaislai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „žaislai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „žaislai“.

Pamatę, ką savo rankomis kuria Virginija, kiti netenka žado: parodė visiems

39-erių Virginija gyvenime užsiima vadyba, tačiau nors ji ir susiduria su daug techninio darbo, jos gyvenime didelę vietą užima ir kūryba. Moteris tiki, kad bet kuriam žmogui kūryba ir hobiai laisvalaikiu yra būtini, todėl pati Virginija laisvalaikiu neria įspūdingo grožio žaislus. Moteris tikina, jog norėtų pabandyti daugiau hobių nei spėja.
2024-07-14

Įspėja visus tėvus: internete parduodami žaislai gali būti nesaugūs ar net mirtinai pavojingi

Britų žaislų ir hobių asociacija (BTHA) įspėjo, kad beveik pusė žaislų, kuriuos internetinėse prekyvietėse parduoda trečiosios šalys, yra pavojingi ir nesaugūs vaikams. Spalio 5 d. paskelbtoje naujausioje ataskaitoje „Vis dar žaidžiama su vaikų saugumu“ asociacija nustatė, kad 48 proc. šiuo metu parduodamų žaislų gali uždusinti, nudeginti, nunuodyti, nutrenkti vaikus elektros srove, ar net priversti užspringti.
2024-06-29

Pamatę alytiškės kuriamus žaislus kiti netenka žado: sužavėjo ir visko mačiusius

53-ejų metų Laimutė Stalioraitienė iš Alytaus jau 7 metus užsiima ypatinga rankdarbių forma – žaisliukų nėrimu. Šis pomėgis Laimutę lydėjo nuo pat vaikystės, kai ji dar pradinėse klasėse ėmė megzti servetėles, o paaugusi – ir įvairius megztinius. Laikui bėgant, jos kūryba išsiplėtė į papuošalų gamybą, o prieš 7 metus, paskatinta draugės, ji atrado naują aistrą – žaisliukų nėrimą.
2024-06-13

Pamatę mažeikietės kuriamus žaislus kiti netenka žado: atrodo lyg tikri

49-erių mažeikietės Sandros Barkuvienės pagrindinis pragyvenimo šaltinis yra teisininkės darbas, tačiau laisvalaikiu ji užsiima kūryba ir visiškai pamiršta savo rimtą, daug mąstymo reikalaujantį darbą bei pasineria į atpalaiduojantį kūrybos pasaulį, kuriame su vąšeliu iš siūlų ritinėliu ji sulipdo žadą atimančius kūrinius. Nors nėrimas Sandrai ir nėra pagrindinis pragyvenimo šaltinis, tačiau ši veikla buvo jos hobis visą gyvenimą.
2024-06-02

Pamačius, ką savo rankomis kuria varėniškė, sunku atsigrožėti: parodė visiems

Varėnos rajone Gudžių kaimelyje gyvenanti Vilma Ščiglinskienė savo gyvenimo neįsivaizduoja be malonios veiklos. Moteris kuria rankdarbius. Ji gali nunerti daiktadėžes, padėkliukus, rankines, gultus katytėms ir dar daug visokių ne tik gražių, bet ir praktiškų daiktų. Šiais metais Vilma pabandė nerti žaisliukus vaikams. Ši veikla jai taip patiko, kad visa širdimi pasinėrė į ją. „Nėrimas tapo ne tik kaip pomėgis, veikiantis raminamai, bet ir nedidelis pajamų šaltinis“, – sako pašnekovė.
2024-05-28

Klaipėdietės sukurtas namelis dukrai tapo sensacija: pavydėtų net suaugę

41-erių metų klaipėdietė Sigita Gramalienė – tikra lėlių namelių fėja. Trijų vaikų mama taip pasinėrė į mėgstamą veiklą, kad dabar, apie ją pasakodama, nesulaiko malonių emocijų.  Nuo vaikystės moteris labai mėgo kurti – piešti, tapyti, siūti. S. Gramalienė pasakoja, kad ko tik ji nedarė, ieškodama savęs. O susilaukus dukrytės Tomos, pagaliau rado savo pašaukimą. „Turiu laiko kurti vaikams spalvingesnę, įdomesnę vaikystę.
2024-03-05

Pamačius, ką savo rankomis kuria 24-erių Evelina, nustemba ne vienas: parodė visiems

Neretai jaunimas iš kaimo bėga ir svajoja apie gyvenimą mieste, o štai dzūkaitė Evelina Bračiulytė priešingai – sugrįžo ten, kur praleido gražiausias vaikystės dienas – į Onciškių kaimą Lazdijų rajone. Ir apsigyveno ji pas širdžiai labai brangų žmogų – savo senelį. Dabar namuose – daugiau pokalbių, juoko, rūpesčio bei netikėtų ir labai žaismingų kompanionų – taip vadinamųjų žoliagalvių (Oliziukų), kuriuos Evelina kuria savomis rankomis.
2024-02-19

Nepavydėtina situacija: 3-ejų vaikas įstrigo žaislų automate – štai, kaip viskas vyko

Trejų metukų vaikas įkalintas žaislų automate. Į tokį iškvietimą skubėjo Australijos policininkai BrIsbano mieste. Pasirodo, berniukas tėčiui matant netyčiomis įlindo į automatą, bet paskui jo durelių niekaip negalėjo atidaryti. Australijos miesto Brisbano pareigūnams – neeilinis iškvietimas. Jų pagalbos prašo vyras Timothis, kurio trejų metukų sūnus Ethanas įlindo į žaislų automatą ir niekaip negali iš jo ištrūkti. Pareigūnai su tėčiu suka galvas, kaip saugiai išlaisvinti vaiką.
Aktualijos 2024-02-08

Gavę iškvietimą policininkai neteko žado: negalėjo patikėti, ką mato

Timotis Hopperis ir jo sūnus 3-ijų Itanas buvo prekybos centre, kai berniukas įlipo į žaidimo mašiną, pilną žaislų ir joje užstrigo. Viskas vyko Kvynslando pietryčiuose, Australijoje. Timothy Hopperis ir jo sūnus Ethanas lankėsi pietryčių Kvinslende (Australija) esančiame prekybos centre, kai mažasis Ethanas įlipo į mašiną per prizų dalytuvą. Linksmoje filmuotoje medžiagoje matyti, kad jis gana ramiai vaikštinėjo dėžėje, o suaugusieji visaip stengėsi jį išvilioti.
2024-02-03

Gydytoja šiukštu nepirktų vaikams šių dovanų: įspėja visus

Gydytoja išvardijo penkis žaislus, kurių niekada neturėtumėte dovanoti vaikui per Kalėdas. Gydytoja Meghan Martin iš Floridos dirba greitosios medicinos pagalbos tarnyboje ir puikiai žino apie tam tikrų dovanų keliamus pavojus. Keturių vaikų motina žaibiškai paplitusiame „TikTok“ vaizdo įraše paaiškino, kaip batutai, vandens karoliukai, elektriniai paspirtukai, riedžiai ir žaislai su diskinėmis baterijomis gali sužaloti vaiką arba net kartais baigtis mirtimi, rašo dailymail.co.uk.
2023-12-14
REKLAMA
REKLAMA

Jokiu būdu vaikams nepirkite tokių žaislų: jie – pavojingi

Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (VVTAT) užbaigė Gleivių žaislų (angl. slime) tikrinimo programą, kurios tikslas – užtikrinti, kad į Lietuvos rinką tiekiami šios kategorijos žaislai būtų saugūs ir atitiktų numatytus reikalavimus. Programos metu VVTAT Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių regionų rinkos priežiūros skyriai atrinko daugiau kaip dešimt gleivių žaislų, kurie buvo išsiųsti atlikti bandymų į Nacionalinę visuomenės sveikatos priežiūros laboratoriją.
2023-11-28

Dovanas Kalėdoms šluoja vis anksčiau: prekybininkai vardija, kas perkama

Kalėdų Seneliai ir jų nykštukai, pasitarę su tėvais ir perskaitę mažųjų laiškus, plūsta į parduotuves ir šluoja nuo lentynų dovanas, kurios vėliau atsidurs po eglutėmis. Parduotuvių tinklai pažymi, kad žaislų madas šiemet diktuoja kino naujovės – populiariausi filmai ir animacija. Populiarumo viršūnėse ir interaktyvūs, technologijų valdomi žaislai. Už dovanas mažiesiems tautiečiai negaili nei pusšimčio, nei šimtų eurų ir veikiausiai taupyti nelinkę.

Jokiu būdu nepirkite šių žaislų vaikams Kalėdoms: įspėja visus

Kalėdos sparčiai artėja, o tai reiškia, kad laikas pradėti pirkti dovanas, o jei turite vaikų, greičiausiai ieškosite jiems žaislų. Sprendžiant, kokius žaislus įsigyti, prioritetas turi būti vaikų saugumas, nes pigūs žaislai kelia nenumatytą pavojų užspringti. Yra keletas svarbiausių patarimų, kurių reikia nepamiršti perkant mažyliui dovaną, atsižvelgiant į jo saugumą.
2023-11-25

Pamatę, ką kuria alytiškė, kiti pritrūksta žodžių: parodė visiems

Alytiškė Gintarė aplinkinius stebina savo nertais žaislais. Visi jie – tarsi nužengę iš vaikų fantazijų. Nesvarbu, ar tai būtų keistas monstriukas, nuotaikingas robotukas ar kitas įsivaizduojamas personažas, kurį net žodžiais sunku apibūdinti – užtenka, kad mažieji nupieštų jį piešinyje, ir moteris sukuria lygiai tokį pat žaisliuką. „Žaislų nėrimas – mano pomėgis, kurį atradau prieš septynerius metus, laukdamasi pirmojo vaikelio. Tiesiog norėjosi rasti veiklos, kuria galėčiau užsiimti namuose.
2023-10-23

Atskleidė, kiek ir kada duoti vaikams pinigų: kiti elgiasi neteisingai

Vis daugiau tėvų susiduria su ne visada lengvu klausimu – kiek pinigų derėtų duoti vaikams ir kaip juos išmokyti protingai elgtis su savo turimomis santaupomis. Apie tai, kiek pinigų skirti įvairaus amžiaus vaikams, su kokiais sunkumais dažniausiai susiduria tėvai, tv3.lt portalui pasakoja vaikų psichologė Aušra Kazlienė.
2023-10-22

Gyventojus šokiravo vaikiška prekė „Mano pirmasis veipas“: skatina rūkyti ar tik pokštauja?

Kol Lietuvoje draudžiamas vaikiškas šampanas, cigaretes imituojantys saldainiai, elektroninių cigarečių skoniai ir net alkoholio reklama, už šalies ribų atsiranda tokios prekės, kurios vaizduoja „veipinančius“ vaikus. Nors prekė pateikiama kaip pokštas, lietuvių ji nepralinksmino, priešingai – sukėlė pyktį. Internete tokių žaislų juokelių prikurta ir daugiau, pavyzdžiui, pirmasis vaiko kaljanas, bongas ar plastinė operacija.
263 2023-10-12

Pamatę, ką kuria klaipėdietė, pirkėjai apipila pagyromis: graibsto žaibiškai

Daugiau nei 15 metų rankų darbo lėles kurianti klaipėdietė Sigita Bilotė atrado savitą būdą, kaip išsaugoti širdžiai malonius prisiminimus. Iš išaugtų vaikų rūbelių, migdukų ir kitų daiktų moteris siuva lėlėms rūbelius, kuriomis vėliau džiaugiasi ne tik vaikai, bet ir jų tėvai. Klaipėdietė grafikos dizainerė Sigita Bilotė pasakoja, kad į jos gyvenimą lėlių kūrybą atėjo dar tada, kai laukėsi pirmojo sūnaus.
2023-08-06

Mama skubiai įspėja išmesti šiuos žaislus: vos neapakino jos sūnaus

Amerikietė trijų vaikų mama Eden Strong sako gerai žinojusi, kad vanduo gali patekti į voniai skirtus guminius žaislus, su kuriais mėgsta žaisti jos sūnus, tačiau jei jie nebus tinkamai prižiūrimi, juose gali pradėti dauginti bakterijos. Dabar ji įspėja visus tėvus – žaidimas su vonios žaislais vos neapakino jos sūnaus.  Trijų vaikų mama iš Čikagos sako mačiusi ne vieną įrašą, kuriose mamos dalinosi per pusę perpjautų guminių vonios žaislų nuotraukomis, kurių viduje – pelėsis.
56 2023-06-02

Kauno klinikose – išskirtiniai žaislai mažiesiems ligoniams: „Labai palengvina situaciją“

Kauno klinikose besigydantys mažieji pacientai sulaukė išskirtinių dovanų. Jie gavo žaislų, kurie, kaip ir ligoniukai, turi specialius vamzdelius, dažniausiai gastrostomas. Pasak medikų, tokie žaislai vaikus nuramina, padeda jiems įveikti nerimą, stresą ir diskomfortą dėl svetimkūnio. Tai palengvina priežiūrą ir tėvams, ir medikams. Kauno klinikose besigydantis Arijus glaudžia savo mylimą herojų Lufį. „Čia yra Lufis, jis nori tapti piratų karalium, jis yra guminis žmogus.
Aktualijos 2023-05-21

JAV žaislų gamintoja pristato žmogų su Downo sindromu vaizduojančią Barbę

JAV žaislų gamintoja „Mattel“ antradienį pristatė naują Barbę, vaizduojančią žmogų su Dauno sindromu, taip siekdama, kad kuo daugiau vaikų galėtų atpažinti save šiose populiariose lėlėse. Naujasis žaislas buvo sukurtas bendradarbiaujant su Nacionaline Downo sindromo draugija (NDSS), nurodė kompanija.
2023-04-26

Štai ką apie vaiką pasako jo mėgstami žaislai

Tikriausiai pastebėjote, kad jūsų vaikas pirmenybę teikia kuriam nors vienam žaislui ar žaidimui. Psichologų teigimu, vaikų pasirinkimas tiesiogiai susijęs su jų pasaulėžiūra bei charakteriu. Individualūs bruožai, būdingi vaikystėje, vėliau neabejotinai pasireikš dar labiau. Ar norėtumėte sužinoti, ką išduoda vaiko mėgstamas žaisliukas? Konstruktorius Vaikai, kasdien žaidžiantys su konstruktoriais – atkaklios, gebančios susikoncentruoti, kryptingai tikslo siekiančios asmenybės.
2023-04-09

Klaipėdos muitininkai sulaikė 64,7 tūkst. eurų suklastotų žaislų siuntą

Klaipėdos teritorinės muitinės Malkų įlankos jūrų uosto posto pareigūnai sulaikė suklastotų 64,7 tūkst. eurų vertės žaislų siuntą. Kaip penktadienį pranešė Klaipėdos teritorinė muitinė, patikrinus tranzitu į Baltarusiją gabenamą konteinerį su žaislais, muitinės pareigūnams kilo įtarimų, kad prekės galimai pažeidžia intelektinės nuosavybės teises. Įtarimai pasitvirtino – sulaikyta 2 tūkst.
Kriminalai 2023-02-24

Vilniaus ir Kauno statiniai gali virsti oficialiais „Lego“ rinkiniais visame pasaulyje

Įžymūs Vilniaus ir Kauno statiniai gali virsti oficialiais „Lego“ rinkiniais visame pasaulyje. Vienas vilnietis mokslininkas sukūrė namo kopiją ir siekia, kad „Lego“ imtųsi masiškai gaminti modernistinio stiliaus Kauno Iljinų namą. O penkiolikmetis moksleivis to paties siekia ir Vilniaus Gedimino pilies bokštui. Vilnietis biologijos mokslų daktaras Rokas Mikšiūnas iš kaladėlių pastatė prieš 90 metų Kaune pastatyto modernizmo stiliaus įžymaus Iljinų namo „Lego“ versiją.

Žaislų parduotuvėse – stebinančios kainos: kone dvigubai brangiau nei užsienyje

Artėjant didžiausioms metų šventėms, į žaislų parduotuves plūsta tėvai ir ieško išsvajotų dovanų mažiesiems. Tiesa, kai kurie žaislai Lietuvoje vos ne dvigubai brangesni už tuos pačius žaislus parduodamus užsienyje – Vokietijoje ar Jungtinėje Karalystėje. Tad tėvams tenka gerokai papurtyti kišenes. Pardavėjai teisinasi, esą žaislai Lietuvoje brangesni dėl muitų ir kitų mokesčių.
2022-12-24

Kaunietė pasistengė kaip reikiant: neįtikėtina, iš ko ji sukūrė Kalėdų eglę

Ateinančios Kalėdos – tikras stebuklų metas. Štai kaunietė Ieva Juknevičienė sukūrė tokią eglę, kuri nepalieka abejingų nei vaikų, nei suaugusių. Kalėdinei puošmenai ji panaudojo šimtus pliušinių meškiukų. Naujienų portalui tv3.lt ji sakė, kad eglę sukūrė savo žaidimų ir švenčių studijoje „Natuko atradimai“. Pasirinko pliušinius meškiukus „Norėjau greituoju būdu, pasidekoruojant vitrinas, papuošti erdvę. Mano sūnus, kai buvo mažesnis, dievino pliušinius meškiukus.
2022-12-23

Mama skubiai perspėja kitus: Anglijoje 4-metis berniukas vos nemirė prarijęs šiuos rutuliukus

Vienas keturmetis Didžiojoje Britanijoje vos nemirė po to, kai prarijo net 52 nedidelius magnetinius rutuliukus. Berniuko mama nori perspėti kitus tėvus. Gydytojams teko pašalinti Judui apendiksą ir penkiose vietose operuoti žarnyną, kad būtų ištraukti visi magnetiniai rutuliukai. Jo mama Lyndsey Foley baiminosi, kad gali netekti sūnaus. Medikai ragina žmones pagalvoti prieš perkant vaikams gaminius, kuriuose yra mini magnetukų ir nedidelių baterijų.

Laidojimų namų darbuotoja įspėja: išmeskite šiuos žaislus

Laidojimo namų darbuotoja Lauren Taylor „TikTok“ paragino tėvus išmesti „pavojingus“ vaikiškus žaislus. Ji neleidžia savo mažyliams žaisti su „fidget spinner“ suktukais ar šokinėti šokdynėmis, nes „nenori rizikuoti“. Kai kalbama apie vaikų saugumą, niekas kitas geriau nežino, kaip tai užtikrinti, kaip laidojimo namų darbuotoja, kuri per savo karjerą matė „per daug“, rašo mirror.co.uk.
2022-12-14

Muitininkai sulaikė neįprastą siuntą iš Kinijos: joje – žaislų klastotės

Muitininkai sulaikė jūros keliu iš Kinijos atkeliavusią žaislų klastočių siuntą. Klaipėdos teritorinės muitinės Pilies jūrų uosto posto pareigūnai atliko siuntos muitinį tikrinimą ir jiems kilo įtarimas, kad gabenamos prekės galimai pažeidžia intelektinės nuosavybės teises. Kaip penktadienį pranešė Klaipėdos teritorinė muitinė, jūriniame konteineryje gabentos dėžės su 72 vnt. žaislų-seifų su užrašu „Avengers“ ir 288 vnt. stalo žaidimų su užrašu „Monopolija“ yra sulaikytos.
Kriminalai 2022-12-02

Indijoje – išskirtinė gamykla: iš cigarečių nuorūkų gamina pliušinius žaislus

Ar pirktumėte vaikams pliušinius žaislus, pagamintus iš perdirbtų cigarečių nuorūkų? Būtent tai siūlo viena Indijos įmonė, kuri perdirba kiekvieną nuorūkos dalį. Sunku net įsivaizduoti, kad milžiniška nuorūkų krūva gali virsti kuo nors gražiu ar mielu. O štai indai sugalvojo, ką iš jų galima padaryti – nustebsite, tačiau perdirbtos nuorūkos tampa net pliušiniais meškiukais, su kuriais žaidžia vaikai. „Visas cigarečių atliekas mes apdorojame ir perdirbame čia, savo gamykloje.
2022-10-05

Šiukštu nepirkite šių žaislų: gali laukti skaudžios pasekmės

Kiekvienos šeimos, kurioje yra vaikų, namuose, pilna įvairiausių žaislų – nuo mažiausių smulkmenėlių ar dėlionių iki išmanių ar nuotoliu valdomų žaislų. Visgi, tėvai retai susimąsto, kad kai kurie jų gali būti pavojingi: nuo smulkių detalių, kurios kelia pavojų, iki toksiškų medžiagų. Žaislų rinka be galo didelė, tad ir įsigyti galima visko, ko tik geidžia širdis.
2022-10-03

Atostogų į Egiptą išskridusi Larysa namo nebegrįžo: dabar savo talentu žavi lietuvius

Ukrainietė Larysa Kostenko šiuo metu kartu su vyru ir dukra saugiai glaudžiasi Lietuvoje. Apie tai, kad iš atostogų Egipte į savo mylimus namus Kyjive moteris negrįš dar ilgai, ji net negalėjo pagalvoti. Vis dėlto, Larysa visa širdimi yra dėkinga, tiems, kurie padeda jos šaliai šiuo sunkiu laikotarpiu bei tiki, kad Ukrainos pergalė bus visų, kurie ja tikėjo nuo pat pradžių.
2022-04-25

Kaune sukonstruotas rekordinis kūrinys – didžiausia žaislų mozaika: „Siekiama išskirtinio“

Kaune sukonstruotas rekordinis kūrinys – didžiausia žaislų mozaika. Iš 70-ies tūkstančių mažyčių detalių 15 savanorių 5 dienas kūrė unikalų darbą. Jie šiuolaikiškomis detalėmis atkūrė šimtamečių šimtmečio modernizmo pastato – Kauno centrinio pašto grindų motyvą. Liudininkai matuoja Kauno centrinio pašto rūmuose sukonstruotą kūrinį. Jis – rekordinis. Tai didžiausia žaislų mozaika.
Aktualijos 2022-04-04

Pamačiusi, ką mamos perka vaikams, šakietė įsiuto: „Šitus monstrus vadina putinu“

„Pastaruoju metu socialiniai tinklai ūžia dėl vieno kvailo ir, sakyčiau, šlykštaus žaislo, kurį supermamos bėga pirkti savo vaikams. Dar daugiau – jūs perkate ir, turbūt, net nežinote, kad vaikai tarpusavyje juos vadina „putinu“ ir mokyklose imituoja karo žaidimus“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Miglė iš Šakių. Internetinė prekyba jau seniai persikėlė į feisbuką, kuriame kas antra moteris virto prekybininke ir siūlo savo prekes.
2022-03-02

„Žaislų muziejus“ gali užsidaryti: „Maži vaikai, kartais net ir jaunesni ateina“

Dešimtmetį Vilniaus arkikatedros pašonėje veikiantis „Žaislų muziejus“ suaugusius džiugina nostalgiją keliančiais žaislais, o vaikus moko apie istoriją ir kultūrą. Tačiau muziejaus vadovai aiškina, kad duris lankytojams gali tekti užverti. Iki šiol už nuomą muziejui tekdavo mokėti 67 eurus per mėnesį, tačiau pasibaigus jų nuomos sutarčiai, sostinės savivaldybė rengs konkursą, kuriame laimėjusi veiklos idėja ir taps naujaisiais nuomininkais.
Aktualijos 2022-01-25

Kaunietės kuriamus žaislus šluoja ir lietuviai, ir japonai: jie turi net sveikatos draudimą

Šeimos pagausėjimas apverčia kiekvienos šeimos gyvenimą aukštyn kojomis, o kai kuriems atveria platesnius vandenis – taip nutiko ir kaunietei Austei Kabašinskienei, kuri dukros padrąsinimui žengiant pirmuosius žingsnius darželyje pasiuvo mielą žaisliuką, kuris padėjo pagrindą savo verslo kūrimui. Dabar kiekvienas žaislas į naujus namus iškeliauja ne tik kupinas meilės, bet ir su sveikatos draudimu, kuriuo gali pasinaudoti bet kuris ypio savininkas.
2022-01-16

Pamačius šiaulietės kuriamas lėles pašiurpsta oda: kiti jas palaiko gyvais vaikais

Lėlės daugeliui asocijuojasi su mažais, mielais žaisliukais, kurie buvo neatsiejama vaikiškų dienų dalis, tačiau 21-erių iš Šiaulių kilusios Emilijos Černovaitės kuriamos lėlės visai ne tokios, su kuriomis žaisdavome vaikystėje. Jos nė kiek nepanašios į barbes ar skudurines Onutes, o yra tikra gyvų vaikų kopija, kuri kai kuriuos ne tik žavi, bet ir šiurpina.
2022-01-08

Ši Lietuvos eglė primena tikrą Kalėdų pasaką: ar atspėsite, kur ji yra?

„Tikriausiai pirmoji Lietuvoje papuošta rankų darbo žaisliukais iš lietuviškų autentiškų austų medžiagų“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi Toma. Trečius metus iš eilės Baltininkų kaimo bendruomenė su bičiuliais Kalėdų laukimą įprasmina gamindami papuošimus savo kaimo eglutei. Žaisliukai gaminami ne bet kokie! Kiekvienais metais naudojamos ekologiškos ar perdirbimui skirtos medžiagos. Pirmaisiais metais žaisliukus gaminome iš šieno, susibūrę bendruomenės salėje.
2021-12-22

Kaunietės ir jos mamos kuriami žaislai tapo tikru Lietuvos hitu: juos šluoja neskaičiuodami

Vaikai nemoka nuslėpti savo emocijų – viskas atsispindi jų veiduose ir akyse. O kokiomis šypsenomis jie pasipuošia, kai glaudžia kaunietės Aistės Volkavičienės kartu su mama kuriamus žaislus – mielus avinėlius, zuikučius ar žirafas. Netikėtai pradėta veikla per dvejus metus itin išpopuliarėjo – per tą laiką žmonės pamilo moterų kuriamus žaislus, o garbaniai avinėliai patys mėgstamiausi, jie tirpdo ne tik mažylių, bet ir suaugusių širdis.
2021-12-19

Parduotuvėse aptiko šimtus vaikams pavojingų žaislų: štai, į ką reikia atkreipti dėmesį

Už prekybą nesaugiais žaislais įmonės „Rimi“ ir „Tavo noras“ mokės tūkstantines baudas. Žaislai išimti iš prekybos, pirkėjai perspėti, tačiau, jei laiku neįsikištų Vartotojų teisių apsaugos tarnyba, pasekmės galėjo būti liūdnos. To priežastis vienos įmonės parduodamas žaislas – nesaugi konstrukcija, kurios detales mažamečiai galėtų praryti ir jomis užspringti, o kituose žaisluose viršytas pavojingų chemikalų – ftalatų kiekis.
Aktualijos 2021-12-11

Namuose turite dirbtinę eglutę? Ekspertas jums siunčia liūdną žinią

Kalėdoms namus kiekvienas puošia skirtingai – kitiems tai neturėtų rūpėti, jei tik patys namų gyventojai patenkinti savo darbo rezultatu. Bet pasirodo, kai kurie būdai puošti namus Kalėdoms laikomi „klaidingais“. Etiketo ekspertas Williamas Hansonas „The Sun“ paaiškino, kad kasmet reikėtų laikytis ilgo sąrašo nurodymų, ką galima daryti, o ko ne.
2021-12-10

32-ejų klaipėdietei rado auglį galvoje: kaip pasisuks jos gyvenimas, nebūtų patikėjusi ir ji

Sakoma, kad verslas šeimoje gali gadinti santykius – kyla daugiau ginčų, nesutarimų dėl vienos idėjos ar kitos. Robertos Jokšienės šeimoje viskas atvirkščiai – verslas sustiprino ryšį su vyru Mindaugu, su kuriuo moteris susituokusi jau 13 metų. „Dabar dirbame išvien kartu tame versle, viską kartu sprendžiame“, – šypsosi moteris.
2021-12-09

Šiukštu neišmeskite senos Kalėdų eglės ir jos žaislų: pasakė, ką su jais daryti

Atsinaujinimo, kitokių, nematytų ar išraiškingesnių grožio formų poreikis šventiniu laikotarpiu tik sustiprėja. Vieni imasi rankdarbių, pina adventinius vainikus iš augalinių elementų, kiti gi ieško naujo dizaino puošmenų parduotuvėse. Sena, gal prieš penkmetį pirkta plastikinė eglutė irgi nebeatrodo graži, nebeteikia džiaugsmo, dulka sandėliuke.
2021-12-09
REKLAMA
K. Krysko sūnus ir D. Montvydo dukra išbandė jėgas prieš kameras  K. Krysko sūnus ir D. Montvydo dukra išbandė jėgas prieš kameras

K. Krysko sūnus ir D. Montvydo dukra išbandė jėgas prieš kameras

Šiuolaikinė vaikų karta pagrindiniu informacijos šaltiniu laiko video kanalą „Youtube“, todėl nenuostabu, kad tai vieta, kurie jie atranda ir jiems aktualias naujienas. Čia lietuvišką vaikams skirtą kanalą „Naujausi žaislai“ pristato ir žinomų žmonių atžalos: Karinos Krysko ir Sauliaus Skambino sūnus Majus, Veronikos ir Donato Montvydų dukra Adelė ir laidoje „Gero vakaro šou“ išgarsėjusios plepios sesės Emilija ir Martyna Gečaitės.
2021-12-01

Moteris Pasvalio rajono kaime pragyvenimui užsidirba neišeidama iš namų – užsakymų jau turi ir užsienyje

Į atokų kaimą Pasvalio rajone iš užsienio grįžusi jauna moteris pragyvenimui užsidirba neiškeldama kojos iš namų. Moteris vąšeliu neria įvairiaspalvius žaislus. Pasvalietė prisipažįsta, kad nė nesapnavusi apie tokią sėkmę. Jos nerti žaislai keliauja ne tik po įvairius Lietuvos miestus, bet ir užsienio šalis. Užsakymai jau plaukia Velykoms.   Mikliai vąšeliu besidarbuojančios Tomos rankose gimsta detalė naujam žaislui.

Vaikas verkia parduotuvėje, nes nori žaislo? Mama atskleidė, ką daryti

Vienos mamos įrašas išpopuliarėjo visoje socialinėje medijoje po to, kai ji pasidalijo „genialiu“ triuku. Moters teigimu, šis triukas padėjo jos dukrai neleisti „nusivilti“ dėl žaislų, kuriuos ji mato ir nori gauti aplankius kiekvieną kartą parduotuvę.
2021-11-05

Pasvalietės kurti žaislai tapo tikru Lietuvos hitu: tėvai eilėje laukia ir 2 mėnesius

Tomos iš Pasvalio rajono rankomis gimsta geriausi vaikų draugai – įvairiaspalviai zuikiai, avytės, meškučiai ir dar daug įvairiausių minkštų gyvūnų. Moteris prieš 6 metus juos pagaminti išmoko pati ir dabar sako, kad savo gyvenimo be žaislų nėrimo jau nebegalėtų įsivaizduoti. Į kiekvieną rankomis nunertą žaislą Toma įdeda ne tik daugybę pastangų, bet ir meilės.
2021-10-17

Šį žaislą lietuviai šluoja iš parduotuvių: vaikams vieno neužtenka

Vaikiškų žaislų rinkoje kas kelerius metus atsirandantys fenomenai nesiliauja stebinti ir rinkos žinovų, ir pirkėjų. Pasak specialistų, didžiausias pokytis – anksčiau karaliavusį suktuką (fidged spinner, angl.) šiemet nuvainikavo silikoninis žaislas „Pop it“. Prognozuojama, kad jis taps populiariausia Baltijos šalyse Kalėdų dovana.
2021-10-11

Feisbuke užsuktas super mamytės verslas kaunietei sukėlė šoką: „Tokio įžūlumo dar nemačiau“

„Aš nebegaliu tylėti ir noriu pasidalinti tuo, ką pamačiau socialiniame tinkle. Garbės žodis, mamos išprotėjo!“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi kaunietė Vida. Pasakysiu paprastai – man atvipo žandikaulis, kai pamačiau, ką mamos pardavinėja socialiniame tinkle. Negana to, „verslininkės“ net atskirą grupę susikūrė. Tik apie viską nuo pradžių.
2021-10-07

Mama skubiai įspėja dėl populiarių žaislų: ragina juos kuo greičiau išmesti

Ar prisimenate vaikystę, kai gerdavote vandenį iš vonios žaislų? Nesijaudinkite, daug kas taip darė, kad ir kaip tai būtų šlykštu. Bet pasiruoškite pamatyti šokiruojančius vaizdus. „TikTok“ vartotoja „megward3“ paskatino nepamiršti reguliariai valyti vaikų vonios žaislų ir pasinaudoti jos patarimais. Žaislo viduje – purvas ir pelėsis Meg Ward pasidalino vaizdo įrašu savo „TikTok“, kuriame parodė, kaip iš savo sūnaus mėgstamiausio vonios žaislo išspaudė purvą ir pelėsį.
2021-08-23

Įspėja dėl žaibiškai išpopuliarėjusių žaislų Lietuvoje: tai žinoti būtina

Ko gero, visi turintys mažamečių vaikų jau spėjo į namus parsinešti ar bent išgirsti apie žaibiškai šį pavasarį išpopuliarėjusius maigymo žaislus, angliškai vadinamus „Pop it“. „Eurovaistinės“ vaistininkė primena tėvams, kad tokie žaislai neturėtų pakeisti laiko gryname ore ir nurodo kaip tinkamai juos prižiūrėti, kad žaislas netaptų bakterijų židiniu.
2021-06-09
Į viršų