Mitinge prie Seimo dalyvavęs Vilius Tarasovas: „Išprievartauta tokia truputį Lietuva atrodo“

Lietuva susipriešinusi ir susipriešinimo nuotaikos juntamos visur – ir mažuose Lietuvos kampeliuose, kur kaimynai net ėmė vieni su kitais nebesikalbėti. Visai neseniai kolegų rūstybę užsitraukė ir muzikantas Vilnius Tarasovas už tai, kad apsilankė riaušėmis pasibaigusiame mitinge prie Seimo ir socialiniame tinkle „Facebook“ pasisakė, kad yra prieš valdžios sprendimus.

Plačiau apie tai domėjosi laidos „Karštai su tv3.lt“ žurnalistai.

V. Tarasovas: „Kodėl turėčiau bijoti kalbėti?“

V. Tarasovas tikina, kad nenori bijoti Lietuvoje kalbėti ir reikšti savo nuomonę. Nors paskelbęs savo nuomonę apie vakcinaciją jis sulaukė kolegų pasmerkimo, iš kai kurių žmonių jis sulaukė ir pagyrų.

„Kai gauni kažkokį pamokslavimą tokį... Bet eini su žmona, pravažiuoja su dviračiais ir sporto klube palaiko, kad va tu šaunuolis, kad drąsiai reiški savo nuomonę, nebijai pasakyti, ką galvoji. Kodėl aš turėčiau laisvoje Lietuvoje bijoti kalbėti, ta prasme pradėsime bijoti? Nes tu kažkoks durnius būsi, kvailys, nebaigęs mokslų. Palaukit, aš pabaigęs mokslus esu. Pilna protingų žmonių gali kitaip mąstyti“, – laidos „Karštai su tv3.lt“ žurnalistui aiškino V. Tarasovas.

Vilius stebisi – jo ir daugelio kitaip manančių ir valdžios sprendimams nepritariančių asmenų gyvenimas yra lyg trileris ir drama kartu sudėjus. Tarp giminių baisu ištarti žodžius skiepas arba galimybių pasas.

„Šeimose, kai pasikalbi su kažkuo, visų skirtingos nuomonės, bijai pradėti tą temą liesti. Iš pažįstamų, šou pasaulio žmonių, tai vieni vienoje, kiti – kitoje barikadų pusėje. Liūdna, tiesiog liūdesys, kad žmonės tokie supriešinti. Išprievartauta tokia biškį Lietuva atrodo. Kalbos tik apie tai sukasi, apie nieką kitą niekas nebekalba. Kur benueini vis tiek paskui tema apie tą patį kalbėjimo“, – įsitikinęs V. Tarasovas.

Kaimynai vieni su kitais nebesišneka

Susipriešinimo nuotaikos juntamos ir kituose Lietuvos kampeliuose. Trakų rajono, Grendavės miestelio gyventojai nebesisveikina su kaimynais ir vieni su kitais. Štai nepaskiepytiems paskiepyti yra išdavikai ir viruso nešiotojai.

„Palaukit, kaip gali būti tas nepasiskiepijęs grėsmė, jeigu jis neserga? O tas, kuris jau paskiepytas, jis irgi serga ir jis tikrai nešiotojas, nes jau to viruso dalį jam įvarė“, – įsitikinęs Trakų rajono Grendavės gyventojas Albertas Malašauskas.

Tuo metu nepaskiepyti paskiepytiems – grėsmė sveikatai ir bendra pilietinei gerovei.

„Jeigu mes patys savęs, draugų ir giminių nesaugosim, tai bus blogai“, – tikino Trakų rajono Grendavės gyventojas Rimantas.

Ponas Albertas labiausiai piktas ant valdžios, kuri, anot vyro, tiek pripilstė nesantaikos žibalo, kad susitaikyti supriešintiems žmonėms bus labai sunku.

REKLAMA

„Jie visą laiką nori suskaldyti dar ir mus, jie patys didžiausi kaltininkai yra dėl to galimybių paso. Koks dar gali būti galimybių pasas, jeigu aš turiu kortelę ir dar lietuvišką pasą?“, – retoriškai klausė Grendavės gyventojas A. Malašauskas.

Sujudimas ir prie maisto prekių parduotuvės. Nenorintys vakcinuotis ir galimybių paso neturintys piliečiai naudojasi paskutiniais kartais pasivaikščioti tarp produktais nukrautų vitrinų.

Žmonės bene labiausiai dėl susiskaldžiusios Lietuvos kaltina poltikus, kurie imasi griežtesnių priemonių prieš nenorinčius skiepytis.

„Aš dirbau 43 metus, turiu stažą, mokėjau sveikatos, visus mokesčius valstybei, o dabar man jie sako, kad jeigu aš susirgsiu nepasiskiepijęs, tai man reikės susimokėti už gydymą. Tai atiduokit man tas išmokas, kurias sumokėjau per 43 metus ir aš turėsiu, už ką sumokėti“, – piktinosi Grendavės gyventojas A. Malašauskas.

Visą reportažą žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

NAUJAS TV3 SEZONAS PRASIDĖJO!

Laidą „Karštai su tv3.lt“ žiūrėkite kiekvieną pirmadienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ PIRMĄJĄ NAUJO SEZONO LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:


Rašyti komentarą...
L
Labai
2021-09-01 01:03:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerbiu mąstančius aosiskaičiusius žmones, labai gerbiu Tarasovą, labai gerbiu savo tvirtą nuomonę turinčius žmones. Elkitės kaip kas norit, galit skiepytus, galit ne, bet išklausyt nuomones būtina, nes tik kalbantis, aiškinantis gimsta tiesa. Svarbiausia nebūkim naivūs, kad valdantiesiems labai rūpi mūsų sveikata. Jeigu nors kiek rūpėtų tai tuščiose poliklinikose pas gydytojus būtų galima prisiregistruoti.... galvokime, analizuokime, daugiau skaitykime ir suprasime kas vyksta iš tikrųjų.
Atsakyti
-8

I
Irena
2021-09-01 11:31:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Laikykis Viliau, mes su tavim.
Atsakyti
-1

I
Irena
2021-09-01 11:32:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Viliau laikykis, mes su tavim. Kelkim melą į šviesą. Irena
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (33)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų