Milijonierius 8 laiminguosius skraidins į pirmąją kelionę aplink Mėnulį

Pamatyti Žemę iš viršaus, pajusti, ką reiškia pakilti štai tokiu, tikru kosminiu laivu ir apskristi mėnulį – nebėra tik filmuose įmanomas scenarijus. Vos už poros metų 8 laimingieji, kartu su japonų milijonieriumi Yusaka Maezawa leisis į neužmirštamą savaitės trukmės kelionę „SpaceX“ erdvėlaiviu.

Iš pradžių milijonierius į kelionę norėjo pasikviesti menininkus, tačiau nusprendė suteikti galimybę visiems Žemės gyventojams.

„O aš ir pagalvojau – galbūt kiekvienas žmogus, užsiimantis kažkokia kūryba, gali būti vadinamas menininku? Tad nusprendžiau kreiptis į platesnę auditoriją ir daugiau žmonių suteikti galimybę prisijungti prie šios kelionės. Jei save matai kaip menininką, vadinasi, esi menininkas“, – sako milijonierius, antrepreneris Yusaka Maezawa.

Pirmasis atrankos etapas tęsis iki kovo 14 dienos. Visi norintys leistis į kelionę aplink Mėnulį, pirmiausia turi pasitikrinti sveikatą, o tada sudalyvauti interviu su Maezawa.

„Tai bus pirmasis privatus kosminis skrydis ir pirmasis komercinis kosminis skrydis su žmonėmis už Žemės orbitas. Iki šiol tai nebuvo įmanoma“, – teigia „SpaceX“ įkūrėjas Elon Musk. 

Visas šios kelionės išlaidas apmoka pats Maezawa.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų