Mikutavičius rėžė Verygai: jūs perdegęs vis tiek geriau negu sveikas Narkevičius

Šalyje nerimstant koronaviruso situacijai laidoje „Karštai su tv3.lt“ diskutuota, ar Lietuvai reikalingas dar vienas karantinas. Laidos svečiavosi sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga ir atlikėjas Marijus Mikutavičius. Pastarasis ministrui ir rėžė iš širdies, ką jis galvoja apie kelias savaites trukusias A. Verygos atostogas per koronaviruso pandemiją.

Sveikatos apsaugos ministras vasarą nusprendė išeiti atostogauti 5 savaitėms, tačiau blogėjamt epidemiologinei situacijai A. Veryga nusprendė atostogas sutrumpinti – į darbą grįžo savaite anksčiau nei buvo planuota.

„Iš mano tų atostogų buvo padarytas toks nacionalinės reikšmės įvykis. Taip atrodo, kad ministras vienas dirba. Juk yra komanda – epidemiologai, yra žmonės, kurie kartu neišėjo atostogauti. Sistema dėl mano išėjimo atostogų tikrai nesugriuvo“, – laidoje „Karštai su tv3.lt“ aiškino A. Veryga.

„Čia yra žinutė. Čia yra žinutė, kurią jūs transliuojate žmonėms. Sistema dėl to nesugrius, bet...“, – atkirto M. Mikutavičius.

„Gali būti, bet turite puikiai suprasti, kad žmogus, kuris yra perdegęs, jis irgi nėra kažkokia puiki žinutė sistemai, nes sprendimus visgi reikia priiminėti blaivia galva ir jie tikrai yra sudėtingi“, – toliau aiškinosi sveikatos apsaugos ministras.

„Jūs perdegęs vis tiek geriau negu ponas Narkevičius... Negu sveikas ponas Narkevičius“, – A. Verygai rėžė M. Mikutavičius.

Visą laidos epizodą pamatykite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Karštai su tv3.lt“ žiūrėkite kiekvieną pirmadienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:


Rašyti komentarą...
B
Bombomkė
2020-10-20 15:01:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tomašėwskys grasina paduoti į teismą Valinską!
Narkėwisz tuoj užsinorės paduoti į teismą Mikutavičių!
:):):)
Atsakyti
-4

D
Dangė
2020-10-20 15:26:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vargšai puslenkiai! Visi iš jų šaiposi.
Atsakyti
-2

O
O
2020-10-20 15:22:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Verygai jokios reakcijos i taiklius mikutaviciaus pastebejimus kalbekit ka norit o karavanas eina
Atsakyti
-8

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų