aurelijus veryga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aurelijus veryga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aurelijus veryga“.

Dantų gydymui išleidžia milžiniškas sumas: kodėl PSD neišgali to padengti, o vykti paslaugų į Turkiją – net pigiau?

Nors nemažai gyventojų vis dažniau stumiami susimokėti už įvairias medicinines paslaugas, kurios šiaip priklausytų nemokamai, apsilankymai pas odontologus jau daugybę metų priverčia kaip reikiant patuštinti kišenę. Net ir nuėjus gydyti dantų į polikliniką, už medžiagas žmogus turi susimokėti pats.

Nesulaukęs palaikymo Veryga neslėpė nusivylimo: „Šį kartą gydytojai apgynė elektronines cigaretes“

Seimui nepritarus iniciatyvai elektroninėmis cigaretėmis prekiauti tik vaistinėse su gydytojo receptu, šių pataisų vienas teikėjų „valstietis“ Aurelijus Veryga apgailestavo, kad šį kartą gydytojai esą „apgynė elektronines cigaretes“. „Noriu „padėkoti“ Seimo Sveikatos reikalų komitete dalyvavusiems ir prieš elektroninių cigarečių prekybos draudimą kalbėjusiems medikams. Kokia likimo ironija. Prieš kelis dešimtmečius gydytojai buvo naudojami tabako reklamose.

DIENOS PJŪVIS. Netikėti politiniai manevrai prieš prezidento rinkimus: ką ruošia Vėgėlė?

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga eikvojo pinigus ir žmogiškuosius išteklius, bet galų gale nusprendė patraukti savo kandidatą prezidento rinkimuose Aurelijų Verygą bei paremti Igną Vėgėlę. Kol kas tik žodžiais. Pats A. Veryga nė mirktelėjimu neišsiduoda apie tokio sprendimo kainą, bet neslepia, kad be jo sutikimo tokie viražai nebūtų įvykę.

Karbauskis neinvestuos į Vėgėlę šiaip sau: jei netaps prezidentu – štai, koks postas gali laukti

Į pretendentų į prezidentus rinkimines sąskaitas rėmėjai pinigų neaukoja taip sparčiai, kaip norėtų politikai. Niekas nesurinko pinigų daugiau už Aurelijų Verygą, kuris net nebėra kandidatas, nes parėmė Igną Vėgėlę. Ar Ignui Vėgėlei atiteks ir dosni kelių šimtų tūkstančių eurų valstiečių finansinė parama, Ramūnas Karbauskis neigia. Abi pusės tikina nerezgančios ir jokių bendrų politinių ateities planų, tačiau apžvalgininkai tuo netiki.

Aurelijus Veryga atskleidė apie slaptą planą: štai kodėl nebuvo paremtas Nausėda

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga eikvojo pinigus ir žmogiškuosius išteklius, bet galų gale nusprendė patraukti savo kandidatą prezidento rinkimuose Aurelijų Verygą bei paremti Igną Vėgėlę. Kol kas tik žodžiais. Pats A. Veryga nė mirktelėjimu neišsiduoda apie tokio sprendimo kainą, bet neslepia, kad be jo sutikimo tokie viražai nebūtų įvykę.  Politikas taip pat atskleidė, kodėl buvo paremtas būtent I. Vėgėlė, o ne dabartinis prezidentas G. Nausėda.

Kur gydysimės prasidėjus karui? Ligoninės skundžiasi – yra, kas trukdo

Laikantis įtemptai situacijai regione, netyla diskusijos, kaip turėtume ruoštis galimoms grėsmėms iš priešiškų valstybių. Viešojoje erdvėje keliami klausimai, ką reikėtų daryti su pinigais, turtu, kaip evakuotis ar kur slėptis, bet vis dar mažai kalbama apie tai, kur reikėtų ieškoti medicinos pagalbos. Kai kurie politikai rėžia atvirai: nesame nė kiek nepasiruošę, neturime net karo ligoninių.

Iš prezidento rinkimų pasitraukęs Veryga: nesijaučiu, kad kažką apgavome

Iš prezidento rinkimų pasitraukęs Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) kandidatas Aurelijus Veryga nesijaučia apgavęs savo rinkėjus. Pasak politiko, idėja „valstiečiams“ paremti prezidento posto siekiančio advokato Igno Vėgėlės kandidatūrą „brendo logiškai“. „Nesijaučiu, kad mes ką nors apgavome. Į politiką, bent jau aš, neinu dėl kažkokio tai posto. Apskritai, į politiką atėjau tiesiog dėl to, nes turėjau pažadą, kad mes galėsime įgyvendinti tam tikras idėjas.

„Valstiečiai“ patvirtino kandidatų į EP sąrašą: tarp jų – Žydrūnas Savickas

Opozicinių „valstiečių“ taryba penktadienį patvirtino kandidatų į Europos Parlamentą (EP) sąrašą – jį ves kandidatūrą prezidento rinkimuose atsiėmęs Seimo narys Aurelijus Veryga, šeštas sąraše rikiuojasi galiūnas Žydrūnas Savickas. Antrasis sąraše yra dabartinis europarlamentaras Bronis Ropė, penketuke taip pat įrašyti parlamentarai Aušrinė Norkienė, Dainius Gaižauskas bei Giedrius Surplys.

Aurelijus Veryga traukiasi iš prezidento rinkimų: atskleidė, ką rems LVŽS

Opoziciniai „valstiečiai“ penktadienį nusprendė atsiimti Aurelijaus Verygos kandidatūrą gegužę vyksiančiuose prezidento rinkimuose ir juose paremti advokatą Igną Vėgėlę, naujienų agentūrą BNS informavo partija. „Mes visada akcentavome, kad valdžia mums reikalinga ne dėl postų, o dėl to, kad tai yra instrumentas pasiekti žmones ir pateisinti jų lūkesčius į gerą, saugų ir orų gyvenimą.

Karbauskis prabilo apie scenarijų, kuris keistų viską: ar tai būtų Vėgėlės parėmimas ir Verygos patraukimas?

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga penktadienį rengia tarybos posėdį, kuriame tvirtins kandidatų sąrašą į Europos Parlamentą. Prieš šį posėdį ėmė sklisti gandai, kad valstiečiai žalieji greičiausiai nuspręs daryti posūkį ir prezidento rinkimuose parems Igną Vėgėlę, o Aurelijus Veryga gali tapti kandidatu Nr. 1 Europos Parlamento rinkimuose.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų