Meksikoje futbolo fanatai atidarė Diego Maradonai dedikuotą bažnyčią

Šalia bažnyčios – į vazas sudėti futbolo kamuoliai, o jos vidų puošia galybė marškinėlių, nuotraukų, du futbolo rungtynių ištraukas rodantys televizoriai ir kita įvairiausia atributika. Iš interjero jau matosi, kad tai neeiliniai maldos namai. Jie skirti Argentinos futbolo mohikanui Diego Maradonai pagerbti ir tęsti dar praėjusiame amžiuje iškilusią Maradonos religiją.

Bažnyčia iškilo Meksikos mieste Puebloje, kuriame Maradona turi gausų būrį gerbėjų. Būtent jie čia ir renkasi atiduoti pagarbą praėjusių metų lapkritį anapilin iškeliavusiam futbolininkui.   

Bažnyčioje apsilankęs Miguelis Corona Floresas teigia: „Visi žinome, kad gyvenime jis turėjo problemų, tačiau tai jo asmeniniai reikalai, o panašioje situacijoje gali atsidurti kiekvienas žmogus. Tačiau futbolo aikštėje jis buvo būtent tas, dėl kurio daugelis ir pamilo šį sportą. Tai visada išliks mano atmintyje.“  

Bažnyčios viduje telpa visas Maradonos gyvenimas – kėdės čia išpuoštos per daugiau nei 20 metų trukusią karjerą jo dėvėtais marškinėliais, ant sienų – nuotraukos iš įvairiausių rungtynių bei susitikimų, kad ir su buvusiu Kubos lyderiu Fideliu Castro.

Norintieji gali taip pat papozuoti nuotraukai su pasaulio čempionato taure, kurią dar 1986-aisiais į viršų kėlė pats Maradona.   

Bažnyčios įkūrėjas Marcelo Salvadoras Buchet teigia „Mes čia kalbame apie futbolą. Tai ne tas pats kaip eiti į įprastą bažnyčią, ten atsisėsti ir klausytis. Čia tu turi viską. Žmonės atėję čia tampa laimingi. Mačiau, kaip jie čia verkia, meldžiasi prieš jo nuotrauką. Gera žinoti, kad ne tik aš esu toks pakvaišęs.“  

Vadinamoji Maradonos religija Argentinoje iškilo dar 1988-aisiais ir išplito po Pietų ir Šiaurės Amerikos šalis. Pasaulyje yra bent pusė milijono žmonių, kurie save laiko šios vadinamosios religijos pasekėjais.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų