Paaiškėjo pagrindinės priežastys, padėjusios „Barcelonai“ išsaugoti Messi

„Barcelona“ jau artimiausiomis dienomis turėtų oficialiai paskelbti apie pratęstą kontraktą su komandos talismanu Lioneliu Messi. Argentinietis pasirašys su katalonais penkerių metų trukmės sutartį, į kurią bus įtraukta 350 mln. eurų vertės išpirkos sąlyga.

Ispanijos dienraštis „Marca“ pateikia pagrindines priežastis, kurios padėjo abejoms pusėms pasiekti susitarimą.

Atlyginimo susimažinimas

Naują kontraktą pasirašęs L.Messi uždirbs perpus mažesnę sumą. Dėl šio klausimo tarp abiejų pusių klausimų nekilo, kadangi argentinietis iš karto sutiko su šiuo pasiūlymu, žinodamas, kokioje sudėtingoje situacijoje yra šiuo metu atsidūręs klubas. Argentinietis visada tikino, jog pinigai niekada nebuvo kliūtis bandant pasiekti susitarimą.

Kontrakto trukmė

Pasiekti susitarimą dėl kontrakto trukmės užtruko ilgesnį laiko tarpą. „Barcelona“ pastaraisiais mėnesiais pateikė įvairius variantus – 10 metų, 2 metų trukmės pasiūlymus. L.Messi pasirašys su katalonais ilgalaikį penkerių metų trukmės kontraktą, tačiau išlieka tikimybė, jog argentinietis po dvejų metų gali persikelti rungtyniauti į MLS lygą.

Atsargumo priemonės su mokesčių inspekcija

L.Messi dėl šios sąlygos su klubu net gi nesiderėjo. Argentinietis norėjo būti visiškai tikras, jog bet koks klubo atliktas mokėjimas būtų teisėtas. Katalonai dėl šios priežasties glaudžiai bendradarbiavo su mokesčių institucijomis siekdami užtikrinti teisėtumą.

Rėmėjų vaidmuo

Katalonų prezidentas Joanas Laporta nori įgyvendinti sandorį, kaip įmanoma greičiau ne tik dėl sportinių priežasčių. Yra net keletas rėmėjų, kurie laukia L.Messi kontrakto pratęsimo su „Barcelona“. Kai kurios įmonės teiravosi apie argentiniečio ateitį klube, įskaitant ir „Rakuten“. Taip pat yra tokių įmonių, kurios planuoja katalonus paremti pirmą kartą, tačiau tik su sąlyga, jog ekipoje liks L.Messi.  

Atidėti mokėjimai 

Tai yra dar vienas su mokesčiais, susijęs klausimas. „Barcelona“ šiuo metu yra skolinga L.Messi maždaug 80 milijonų eurų. Vienas iš sudėtingiausių šio sandorio klausimų buvo tai, kaip elgtis su šiais mokėjimais. Šį klausimą išspręsti buvo dar sudėtingiau dėl įtrauktų didelių sumų.

Sportinis projektas 

Šis klausimas buvo vienas iš svarbiausių L.Messi. Argentinietis norėjo likti katalonų ekipos gretose, tačiau tik tokiu atveju, jei „Barcelona“ suburs konkurencingą ir dėl trofėjų kovoti galinčią komandos sudėtį. L.Messi taip pat žino, kokia šiuo metu yra reali katalonų ekipos finansinė situacija.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų