Meiželytė dėl darbo Seime neteko meilės: „Puikiai suprantu Grybauskaitę“

TV3 laidos „Visi mes žmonės“ pašnekovės neslepia dalijantys gyvenimą iki Seimo ir po jo. Vienoms tai buvo tik ketveri metai – viena kadencija Seime, kitioms – net keliolika metų. Bet kuriuo atveju, tai buvo reikšmingas etapas, daug ką pakeitęs jų gyvenime. Pakeitęs netgi santykius šeimoje, parodęs tikruosius veidus tų, kurie buvo šalia. Apie tai TV3 laidoje „Visi mes žmonės“ kalbėjo Dalia Teišerskytė, Donalda Meiželytė ir Asta Baukutė.

Renginių ir privačių švenčių vedėja Donalda Meiželytė neslepia, kad išrinkta į Seimą pradžioje jautėsi ne savo vietoje. Teko kardinaliai keisti įprastą gyvenimą. 

„Garderobą, dienotvarkę, režimą – viską pakeisti iš pagrindų. Numečiau gal aštuonis kilogramus iš karto, kaip per gerą įsimylėjimą“, – neslėpė žinoma moteris. 

Žinoma moteris laidoje pasakojo, kad į darbą Seime žiūrėjo tikrai rimtai. Donalda neleido sau balsuoti nežinodama, už ką, todėl kaskart skaitydavo ir nagrinėdavo kiekvieną sritį, dėl kurios vykdavo balsavimas. Dėl savo kruopštumo moteris net buvo paskirta į Seimo audito komitetą. Esą tada jai užkliuvo kolegų žodžiai.

„Vis tiek tu iš mūsų protingiausia“, – prisiminusi kuriozą juokėsi Donalda.

Moteris atvira – Seime jai teko patirti ir daug patyčių. Tačiau visos jos turėjo visai kitą tikslą. Esą kaskart, kai parlamente kildavo koks nors skandalas, susijęs su Arūno Valinsko partija, Seime vykdavo prieštaringi balsavimai ir priiminėjami tik tam tikriems žmonėms naudingi įstatymai. 

„Man tikrai nebuvo visąlaik malonu ir gera sėdėti šalia savo frakcijos kolegų, nes būdavo tų nesąmonių ir skandalų. Juolab mes buvome ir ryškūs, ir matomi, ir prie mūsų buvo galima viską prikabinti. Bet tuo metu, kai prie mūsų prikabinėdavo visokius skandalus, tai buvo priiminėjami tokie įstatymai, kurie po to galbūt ir nenešė jokios naudos visuomenei, o atnešė tik kažkam konkrečiai“, – atvirai apie kitą Seimo pusę pasakojo Donalda.

REKLAMA

Deja, stačia galva nėrus į darbus, subyrėjo santykiai su ilgamečiu širdies draugu.

„Moteris politikoje... Dabar puikiai suprantu Dalią Grybauskaitę“, – atvirai apie santykius prabilo Donalda.

Visą pokalbį su Donalda Meiželyte, jos prarastą meilę, patirtį Seime, visus kuriozus ir darbo Seime užkulisius pamatykite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Visi mes žmonės“ žiūrėkite kiekvieną pirmadienį 19:30 per TV3 televiziją.

NEPAMIRŠKITE UŽDUOTI KLAUSIMŲ BŪSIMOS LAIDOS PAŠNEKOVAMS.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:


Rašyti komentarą...
S
Sugėrovas
2020-02-16 02:33:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mažiau gerk ir viskas bus gerai. Čia yra bėda.
Atsakyti
-2

T
Tomas
2020-02-16 07:51:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Donalda tu nuo grybauskaite laidai toli ji KGB otu tik jumoriste tad yra skirtumas
Atsakyti
-2

a
2020-02-16 19:27:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
kokie jūs pavydūs ir šlýkštūs nors esat bailiai
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų